23 Ağustos 2011, Salı 08:05:11

IĞDIR HAVAALANI 2012'DE HAZIR...

Iğdır Valisi Amir Çiçek, yapımı devam eden Iğdır Havaalanı'nı inceledi...
  • Ben basta Sayin Basbakanimiz, AK Parti Hükümeti ve Yöneticileri, Sayin Valimiz ve Sayin Belediye Basbakani Vekilinden ve tüm Yetkililerden rica ediyorum, lütfen artik bu Havalani acilsin ve biz Yurtdisinda yasayan Igdir Halki rahata kavussun.Hem Igdir Ekonomisi ve Turizm de bu sayede canlanacaktir.
  • Benim anlamadigim hic bir yetkili, medya veya sahis olmak üzere hic kimse Havaalani hakkinda birsey yazmiyor, söylemiyor ve konusmuyor..Nedense artik Havaalani ne zaman acilacak diye sormaktan bikti IGDIR Halki ve artik Devlete ve Yönetcilere hic bir güven ve inanc kalmamistir.Insallah AK Parti IGDIR dan Milletvekili cikaramadigi icin IGDIR ve IGDIR Halkini cezalandirmaz...
  • iyikide açılmış yaaaaaaaaaa otobüslerde canımız çıkıyordu ohhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh bbbbbbbbbbbbbbeeee
  • ben havaalaninin 2012 de acilacagina inanmiyorum,cünkü bu israrla icinden engelleyenler var dogrusu cok yazik ve igdira ve halkina yapilan büyük bir saygisizliktir bu,
İnşaatına 1996 yılında başlanan Iğdır Havaalanı'nda çalışmalar son safhaya girerken, havaalanının 2012 yılı başlarında hizmete açılmasının beklendiği bildirildi. 
 
Çalışmaları, İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Ferhat Akkuş, İl Emniyet Müdürü Selçuk Kızılay ve bazı kurum amirleriyle birlikte yerinde inceleyen Vali Çiçek, havaalanındaki çalışmaların bitme noktasına geldiğini belirtti. 
 
İnşaatlardan sorumlu şantiye şefi Celal Güresin de havaalanı altyapı çalışmalarının 15 Eylül'de bitirilerek teslim edileceğini, 2011 Aralık ayı sonuna kadar da üst yapı çalışmalarının tamamlanacağını söyledi. 
 
Havaalanına 2012'nin ocak ayından itibaren uçakların inebileceğini ifade eden Güresin, hava şartlarının iyi gitmesi durumunda belirtilen zaman içerisinde hava alanının teslim edileceğini kaydetti.
IĞDIR HAVAALANI 2012'DE HAZIR...

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (17)

Misafir ~ 6 yıl önce
Ben basta Sayin Basbakanimiz, AK Parti Hükümeti ve Yöneticileri, Sayin Valimiz ve Sayin Belediye Basbakani Vekilinden ve tüm Yetkililerden rica ediyorum, lütfen artik bu Havalani acilsin ve biz Yurtdisinda yasayan Igdir Halki rahata kavussun.Hem Igdir Ekonomisi ve Turizm de bu sayede canlanacaktir.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 6 yıl önce
Benim anlamadigim hic bir yetkili, medya veya sahis olmak üzere hic kimse Havaalani hakkinda birsey yazmiyor, söylemiyor ve konusmuyor..Nedense artik Havaalani ne zaman acilacak diye sormaktan bikti IGDIR Halki ve artik Devlete ve Yönetcilere hic bir güven ve inanc kalmamistir.Insallah AK Parti IGDIR dan Milletvekili cikaramadigi icin IGDIR ve IGDIR Halkini cezalandirmaz...

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 6 yıl önce
iyikide açılmış yaaaaaaaaaa otobüslerde canımız çıkıyordu ohhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh bbbbbbbbbbbbbbeeee

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 6 yıl önce
ben havaalaninin 2012 de acilacagina inanmiyorum,cünkü bu israrla icinden engelleyenler var dogrusu cok yazik ve igdira ve halkina yapilan büyük bir saygisizliktir bu,

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000