13 Nisan 2017, Perşembe 11:10:04

İran Air 20 adet ATR alacak

İran Air yeni uçak alım anlaşmalarına bir yenisini daha ekledi.
  • Merhaba, THY kimi neden örnek alacak. Siz farkında değil misiniz? Türkiye nin gündemi kadar bi Rusya nın bi Çin in bide Amerika nın gündemi yoğun belirsiz tehlikeli öngörülemez. Siz tutmuş B787, A350, Avustralya ya uçmaktan filan bahsediyorsunuz. THY bu haliyle kalırsa iyidir. 3. Havalimanı diyoruz. Güzel yaptık bitti Havalimanı. Avrupa ile kavgalısın Rusya nane limone. Amerika bomba atıyor helal olsun varsa daha çok atmalısın diyorsun Rusya Amerika yı kınıyor Türkiye ortada bekliyor dış politika hak getire. Hollanda ülkeme siyasete gelmeyin diye Mevlüt Çavuşoğlu nun uçağını indirmiyor. Bi telefon Aile Bakanı başörtülü bayan milletvekiline yanında da başka bir bakan bay var onu bırakıyor Çünkü amaç başka talimatla sınırı aşıp Hollanda ya giriyor sonra da olaylar olaylar. KİM TRANSİT KULLANACAK BİZİM HAVALİMANINI SORUYORUM. Olay uçak tipi siparişi değil giderler ve zarar çok büyük her gün bir olay vuku buluyor güzelim memleketimizde maalesef. 3.dünya savaşı yakındır maalesef.
  • bizimkiler havacılığı irandan öğrenmeli. pilotlarıda iyi.
  • İran eğer ambargo olmazsa havacılıkta baya bir büyüyecek . İran uçaklarını alana kadar bizdeki istihdam fazlası filoyu İran a kiralayabilirler . Çünkü baya bir iş olanağı var işte bazen Suriye krizi yüzünden araya kara kedi giriyor
  • bizimde yeni havalimanımız olacak..

İran Air yeni uçak alım anlaşmalarına bir yenisini daha ekledi. Şirket, piyasa değeri 571 milyon dolar olan 20 adet ATR tipi uçak alımı için yeni bir anlaşma yaptı.

Yaklaşık 40 yıl boyunca ekonomik ambargo uygulanan İran, ambargonun kaldırılmasıyla İran Air için yeni uçak alım anlaşmaları imzaları atmaya devam ediyor.

Avrupalı üretici Airbus ve ABD'li Boeing ile toplamda 180 uçak için anlaşma yapan İran Air, şimdi de ATR 72-600 tipi uçak alımı için anlaşma sağladı.

İran Air 20 adet ATR alacak

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (12)

THYveYARIN? ~ 1 yıl önce
Merhaba, THY kimi neden örnek alacak. Siz farkında değil misiniz? Türkiye nin gündemi kadar bi Rusya nın bi Çin in bide Amerika nın gündemi yoğun belirsiz tehlikeli öngörülemez. Siz tutmuş B787, A350, Avustralya ya uçmaktan filan bahsediyorsunuz. THY bu haliyle kalırsa iyidir. 3. Havalimanı diyoruz. Güzel yaptık bitti Havalimanı. Avrupa ile kavgalısın Rusya nane limone. Amerika bomba atıyor helal olsun varsa daha çok atmalısın diyorsun Rusya Amerika yı kınıyor Türkiye ortada bekliyor dış politika hak getire. Hollanda ülkeme siyasete gelmeyin diye Mevlüt Çavuşoğlu nun uçağını indirmiyor. Bi telefon Aile Bakanı başörtülü bayan milletvekiline yanında da başka bir bakan bay var onu bırakıyor Çünkü amaç başka talimatla sınırı aşıp Hollanda ya giriyor sonra da olaylar olaylar. KİM TRANSİT KULLANACAK BİZİM HAVALİMANINI SORUYORUM. Olay uçak tipi siparişi değil giderler ve zarar çok büyük her gün bir olay vuku buluyor güzelim memleketimizde maalesef. 3.dünya savaşı yakındır maalesef.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Helal ~ 1 yıl önce
bizimkiler havacılığı irandan öğrenmeli. pilotlarıda iyi.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Atr ~ 1 yıl önce
İran eğer ambargo olmazsa havacılıkta baya bir büyüyecek . İran uçaklarını alana kadar bizdeki istihdam fazlası filoyu İran a kiralayabilirler . Çünkü baya bir iş olanağı var işte bazen Suriye krizi yüzünden araya kara kedi giriyor

Yanıtla

Kalan karakter 1000
gnd ~ 1 yıl önce
bizimde yeni havalimanımız olacak..

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000