14 Mayıs 2015, Perşembe 20:10:02

İLKER AYCI THY TARİHİNDE BİR İLKİ GERÇEKLEŞTİRDİ

Türk Hava Yolları Yönetim Kurulu Başkanı İlker Aycı, THY tarihinde görülmemiş bir uygulamaya imza atarak, iki uçağın temizliğinde görev aldı. İşte detaylar...
  • Bir gün merkeze de bekleriz sayın aycı...
  • Saygısızsınız,size şu an yaptıgınız iş bile cok fazla!!!Acaba kendi adınıza siz ne yaptınız işinizde oturun bir onu dusunun.CHP geleydi de rahat rahat apronda kafayı buldugunuz gunlere gerı doneydınız demı????!!!!!
  • Ne yani gelir gelmez CEO luk mu yapacağını sandınız. Anladığı işten başlamış zar. Memlekette ve sektörde insanlar boşuna kariyer yapıyor. Bir yerlere yükselmek ve yararlı olmak için. Geliyor bir ne alaka tip. Hoş tepeye konduruluyor. Bu memleket 2 ileri 1 geri böyle gider beyler.
  • İlker bey, geldiğiniz nokta başınızı döndürmüş, tepede tutunamayıp dibe vurdunuz anlaşılan. Sizin bu yaptığınız ucuz iş. Herkesin yapacağını değil, farklılığınızı gösterin. Benim pek umudum yok ya. Allahım şu Tayyip Erdoğan devletin kurumlarını ne hale getirdi. THY yi Bilale bırakmış diyorlar. Tipik saltanat uygulaması. Yahu niye Bilale bıracakmışsın koskoca global bir şirketi. Global dünyayla böyle mi rekabet edecek. Global şirketler bir kişinin iki dudağı arasına mı bırakılırmış. O da tek bildiği şeyi yani Kartal İHL de ne kadar tanıdığı varsa onları getiriyor. Doğru olan bu mu şimdi. Bu yapılana bir Allahın kulu doğru diyebilir mi. Bilalin dünyasının sadece İHL olduğunu da böylece görmüş olduk. İnsan biraz önemli Üniversitelerden ve sektörden birilerini getirir ki anlarız birşeylere gayret ediyor diye. Sanki sektörden intikam alıyor. Nedir profesyonellerin böyle acemilerden çektiği. Nedir bu memleketin bu talihsizliği.

Türk Hava Yolları (THY) Yönetim Kurulu Başkanı İlker Aycı, THY tarihinde görülemmiş bir uygulamaya imza attı. Uçakların temizliğinde görevli çalışanların psikolojisini anlamak için tulum giyen Aycı, iki uçağın temizliğini yaptı. 

THY ve Havaş ortaklığında kurulan yer hizmetleri şirketi Turkish Ground Services (TGS) personeli ile uçağa giren Aycı, raporlu bir temizlik görevlisinin yerine ekipe görev aldı.

Henüz yeni başkan olan İlker Aycı, çalışanların kendisini tanımamasını da fırsat bilerek tıpkı bir temizlik personeli gibi çalıştı. Uçak temizliği bittikten sonra çalışanlar ekip arkadaşlarının THY Yönetim Kurulu Başkanı Aycı olduğunu öğrendi ve büyük şaşkınlık yaşadı.

Biri dar biri geniş gövde olmak üzere iki uçakta görev yapan Aycı, daha sonra kimliğini açıkladı ve ekip arkadaşlarına teşekkür etti. Uçak temizliğinden sonra işçi kıyafetleri ile başbakanın uğurlama ttörenine katılan Aycı, ilginç bir görüntü oluşturdu. 

Bilindiği gibi İlker Aycı, THY Yönetim Kurulu Başkanı olarak atanır atanmaz TGS'nin hem apron hem de genel müdürlük binasında kendisine bir oda hazırlatmış ve operasyonun içerisinde olacağı mesajını vermişti.

©AirportHaber

İLKER AYCI THY TARİHİNDE BİR İLKİ GERÇEKLEŞTİRDİ

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (130)

Merkez ~ 3 yıl önce
Bir gün merkeze de bekleriz sayın aycı...

Yanıtla

Kalan karakter 1000
TK ~ 3 yıl önce
Saygısızsınız,size şu an yaptıgınız iş bile cok fazla!!!Acaba kendi adınıza siz ne yaptınız işinizde oturun bir onu dusunun.CHP geleydi de rahat rahat apronda kafayı buldugunuz gunlere gerı doneydınız demı????!!!!!

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Ne sandınız ya... ~ 3 yıl önce
Ne yani gelir gelmez CEO luk mu yapacağını sandınız. Anladığı işten başlamış zar. Memlekette ve sektörde insanlar boşuna kariyer yapıyor. Bir yerlere yükselmek ve yararlı olmak için. Geliyor bir ne alaka tip. Hoş tepeye konduruluyor. Bu memleket 2 ileri 1 geri böyle gider beyler.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Ufak işler ~ 3 yıl önce
İlker bey, geldiğiniz nokta başınızı döndürmüş, tepede tutunamayıp dibe vurdunuz anlaşılan. Sizin bu yaptığınız ucuz iş. Herkesin yapacağını değil, farklılığınızı gösterin. Benim pek umudum yok ya. Allahım şu Tayyip Erdoğan devletin kurumlarını ne hale getirdi. THY yi Bilale bırakmış diyorlar. Tipik saltanat uygulaması. Yahu niye Bilale bıracakmışsın koskoca global bir şirketi. Global dünyayla böyle mi rekabet edecek. Global şirketler bir kişinin iki dudağı arasına mı bırakılırmış. O da tek bildiği şeyi yani Kartal İHL de ne kadar tanıdığı varsa onları getiriyor. Doğru olan bu mu şimdi. Bu yapılana bir Allahın kulu doğru diyebilir mi. Bilalin dünyasının sadece İHL olduğunu da böylece görmüş olduk. İnsan biraz önemli Üniversitelerden ve sektörden birilerini getirir ki anlarız birşeylere gayret ediyor diye. Sanki sektörden intikam alıyor. Nedir profesyonellerin böyle acemilerden çektiği. Nedir bu memleketin bu talihsizliği.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000