26 Aralık 2017, Salı 12:06:41

İnşaatçı TEİ’de motor üretecek

Bir dönem THY Teknik’te başkanlık yaptıktan sonra Siyahkalem Mühendislik firmasında CFO’luk yapan İbrahim Kahraman, TUSAŞ’a bağlı TEİ’ye direktör olarak atandı.
  • Allah kem gözden ırak eylesin, almanya ancak mutfak mikseri üretsin
  • okulu bitir, AKP iktidar olsun birileri sayesinde THY teknik e başkan ol. thy teknik öncesi hayatı karanlık tek yaptığı belediye ulaşım aş de başı boş tavuk gibi gezinmek, bir iş yaptı diyen yok. buna rağmen THY teknike başkan ol sonra THY teknikten kovul. THY teknikten kovulunca iktidar ihalecisi siyah kalem şirketine mali işler müdürü ol sonra kendine unvan yarat CFO oldum diye ortalıkta dolaş. Siyah kalemde barınamayacağını anlayınca abilerini ara araya adam sok nerede boş yer var hepsini araştır büyükşehir olmaz seni almazlar, THY teknik kapıdan sokmazlar, TAI olmaz senin ne olduğunu TK biliyor. nere var Eskişehir TEI balıklama atla. TEI den sonra gidecek yerin yok ona göre.
  • Paranoyaya ve kafa karışıklığına neden olur aklın karışır, her eve lazım, karnın ağrır tuvalete gidince karın ağrısı geçer ya. bu öyle değil tuvalete gitsende kurtulamıyorsun :) her sabah tekrar görüyosun.
  • TEI deki dostlar, korku, Huzursuzluk, utanç, öfke ve endişe duygularını yoğun şekilde yaşayacaksınız hazır olun. üst yönetim bunun ne yaptığını anlamaz bu sürekli üst yönetime sizin işe yaramadığınızı anlatır durur. üst yönetim size değil buna inanır takiii işler kötü gidene kadar. işler kötü gidince bu kovulur ama size yaşattıkları kalır.
  • THY teknikte senelerini vermiş insanların Mesleki yeterliliğini sorguladı. yeni gelmiş çömez başkan bize güvenilmediğimizi hissettirdi. Kasten, verilen süre içinde bitirilemeyecek görevler verirdi. Bir şey bilmediği halde bizden bilgi saklardı. seni görmezden gelirdi. çalışanların yetkilerinin azaltılması gibi durumlar olurdu. Bir şey bilmeden insanlara zulmederdi.
  • TEI GM ü yakında kendim ettim kendim buldum şarkısını söyler. bunu atadığım güne lanet olsun der. TEI de çok huzur yok gibi oradaki arkadaşlarım mutlu değil daha kötü olur.
  • rahatsız biri, sorunlu, huzur bırakmaz ne yazalım abi adam kılçık
  • thy teknik üretim planlama başkanıydı, sevilmezdi, hem birlikte geldiği muhafazakarlar hemde altında çalışanlar sevmezdi. temel kotile bunu kim önerdi, temel kotil bunu neden kabul etti bilinmez. thy tekniğe gelmeden önce yapmış olduğu bir iş yoktu. hangi başarısı için thy tekniğe başkan yapıldı hala anlayamıyoruz. tyh teknikten kovuldu zaten. şimdi TEI ne alaka.
  • TEC dE çalışırken TEC ortağı PW kovdrumadı mı bunu. TEI de GE kovdurur.
  • sanki dünyaları yarattı, kimseyi beğenmez her şeyin en iyisini o yapar.

Bir dönem THY Teknik’te başkanlık yaptıktan sonra Siyahkalem Mühendislik firmasında CFO’luk yapan İbrahim Kahraman,  TUSAŞ’a bağlı TEİ’ye direktör olarak atandı.

Türkiye’nin en önemli uluslar arası markalarından biri olan TUSAŞ bünyesindeki TEİ’de (Turkish Motor In) direktörlük görevine ilginç bir isim atandı.

THY Teknik’te başkanlık görevini yaptıktan sonra işten çıkarılan ve sonrasında Siyahkalem Mühendislik firmasında CFO’luk yaparak inşaat sektörüne adım atan İbrahim Kahraman’ın yeni adresi TEİ oldu.

