09 Haziran 2010, Çarşamba 22:04:49

İNİŞ TAKIMLARINDA SEYAHAT ETTİ

Viyana'dan Londra'ya giden bir uçağın iniş takımlarında seyahat eden 20 yaşındaki bir Rumen, 1.5 saatlik yolculuğun ardından Londra'ya ulaştı.
  • uçak pist başında iniş takımlarını açmazki.bu haberde bi eksiklik var bence.
  • Nasıl oluyor bu iş? Ne demek iniş takımları açılınca piste düştü? Uçak piste indikten sonra mı iniş takımları açılıyor?
  • ne diyelim.uçak bir arap petrol zenginin ve içi boş.adam da iş umuduyla kendini riske atarak iniş takım boşluğunda gidebilmeyi düşünmüş.din ve milliyet önemli değil.önemli olan insan.7 milyarlık dünya bir avuç zenginin reva gördüğü hayatı yaşıyor.yoksulluk,sefalet,açlık,savaşlar.hepsi gözü doymayan bir avuç zengin yüzünden.aslında hepsini açık hava hapishanesinde toplayıp insanlığın nasılda güzel yaşayabileceğini göstermek lazım.
  • iniş takımları first class a girer bence. hayır orası dar olduğu için economy olur. hayır bence.... yok yok deil bence... hortum - kıble...hortum-kıble....
Viyana havaalanı sözcüsü Peter Kleeman, pazar akşamı meydana gelen bu olayla ilgili soruşturma başlattıklarını belirtti.

Genç adamın Londra Heathrow havaalanında ağır yaralı olarak bulunduğu ve hipotermi durumunda olduğu bildirildi.

Boeing 747 tipi uçağın iniş takımlarının açılmasıyla piste düştüğü belirtilen Rumen'in polis tarafından tutuklandığı bildirildi. İsmi açıklanmayan Rumen, polise verdiği ilk ifadede iş aradığını söyledi.

Boş olan uçağın kötü hava koşulları nedeniyle alçak irtifada uçması sayesinde adamın hayatta kaldığı belirtildi.

Kurier gazetesinin haberinde, Birleşik Arap Emirliklerinden bir kişiye ait olan uçağın perşembe günü Viyana'ya indiği bildirildi. 
İNİŞ TAKIMLARINDA SEYAHAT ETTİ

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (8)

Misafir ~ 8 yıl önce
uçak pist başında iniş takımlarını açmazki.bu haberde bi eksiklik var bence.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 8 yıl önce
Nasıl oluyor bu iş? Ne demek iniş takımları açılınca piste düştü? Uçak piste indikten sonra mı iniş takımları açılıyor?

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 8 yıl önce
ne diyelim.uçak bir arap petrol zenginin ve içi boş.adam da iş umuduyla kendini riske atarak iniş takım boşluğunda gidebilmeyi düşünmüş.din ve milliyet önemli değil.önemli olan insan.7 milyarlık dünya bir avuç zenginin reva gördüğü hayatı yaşıyor.yoksulluk,sefalet,açlık,savaşlar.hepsi gözü doymayan bir avuç zengin yüzünden.aslında hepsini açık hava hapishanesinde toplayıp insanlığın nasılda güzel yaşayabileceğini göstermek lazım.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 8 yıl önce
iniş takımları first class a girer bence. hayır orası dar olduğu için economy olur. hayır bence.... yok yok deil bence... hortum - kıble...hortum-kıble....

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000