22 Temmuz 2018, Pazar 10:17:58

İlker Aycı CNN'e konuştu

Türk Hava Yolları’nın Yönetim Kurulu ve İcra Komitesi Başkanı İlker Aycı, CNN International’ın ünlü ekonomi programı Quest’e konuk oldu.
  • Din dersinde tum sureleri ezberlemis cocuga benziyor kendinden emin
  • Beyler sessiz sedasız oturduğunuz yerden kadro beklerseniz bu sizin ayağınıza gelmeyecektir. Biraz sesinizi duyurun farkındalık yaratın.Devlet büyüklerinin herşeyden kendiliğinden haberi olmasını beklemeyin.TWITTER da THY TEKNIK TAŞERON sayfası var destek verin mesela yorum yapın.BIMER CIMER e yazın.
  • Turkish cargo yu kargo yapan 5m taşerondur. Adaletsizlik bitsin, taşeron bitsin artık
  • Çok adaletsizlik var taşeron sistemde

Türk Hava Yolları’nın Yönetim Kurulu ve İcra Komitesi Başkanı İlker Aycı, CNN International’ın ünlü ekonomi programı Quest’e konuk oldu. Program sunucusu Richard Quest’in sorularını yanıtlayan İlker Aycı, THY’nin başarısına ilişkin önemli açıklamalarda bulundu.

Türkiye’nin bayrak taşıyıcı markası Türk Hava Yolları 122 ülke ve 304 noktadaki operasyonları ile dünyanın ilgisini çekmeye devam ediyor. THY Yönetim Kurulu ve İcra Komitesi Başkanı İlker Aycı, Amerikan CNN International kanalında Quest programında konuk oldu. İlker Aycı, programda Türk Hava Yolları’nın başarı hikayesini aktardı.

“Muhteşem lokasyon, kusursuz organizasyon”

Türk Hava Yolları’nı bugünkü başarıya taşıyan dönüm noktalarını, stratejik fırsatları ve hedefleri aktaran İlker Aycı bu başarıyı, “Muhteşem lokasyon, kusursuz organizasyon” sözleri ile özetledi. İstanbul’un dünyanın en çok ziyaret edilen altıncı merkezi olduğunu ve İstanbul’u bir marka değeri olarak değerlendirdiklerini belirten İlker Aycı “İstanbul’un sahip olduğu eşsiz güzellikleri, tarihi ve lokasyonu; planlı, programlı ve organize çalışmalar ile tamamlıyoruz” dedi.

Hedeflerin üzerinde rakamlara ulaşıldı

Şirketin bugün geldiği noktada kriz yönetiminin de büyük bir önemi bulunduğunu aktaran Aycı, 2015 yılında rekor gelir elde eden şirketin başarısının süreklilik arz ettiğini, ancak 2016 yılında yaşanan ve havacılık dünyasını direkt etkileyen olaylar nedeniyle başarı sürecinin duraksadığını söyledi. İlker Aycı, rekorun hemen ardından kısa süreli bir düşüş yaşanan rakamların 2017 yılında toparlandığını ve başarı sürecinin kaldığı yerden devam ettiğini belirtti. Ayrıca İlker Aycı içinde bulunduğumuz 2018 yılında da hem Türk Hava Yolları hem de Turkish Cargo olarak hedeflerin üzerinde rakamlara ulaşıldığını dile getirdi. 

Öte yandan Türk Hava Yolları'nın CNN'de uzun yıllardır program yapan Richard Quest tarafından hazırlanıp sunulan bir gezi programına da sponsor olduğu iddia edildi.

İlker Aycı CNN'e konuştu

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (58)

Cocuk ~ 26 gün önce
Din dersinde tum sureleri ezberlemis cocuga benziyor kendinden emin

Yanıtla

Kalan karakter 1000
TEKNİK TAŞERON ~ 26 gün önce
Beyler sessiz sedasız oturduğunuz yerden kadro beklerseniz bu sizin ayağınıza gelmeyecektir. Biraz sesinizi duyurun farkındalık yaratın.Devlet büyüklerinin herşeyden kendiliğinden haberi olmasını beklemeyin.TWITTER da THY TEKNIK TAŞERON sayfası var destek verin mesela yorum yapın.BIMER CIMER e yazın.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Kargo ~ 27 gün önce
Turkish cargo yu kargo yapan 5m taşerondur. Adaletsizlik bitsin, taşeron bitsin artık

Yanıtla

Kalan karakter 1000
5m kargo ~ 27 gün önce
Çok adaletsizlik var taşeron sistemde

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000