Direktör olarak göreve getirilen Kahraman’ın bu göreve getirilmesi kurum içinde deneyimli mühendisleri rahatsız etti.

TEİ’de ayrıca eski İGDAŞ çalışanı Levent Tüfekçi İnsan Kaynakları Direktörlüğü’ne, İspark eski Genel Müdür Yardımcısı Metin Kaplan da Finans Direktörlüğü’ne getirilmiş, bu isimlerin TEİ’de önemli görevlere getirilmesi yine kurum içinde rahatsızlığa neden olmuştu.

İnşaatçı TEİ’de motor üretecek

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (192)

sadullah ~ 1 yıl önce
Allah kem gözden ırak eylesin, almanya ancak mutfak mikseri üretsin

Yanıtla

Kalan karakter 1000
laylaylaom ~ 1 yıl önce
okulu bitir, AKP iktidar olsun birileri sayesinde THY teknik e başkan ol. thy teknik öncesi hayatı karanlık tek yaptığı belediye ulaşım aş de başı boş tavuk gibi gezinmek, bir iş yaptı diyen yok. buna rağmen THY teknike başkan ol sonra THY teknikten kovul. THY teknikten kovulunca iktidar ihalecisi siyah kalem şirketine mali işler müdürü ol sonra kendine unvan yarat CFO oldum diye ortalıkta dolaş. Siyah kalemde barınamayacağını anlayınca abilerini ara araya adam sok nerede boş yer var hepsini araştır büyükşehir olmaz seni almazlar, THY teknik kapıdan sokmazlar, TAI olmaz senin ne olduğunu TK biliyor. nere var Eskişehir TEI balıklama atla. TEI den sonra gidecek yerin yok ona göre.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
ishal ~ 1 yıl önce
Paranoyaya ve kafa karışıklığına neden olur aklın karışır, her eve lazım, karnın ağrır tuvalete gidince karın ağrısı geçer ya. bu öyle değil tuvalete gitsende kurtulamıyorsun :) her sabah tekrar görüyosun.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
ferdi ~ 1 yıl önce
TEI deki dostlar, korku, Huzursuzluk, utanç, öfke ve endişe duygularını yoğun şekilde yaşayacaksınız hazır olun. üst yönetim bunun ne yaptığını anlamaz bu sürekli üst yönetime sizin işe yaramadığınızı anlatır durur. üst yönetim size değil buna inanır takiii işler kötü gidene kadar. işler kötü gidince bu kovulur ama size yaşattıkları kalır.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
şampiyon ~ 1 yıl önce
THY teknikte senelerini vermiş insanların Mesleki yeterliliğini sorguladı. yeni gelmiş çömez başkan bize güvenilmediğimizi hissettirdi. Kasten, verilen süre içinde bitirilemeyecek görevler verirdi. Bir şey bilmediği halde bizden bilgi saklardı. seni görmezden gelirdi. çalışanların yetkilerinin azaltılması gibi durumlar olurdu. Bir şey bilmeden insanlara zulmederdi.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
eyvahhh ~ 1 yıl önce
TEI GM ü yakında kendim ettim kendim buldum şarkısını söyler. bunu atadığım güne lanet olsun der. TEI de çok huzur yok gibi oradaki arkadaşlarım mutlu değil daha kötü olur.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
rahatsız ~ 1 yıl önce
rahatsız biri, sorunlu, huzur bırakmaz ne yazalım abi adam kılçık

Yanıtla

Kalan karakter 1000
başkan ~ 1 yıl önce
thy teknik üretim planlama başkanıydı, sevilmezdi, hem birlikte geldiği muhafazakarlar hemde altında çalışanlar sevmezdi. temel kotile bunu kim önerdi, temel kotil bunu neden kabul etti bilinmez. thy tekniğe gelmeden önce yapmış olduğu bir iş yoktu. hangi başarısı için thy tekniğe başkan yapıldı hala anlayamıyoruz. tyh teknikten kovuldu zaten. şimdi TEI ne alaka.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
pw ~ 1 yıl önce
TEC dE çalışırken TEC ortağı PW kovdrumadı mı bunu. TEI de GE kovdurur.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
ufak tefek ~ 1 yıl önce
sanki dünyaları yarattı, kimseyi beğenmez her şeyin en iyisini o yapar.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000