07 Haziran 2011, Salı 14:45:18

İKİ HAVAYOLU DAHA ‘AIRMARK’ DEDİ

Bir süre önce Monarch Havayolları’nın genel satış acentalığını üstlenen Airmark, iki yeni havayolunun daha yolcu genel satış acentası oldu...
  • Moldavian ve Carpatair'i bu doğru tercihlerinden dolayı tebrik ederim. AirMark = Hizmet + Kalite
  • AİRMARK MI ALLAH KORUSUN.....!!!!
  • AIRMARK'I BIR KEZ DAHA GONULDEN TEBRIK EDIYORUM.SUREKLI MOLDOVIAN ILE UCUYORUM VE FARKI CIDDI ANLAMDA HISSETTIM.BASARILARININ DEVAMINI DILIYORUM.
  • Moldovıan la uctum ıyıydı guzelde bız aırmarktan bahsedıyoruz hızmet kalıtesızlıgınden yonetıcılerının kalıtesızlıgınden sırketın cok kotu background undan bahsedıyoruz.moldovıan ıyıdır ıyılere layıktır ona sozumuz yok..
Romanyalı havayolu şirketi Carpatair, 1 Haziran’dan itibaren geçerli olmak üzere Airmark’ı Türkiye Genel Satış Acentası olarak atadı. Carpatair  15 Haziran’da Romanya’nın Constanta(CND) şehrinden Istanbul Atatürk Havaalanı’na(IST)  SAAB 2000 uçak tipi ile Çarşamba, Cuma ve Pazar olmak üzere haftada 3 kez olarak uçuşlarına başlayacak. 
 
 Carpatair ile birlikte Moldovian Airlines de genel satış acentası olarak Airmark’ı atadı.  Moldavian Airlines  halen Chisinau (KIV) ile İstanbul Sabiha Gökçen(SAW) Havaalanı arasında Saab 2000 uçak tipi ile haftada 2 kez  seferlerine devam ediyor. Seferler Çarşamba ve Pazar günleri gerçekleştiriliyor. 
 
Airmark, 1 Mayıs’tan itibaren de Monarch Havayolları’nın Türkiye yolcu Genel satış acentalığını üstlenmişti.  Monarch Havayolları’nın haftada Türkiye’ye ortalama 20 uçuşu bulunuyor. Uçuşlar Manchester, Londra Luton, Londra Gatwick ve Birmingham ‘dan Antalya, Bodrum ve Dalaman’a gerçekleştiriliyor.
İKİ HAVAYOLU DAHA ‘AIRMARK’ DEDİ

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (21)

Misafir ~ 7 yıl önce
Moldavian ve Carpatair'i bu doğru tercihlerinden dolayı tebrik ederim. AirMark = Hizmet + Kalite

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 7 yıl önce
AİRMARK MI ALLAH KORUSUN.....!!!!

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 7 yıl önce
AIRMARK'I BIR KEZ DAHA GONULDEN TEBRIK EDIYORUM.SUREKLI MOLDOVIAN ILE UCUYORUM VE FARKI CIDDI ANLAMDA HISSETTIM.BASARILARININ DEVAMINI DILIYORUM.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 7 yıl önce
Moldovıan la uctum ıyıydı guzelde bız aırmarktan bahsedıyoruz hızmet kalıtesızlıgınden yonetıcılerının kalıtesızlıgınden sırketın cok kotu background undan bahsedıyoruz.moldovıan ıyıdır ıyılere layıktır ona sozumuz yok..

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000