11 Nisan 2016, Pazartesi 09:01:16

İlk seferde 71 yolcu

Diyarbakır’da, ilk kez Türk Hava Yolları tarafından Diyarbakır Havalimanı'ndan Erbil’e gerçekleşen uçak seferinde, eski Bakan, Vali, AK Parti Genel Başkan yardımcısının da olduğu 71 kişi seyahat etti.
  • Ne yapacaklarını şaşırdılar. Çok gereksiz bir hat. Ancak kendileri İşte resimde görüldüğü gibi gider gelir. Havayolu ve uçaklara yazık. Doğru dürüst yerlere hat açın. Bu şekilde kendinizi kandırırsınız.
  • bir saatlik uçuş git-gel 1700 TL
  • personele ve uçağa acıdım ne tipler geliyodur o uçağa kibar da olsa bişey de diyemezsin şöyle yapın bu yasak felan diye potansiyel terörist
  • sırf oy almak için bilmiyorlar ki ne yapsınlar! bırak uçağı deveyi bile hak etmeyenleri şımartmaya devam edin bizim insanımız da bunlara oy vermeye devam etsin !

Diyarbakır’da, ilk kez Türk Hava Yolları tarafından Diyarbakır Havalimanı'ndan Erbil’e gerçekleşen uçak seferinde, eski Bakan, Vali, AK Parti Genel Başkan yardımcısının da olduğu 71 kişi seyahat etti.

Geçtiğimiz günlerde Başbakan Ahmet Davutoğlu’nun kent ziyaretinde açıkladığı Diyarbakır-Erbil uçak seferlerinin ilk uçuşu gerçekleşti. Uçuş öncesi Diyarbakır Havalimanı'nda gerçekleşen kokteyle Vali Hüseyin Aksoy, AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Mehdi Eker, eski Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanı Kudbettin Arzu, AK Parti Diyarbakır milletvekilleri Galip Ensarioğlu, Ebubekir Bal, AK Parti Diyarbakır İl Başkanı Muhammed Akar, iş çevreleri ve Erbil’e seyahat eden iş adamları katıldı.

“BAŞBAKAN'IN BU KARARIYLA BÜYÜK MEMNUNİYET DUYUYORUZ”

Apronun önünde gazetecilere açıklama yapan AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mehdi Eker,  Diyarbakır için çok önemli bir gün olduğunu ve havaalanının uluslararası yolcu seferlerine müsait olarak ilk seferini Erbil’e başlattığını söyledi. Eker, “Başbakan Ahmet Davutoğlu, geçtiğimiz hafta Diyarbakır ziyaretinde bundan bahsetmişti. Bunun kararını vermişti. İki şehir arasında Erbil ve Diyarbakır’ın Türk Hava Yolları ile haftada 3 gün olacak şekilde planlandı. Diyarbakır ve Erbil arasındaki gerek ticaret gerekse turistik ilişkilerinin gelişmesine katkı sağlar. Daha önce İstanbul’dan yapılıyordu. Ancak şimdi başlangıç ve bitiş Diyarbakır olacak şekilde haftada 3 kez başlatılacak. Yolcu taşımacılığı şuan için yapılacak. Ancak ileride kargo taşımaya da yapılacak. Diyarbakır havalimanı ve yeni terminal binası körüklü sistemle uluslararası uçuşlara güvenli olarak hizmet verecektir. Davutoğlu’nun bu kararını büyük memnuniyetle karşılıyoruz” dedi.

Açıklamanın ardından Diyarbakır Valisi Hüseyin Aksoy, AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mehdi Eker ve eski Gıda, Tarım Hayvancılık Bakanı Kudbettin Arzu’nun da aralarında olduğu 71 kişi Erbil’e harekat etti.İlk seferde 71 yolcu

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (18)

~ 2 yıl önce
Ne yapacaklarını şaşırdılar. Çok gereksiz bir hat. Ancak kendileri İşte resimde görüldüğü gibi gider gelir. Havayolu ve uçaklara yazık. Doğru dürüst yerlere hat açın. Bu şekilde kendinizi kandırırsınız.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
bedava ~ 2 yıl önce
bir saatlik uçuş git-gel 1700 TL

Yanıtla

Kalan karakter 1000
b ~ 2 yıl önce
personele ve uçağa acıdım ne tipler geliyodur o uçağa kibar da olsa bişey de diyemezsin şöyle yapın bu yasak felan diye potansiyel terörist

Yanıtla

Kalan karakter 1000
! ~ 2 yıl önce
sırf oy almak için bilmiyorlar ki ne yapsınlar! bırak uçağı deveyi bile hak etmeyenleri şımartmaya devam edin bizim insanımız da bunlara oy vermeye devam etsin !

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000