09 Aralık 2015, Çarşamba 10:01:17

İlk 737 MAX böyle tanıtıldı

Amerikalı üretici Boeing'in son teknoloji uçağı Boeing 737 MAX'in ilk uçağı görkemi bir törenle tanıtıldı.
  • Hangardan cikisinda orada bulundugum neo serisini terletecek turden efsane bi tasarim. Turkiye'ye ne zaman gider bilinmez fakat cok tutulacagi kesin
  • Bence pala remzi ve memet birer trol. Biz de cevap veriyoruz usenmeden. Bir adam 25 sorulu, coktan secmeli bir testte nasil ki butun sorular icin ayni şıkkı hic degistirmeksizin isaretlemesine ragmen 0 ( yaziyla sıfır) dogru sonuç buluyorsa, aynen onun gibi, neredeyse imkansiz herseyi bu kadar yanlis bilmeleri. Kör gözüm parmağına :-) bence bunlar troll ve Antalyadan kıs kıs gülüyor(lar)
  • Mehmet kardes amma da emin yazmissin. Madem sallayacaksin, bari caktirmadan once bi google'la :-) Siettla Amerikanin bir kentim washington eyaleti. Kanada ile tek alakasi, bir sınır sehri olnasi. Venkuuvır'a yakin. Lutfen desteksiz atmayalim. Fabrikalar portland (hani şu cimentosu ile ünlü yer?) ce Everett kentlerinde. Yani Boink'in ucak sanayisinin bir kismi da Oregon eyaletinde. Californiyada da var biseyler ama cok iyi bilmiyorum.
  • Yerden biraz daha yuksek.

Amerikalı üretici Boeing'in son teknoloji uçağı Boeing 737 MAX'in ilk uçağı görkemi bir törenle tanıtıldı.

Washington'daki Renton fabrikasından çıkarılarak basına tanıtıldı. Boeing'in kilometre taşlarından olan 737'in MAX serisinin çok özel olduğu vurgulanırken, binlerce Boeing çalışanı da o anlara tanıklık etti.

 MAX Programı Başkan Yardımcısı ve Genel Müdürü Keith Leverkuhn, 'Bu uçak 737'in mirasını koruyacak. Gururluyuz' dedi.

737 Max'in FAA tarafından incelenmesinin ardından test uçuşlarına başlayacağı ve 2017'nin üçüncü çeyreğinde ilk teslimatını Southwest Havayolları'na yapabileceği açıklandı.

737 MAX'in boyamasının Dreamliner ile aynı olması dikkat çekti.İlk 737 MAX böyle tanıtıldı

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (56)

Harikuleyt ~ 3 yıl önce
Hangardan cikisinda orada bulundugum neo serisini terletecek turden efsane bi tasarim. Turkiye'ye ne zaman gider bilinmez fakat cok tutulacagi kesin

Yanıtla

Kalan karakter 1000
ramzi ~ 3 yıl önce
Bence pala remzi ve memet birer trol. Biz de cevap veriyoruz usenmeden. Bir adam 25 sorulu, coktan secmeli bir testte nasil ki butun sorular icin ayni şıkkı hic degistirmeksizin isaretlemesine ragmen 0 ( yaziyla sıfır) dogru sonuç buluyorsa, aynen onun gibi, neredeyse imkansiz herseyi bu kadar yanlis bilmeleri. Kör gözüm parmağına :-) bence bunlar troll ve Antalyadan kıs kıs gülüyor(lar)

Yanıtla

Kalan karakter 1000
memet ~ 3 yıl önce
Mehmet kardes amma da emin yazmissin. Madem sallayacaksin, bari caktirmadan once bi google'la :-) Siettla Amerikanin bir kentim washington eyaleti. Kanada ile tek alakasi, bir sınır sehri olnasi. Venkuuvır'a yakin. Lutfen desteksiz atmayalim. Fabrikalar portland (hani şu cimentosu ile ünlü yer?) ce Everett kentlerinde. Yani Boink'in ucak sanayisinin bir kismi da Oregon eyaletinde. Californiyada da var biseyler ama cok iyi bilmiyorum.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
uzun bacak ~ 3 yıl önce
Yerden biraz daha yuksek.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000