04 Eylül 2014, Perşembe 16:03:22

İKİ ÜLKEDEN TÜRK F-16'LARA TACİZ

Türk F-16'larına Suriye'de konuşlu SA füze sistemleri ve Yunanistan'a ait F-16 uçakları tarafından tacizde bulunulduğu bildirildi.
  • Aslan diyen kardesim Aglamam dedigine gore duygularin korelmis yenilgileri kabullenmisin, biz kabullenmedik boyle seylere uzuluyoruz
  • Bence o yunanlı kardeşleride THY ye diğer yunanlıların yanına hemen işe alalım bu Türklerden kurtulmuş oluruz. Sayın Temel beyin dediği gibi milliyetci ilkel düşüncelerden kurtulalım artık. Bırakalım ne istiyorlarsa yapsınlar boşuna ağlamayalım o ihlal etti bu sınırı geçti diye zaten bizden çok çalışan yunanlı var havacılık sektöründe.
  • Canim genelkurmayim soyle bana ben doverim onlari, aglama canim bak doverim ben onlari
  • Oooo... Yunan bi yerden para bulmuş!

Türk F-16'larına Suriye'de konuşlu SA füze sistemleri ve  Yunanistan'a ait F-16 uçakları tarafından tacizde bulunulduğu bildirildi.

Genelkurmay Başkanlığının internet sitesinde yer alan bilgiye göre,  dün, Türkiye-Suriye sınır bölgesinde "Hava Muharebe Devriye Görevi" yürüten 2  Türk F-16 uçağına Suriye'de konuşlu SA füze sistemleri tarafından, saat 15.32'de  10 saniye süreyla radar kilidi muhafaza edilerek tacizde bulunuldu.

Yunanistan'a ait 2 F-16 uçağı, Ege'de eğitim uçuşu yapan 4 Türk F-16  uçağını, saat 10.35'te 35 saniye süreyle kilitlenerek taciz etti.

Öte yandan, Türk hava sahası, saat 10.50'de İzmir Alaçatı bölgesinin  güneydoğusunda 2 Yunanistan F-16'sı tarafından 18 saniye süreyle ihlal edildi.

İKİ ÜLKEDEN TÜRK F-16'LARA TACİZ

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (19)

Aslan ~ 4 yıl önce
Aslan diyen kardesim Aglamam dedigine gore duygularin korelmis yenilgileri kabullenmisin, biz kabullenmedik boyle seylere uzuluyoruz

Yanıtla

Kalan karakter 1000
iPhone Uygulaması ~ 4 yıl önce
Bence o yunanlı kardeşleride THY ye diğer yunanlıların yanına hemen işe alalım bu Türklerden kurtulmuş oluruz. Sayın Temel beyin dediği gibi milliyetci ilkel düşüncelerden kurtulalım artık. Bırakalım ne istiyorlarsa yapsınlar boşuna ağlamayalım o ihlal etti bu sınırı geçti diye zaten bizden çok çalışan yunanlı var havacılık sektöründe.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Doverim ~ 4 yıl önce
Canim genelkurmayim soyle bana ben doverim onlari, aglama canim bak doverim ben onlari

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Volvo ~ 4 yıl önce
Oooo... Yunan bi yerden para bulmuş!

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000