04 Temmuz 2017, Salı 13:14:09

İngiliz heyet Atatürk Havalimanı'nda

İngiliz yetkililerden oluşan heyet havalimanında bazı incelemelerde bulundu.
  • ingiltere deki havalimanlarında da bu tip radyasyon yayan cıhaz bulunuyormu , genelde insani yönü ön planda olan sendikalar bu cihazda çalışacak personelin sağlığını kesin etkileyecek çihaz için ek önlemler isteyebilir. Biz ne yaptık hemen çıkışın yanın bir masa ve mustafayı oturttuk oraya , iyi radyasyonlar , afiyet olsun dedik. ve laptopları kabine soktuk. laptobuna sarılıp 13 saatte 1 saat kullanacak kişi için mustafayı harcadık.
  • Bende bunu anlamıyorum; tamam adamlar geliyor ve ülkeme insanları nasıl kontrol Edip gönderiyorsunuz diyor bizde denetlemesine izin veriyoruz eyvallah. da biz niye böyle bir heyeti göndermiyoruz. Bırak İngiltere'den geçtim: Libya'ya Tunus'a Cezayir'e gönderin heyet. O da olumlu.
  • Teror bahane mangirlar sahane
  • tanesi 500 bin amerikan ya da 1 milyon amerikan dolari cihazlardan 3-4 tane alirsan bu kurali kaldiririm demek nedir sizce...işe baksana..almanyada hollanda da var midir hayir onlarda alsin bakalim..almanyada 1 milyon iranli yaşiyor ve akrabalari amerikadadir..

Atatürk Havalimanı'na yerleştirilen tomografi tabanlı cihazın ABD'nin Türkiye'den gerçekleşen uçuşlarda uyguladığı elektronik eşya yasağının kalkmasını sağlayacağının bildirilmesinin ardından İngiliz yetkililerden oluşan heyet havalimanında bazı incelemelerde bulundu.

İngiliz Güvenlik İdaresinden üç yetkili, bugün terminaldeki çeşitli bölümleri gezdi. İngiliz yetkililerin tomografi cihazının bulunduğu ABD'ye direkt sefer yapılan körüklerde de inceleme yapacağı öğrenildi.

ABD Ulaşım Güvenliği İdaresi (TSA)  ile Avrupa Sivil Havacılık Konferansı tarafından onaylanan, "ClearScan" markasıyla üretilen cihazın yarın havalimanına gelmesi beklenen ABD'li heyet tarafından da denetleneceği bildirildi.

TSA'dan gelecek yetkililer tarafından cihazın işleyişine ait teyit gözleminin yapılmasının ardından söz konusu yasağın kaldırılabileceği belirtildi.

İngiliz heyet Atatürk Havalimanı'nda

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (16)

peki ~ 1 yıl önce
ingiltere deki havalimanlarında da bu tip radyasyon yayan cıhaz bulunuyormu , genelde insani yönü ön planda olan sendikalar bu cihazda çalışacak personelin sağlığını kesin etkileyecek çihaz için ek önlemler isteyebilir. Biz ne yaptık hemen çıkışın yanın bir masa ve mustafayı oturttuk oraya , iyi radyasyonlar , afiyet olsun dedik. ve laptopları kabine soktuk. laptobuna sarılıp 13 saatte 1 saat kullanacak kişi için mustafayı harcadık.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Davut ~ 1 yıl önce
Bende bunu anlamıyorum; tamam adamlar geliyor ve ülkeme insanları nasıl kontrol Edip gönderiyorsunuz diyor bizde denetlemesine izin veriyoruz eyvallah. da biz niye böyle bir heyeti göndermiyoruz. Bırak İngiltere'den geçtim: Libya'ya Tunus'a Cezayir'e gönderin heyet. O da olumlu.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Birisi ~ 1 yıl önce
gonderiliyor, denetim akabinde ucus icin programlar yapiliyor.
Hadi yine iyisiniz ~ 1 yıl önce
Teror bahane mangirlar sahane

Yanıtla

Kalan karakter 1000
camarothy ~ 1 yıl önce
tanesi 500 bin amerikan ya da 1 milyon amerikan dolari cihazlardan 3-4 tane alirsan bu kurali kaldiririm demek nedir sizce...işe baksana..almanyada hollanda da var midir hayir onlarda alsin bakalim..almanyada 1 milyon iranli yaşiyor ve akrabalari amerikadadir..

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000