26 Aralık 2017, Salı 12:06:41

İnşaatçı TEİ’de motor üretecek

Bir dönem THY Teknik’te başkanlık yaptıktan sonra Siyahkalem Mühendislik firmasında CFO’luk yapan İbrahim Kahraman, TUSAŞ’a bağlı TEİ’ye direktör olarak atandı.
  • Allah kem gözden ırak eylesin, almanya ancak mutfak mikseri üretsin
  • okulu bitir, AKP iktidar olsun birileri sayesinde THY teknik e başkan ol. thy teknik öncesi hayatı karanlık tek yaptığı belediye ulaşım aş de başı boş tavuk gibi gezinmek, bir iş yaptı diyen yok. buna rağmen THY teknike başkan ol sonra THY teknikten kovul. THY teknikten kovulunca iktidar ihalecisi siyah kalem şirketine mali işler müdürü ol sonra kendine unvan yarat CFO oldum diye ortalıkta dolaş. Siyah kalemde barınamayacağını anlayınca abilerini ara araya adam sok nerede boş yer var hepsini araştır büyükşehir olmaz seni almazlar, THY teknik kapıdan sokmazlar, TAI olmaz senin ne olduğunu TK biliyor. nere var Eskişehir TEI balıklama atla. TEI den sonra gidecek yerin yok ona göre.
  • Paranoyaya ve kafa karışıklığına neden olur aklın karışır, her eve lazım, karnın ağrır tuvalete gidince karın ağrısı geçer ya. bu öyle değil tuvalete gitsende kurtulamıyorsun :) her sabah tekrar görüyosun.
  • TEI deki dostlar, korku, Huzursuzluk, utanç, öfke ve endişe duygularını yoğun şekilde yaşayacaksınız hazır olun. üst yönetim bunun ne yaptığını anlamaz bu sürekli üst yönetime sizin işe yaramadığınızı anlatır durur. üst yönetim size değil buna inanır takiii işler kötü gidene kadar. işler kötü gidince bu kovulur ama size yaşattıkları kalır.

Bir dönem THY Teknik’te başkanlık yaptıktan sonra Siyahkalem Mühendislik firmasında CFO’luk yapan İbrahim Kahraman,  TUSAŞ’a bağlı TEİ’ye direktör olarak atandı.

Türkiye’nin en önemli uluslar arası markalarından biri olan TUSAŞ bünyesindeki TEİ’de (Turkish Motor In) direktörlük görevine ilginç bir isim atandı.

THY Teknik’te başkanlık görevini yaptıktan sonra işten çıkarılan ve sonrasında Siyahkalem Mühendislik firmasında CFO’luk yaparak inşaat sektörüne adım atan İbrahim Kahraman’ın yeni adresi TEİ oldu.

Direktör olarak göreve getirilen Kahraman’ın bu göreve getirilmesi kurum içinde deneyimli mühendisleri rahatsız etti.

TEİ’de ayrıca eski İGDAŞ çalışanı Levent Tüfekçi İnsan Kaynakları Direktörlüğü’ne, İspark eski Genel Müdür Yardımcısı Metin Kaplan da Finans Direktörlüğü’ne getirilmiş, bu isimlerin TEİ’de önemli görevlere getirilmesi yine kurum içinde rahatsızlığa neden olmuştu.

İnşaatçı TEİ’de motor üretecek