02 Kasım 2012, Cuma 08:45:09

İKİNCİ 11 EYLÜL PLANLANINA 17 YIL HAPİS!

ABD'de mahkeme 11 Eylül saldırısının benzerini planlayan Bangladeş asıllı Rezwan Ferdaus'u 17 yıl hapis cezasına çarptırdı.
  • Sadece petrol uğruna değil maalesef. Dünyayı tamamen köleleştirmek istiyorlar. Kabul etmeyene de hayat hakkı vermeyecekler tabii. Ancak, Allah 'ın planı tüm planların üzerindedir. Bunu çok yakında onlar da görecekler.
  • 11 Eylül'e inanan var mı hala? Kendileri çaldılar kendileri oynadılar. Suçu da masum günahsız fakir insanların ülkelerine attılar. Gidip işgal ettiler yaktılar yıktılar. Ne uğruna petrol uğruna. Allah'ından bul ABD.
  • yapanda kendileri, yazanda.

ABD Savunma Bakanlığı Pentagon ve kongre binalarına patlayıcı yerleştirilmiş uzaktan kumandalı uçakla ikinci bir ''11 Eylül saldırısı'' düzenlemeyi planlayan Bangladeş asıllı ABD vatandaşı 17 yıl hapis cezasına çarptırıldı.

Federal mahkemede yargılanan Rezwan Ferdaus, haziran ayında, teröristlere maddi destek sağlamaya ve federal binaları bombalamaya teşebbüs suçlarını işlediğini kabul etmişti.

Ferdaus, El-Kaide üyesi kılığına girerek, kendisinden el bombası, makineli tüfek ve plastik patlayıcı temin etmesini isteyen FBI ajanlarının kurduğu tuzak sonucu geçen yıl yakalanmıştı.

Yetkililer, patlayıcıların ajanlar tarafından kontrol altında tutulması nedeniyle operasyon boyunca kamu güvenliğinin hiçbir zaman tehlike altında bulunmadığını bildirmişti.

ABD'nin Massachusetts eyaletinde büyüyen 27 yaşındaki Ferdaus'un Boston kentindeki Northeastern Üniversitesi'nden fizik diploması bulunuyor.

İKİNCİ 11 EYLÜL PLANLANINA 17 YIL HAPİS!

Facebook Yorum

Yorumlar

İsim / Rumuz ~ 3 yıl önce
Sadece petrol uğruna değil maalesef. Dünyayı tamamen köleleştirmek istiyorlar. Kabul etmeyene de hayat hakkı vermeyecekler tabii. Ancak, Allah 'ın planı tüm planların üzerindedir. Bunu çok yakında onlar da görecekler.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
İsim / Rumuz ~ 6 yıl önce
11 Eylül'e inanan var mı hala? Kendileri çaldılar kendileri oynadılar. Suçu da masum günahsız fakir insanların ülkelerine attılar. Gidip işgal ettiler yaktılar yıktılar. Ne uğruna petrol uğruna. Allah'ından bul ABD.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
11 eylul senaryo yazarlari ~ 6 yıl önce
yapanda kendileri, yazanda.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000