26 Mart 2016, Cumartesi 09:17:42

İniş takımları açılmayan uçak böyle indi

Jet Blue Havayolları'na ait Embraer E190 tipi yolcu uçağı ön iniş takımları açılmada iniş yaptı, anlar saniye saniye kaydedildi.
  • Geçmiş yıllarda yine Jet Blue bu tip bir videoya imza atmıştı, yine sahnede Jet Blue var ve sıkıntı yine iniş takımlarında!
  • Kokpit ekibinin ellerine sağlık, hayranlıkla izledim. Bizim bakış açımızla, tereyağından kıl çeker gibi indirmiş maşallah.
  • ali'nin 40 bin küsürlük pilotları bunu yapabilir miydi?
  • pilot görün işte. Bizim thy astronotları olsa burnu önce yere değdirirlerdi.

Jet Blue Havayolları'na ait Embraer E190 tipi yolcu uçağı ön iniş takımları açılmadan iniş yaptı, o anlar saniye saniye kaydedildi.

Washington'dan kalkan E190 tipi yolcu uçağı, Bahalamar'daki Pindling Havalimanı'na ön iniş takımları açılmadan iniş yaptı. Durumu kuleye bildiren kokpit ekibi, bu şekilde iniş yapacağını bildirdikten sonra ekipler de pist çevresindeki yerini aldı. 

Kısa bir süre sonra piste teker koyan uçak, burun kısmı havada pistte ilerledi ve yavaşladığı sıra burun kısmını piste sürttü, Hafif kıvılcımların çıktığı uçağa ekipler hemen müdahale etti.

Yapılan açıklamada yaralanan olmadığı kaydedildi.


 İniş takımları açılmayan uçak böyle indi

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (16)

GENERAL ~ 2 yıl önce
Geçmiş yıllarda yine Jet Blue bu tip bir videoya imza atmıştı, yine sahnede Jet Blue var ve sıkıntı yine iniş takımlarında!

Yanıtla

Kalan karakter 1000
No Mantik ~ 2 yıl önce
Tamam o halde TK da Schipol ve Katmandu kazalarina karisti. Ikisi de TK ikisi de inis icin alcalmada. Jet Blue iki emergency yasadi. Ikisinde de kokpit ekibi kimsenin burnunu dahi kanatmadan indirdi ucaklari. Aradaki fark? TK kazalarinda herkes vefat etti. Boyle mantik mi olur? Sacma sapan konusuyorsunuz burada.
Bravo ~ 2 yıl önce
Kokpit ekibinin ellerine sağlık, hayranlıkla izledim. Bizim bakış açımızla, tereyağından kıl çeker gibi indirmiş maşallah.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
40k ~ 2 yıl önce
ali'nin 40 bin küsürlük pilotları bunu yapabilir miydi?

Yanıtla

Kalan karakter 1000
773 ~ 2 yıl önce
pilot görün işte. Bizim thy astronotları olsa burnu önce yere değdirirlerdi.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Tebrikler ~ 2 yıl önce
Agzina saglik TK'nin astronotlari korkudan bayilirdi Allah korusun, daha buyuk sorun.
Koken? ~ 2 yıl önce
Pilotun koken neymis?

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000