09 Ağustos 2016, Salı 13:55:37

İGA Hüseyin Keskin'i resmen açıkladı

Havacılık sektöründe birbirinden önemli projelere imza atan Hüseyin Keskin, İGA Havalimanı İşletmesi A.Ş.’nin İcra Kurulu Başkanlığı’na getirildi.
  • IGA` daki CEO boslugu icin dogru kisi. basarilar.
  • İşte Türkiyedeki son durum.Torpiller böyle çalışıyor. Siyasi ol yeter. İş bilgisi mi ? Kazanılır canım o da... Kervan yolda düzülür.
  • Türk insanındaki en büyük oroblem insanlara takılmış olmasındadır. Üçüncü havalimanı gibi projeler sistem projeleridir. Türk insanı olsada olmasada biter. Zaten Türk insanı sistem tarafında değil çimento-demir-taş ve hafriyat kısmındadır. Bu nedenledir ki böyle bir projede devamlı yapılan hafriyat ile öğünme gibi teknik olmayan unsurlara rastlamak pek mümkündür.
  • Senin temenin bumudur. Mutlaka Ekmegini yemissindir , Haydi bakalim.

Geçtiğimiz gün TGS ve TAV Havalimanları'nda görev yapan Hüseyin Keskin'in, İstanbul Grand Airport (İGA) İcra Kurulu Başkanlığı'na getirildiğini AirportHaber olarak okuyucularımıza duyurmuştuk.

İGA, az önce yaptığı açıklama ile birlikte Hüseyin Keskin'in 8 Ağustos itibariyle İGA İcra Kurulu Başkanı olduğunu resmen açıkladı.

İşte İGA'dan yapılan açıklama;

İstanbul Yeni Havalimanı’nın inşaatını gerçekleştirmek ve 25 yıl boyunca işletmesini yapmak üzere kurulan İGA Havalimanı İşletmesi A.Ş.’nin İcra Kurulu Başkanı, havacılık sektörünün deneyimli ismi Hüseyin Keskin oldu. 8 Ağustos itibari ile göreve başlayan Hüseyin Keskin, havacılık sektöründe önemli projelerde yer aldı.

Türk Hava Yolları’nda Yer İşletme Başkanı olarak çalışan ve Türkiye’nin en büyük yer işletme şirketi TGS’de Kurucu Genel Müdürlük yapan Keskin, İGA Havalimanına atanmadan önce sırası ile; TAV Park Genel Müdürlüğü, İDO Genel Sekreteri, TAV Havalimanları Holding İcra Kurulu’nun Havacılık ve Yer İşletmeden sorumlu danışmanlığı görevlerinde bulundu. Hüseyin Keskin, TAV’ın yapımını gerçekleştirdiği Medine Havalimanı projesinde yönetim adına görev yaparak, Havalimanı İşletmesininin hayata geçirilmesine katkı sağladı.

Pertevniyal Lisesi’ni bitirdikten sonra Boğaziçi Üniversitesi Matematik Bölümünde lisans eğitimini tamamlayan Keskin, Marmara Üniversitesi İşletme Bölümü’nde Yüksek Lisans yaptı. Yine aynı üniversitede finansman alanında doktora çalışmalarına devam etmektedir.

 

İGA Hüseyin Keskin'i resmen açıkladı

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (21)

CEO ~ 2 yıl önce
IGA` daki CEO boslugu icin dogru kisi. basarilar.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Durum ~ 2 yıl önce
İşte Türkiyedeki son durum.Torpiller böyle çalışıyor. Siyasi ol yeter. İş bilgisi mi ? Kazanılır canım o da... Kervan yolda düzülür.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
3.Havalimanı ~ 2 yıl önce
Türk insanındaki en büyük oroblem insanlara takılmış olmasındadır. Üçüncü havalimanı gibi projeler sistem projeleridir. Türk insanı olsada olmasada biter. Zaten Türk insanı sistem tarafında değil çimento-demir-taş ve hafriyat kısmındadır. Bu nedenledir ki böyle bir projede devamlı yapılan hafriyat ile öğünme gibi teknik olmayan unsurlara rastlamak pek mümkündür.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Sen oylemi diyorsun ~ 2 yıl önce
Senin temenin bumudur. Mutlaka Ekmegini yemissindir , Haydi bakalim.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000