12 Kasım 2015, Perşembe 11:23:19

Hostesten profesör eşine 500 bin liralık dava

Emekli hostes, 27 yıllık eşi ünlü cerraha boşanma davası açtı, eşinin kendisini aşağılayıp, dini baskı kurduğunu iddia etti
  • iyi
  • ILK ZAMANLARI ESIM DOKTOR DIYE CART CART HAVA ATANLAR SONUNDA HIPCIYI ISLARLAR
  • Bu yuzden Turk erkeklerden hoslanmiyorum, dikken uzerinde kaliyosun, moralsiz, huysuz, siddetli, agresif ortam yaratirlar. oyle adamlarla ancak inekler gecinebilir. Alman sevgilimi can kurban!
  • Davul bile dengi dengine çalar derler. Ne yazık ki burada davul yine dengi dengine çalmamış. Kabin görevlisi bayanların Sıkça başlarına gelen bir olay daha. Benim tavsiyem , Kabin Görevlileri kendi denklerini arayıp bulurlarsa sıkıntı yaşamazlar.

Emekli hostes, 27 yıllık eşi ünlü cerraha boşanma davası açtı, eşinin kendisini aşağılayıp, dini baskı kurduğunu iddia etti

27 yıllık eşi Prof. Dr. Mehmet Kurtoğlu’na avukatı Çiğdem Okumuş aracılığıyla Bakırköy Aile Mahkemesi’nde boşanma davası açan emekli hostes Deniz Kurtoğlu “Şiddetli geçimsizlik” iddiasında bulundu. Kurtoğlu dava dilekcesinde “fiziksel ve psikolojik şiddet” gördüğünü ileri sürdü. “Profesör eşim, her ortamda unvanını kullanarak beni aşağılıyor” diyen genç kadın, “Bana ayak uyduramıyorsun, insan biraz doktor eşi gibi davranır. Yanımda çok vasat kalıyorsun, sayemde adam olmaya çalışıyorsun ama beceremiyorsun. Her ortamda varoş olduğunu hatırlatma. Boşanırsam ağzın kokar” gibi sözler sarfettiğini kaydetti.

‘DİNİ BASKI YAPTI’

En ufak tartışmada eşinin kendisini dövdüğünü ileri süren Deniz Kurtoğlu, gözü şiş ve morluklarla ailesinin yanına sığınmak zorunda kaldığını öne sürdü. Kocasının cimri olduğunu, her fırsatta para konusunu gündeme getirdiğini ifade eden genç kadın hırsızlık suçlamasıyla karşı karşıya kaldığını da ekledi. İlk kez 20 yıl önce umre ve hacca giden kocasının, hacı olduktan sonra kapalı giyinmesi ve namaz kılması yönünde dini konularda sürekli baskı yaptığını iddia eden Deniz Kurtoğlu bu yüzden çıkan tartışmalarda da şiddete uğradığını ifade etti.

Kiloları nedeniyle kocasının “Artık mağazalarda sana göre kıyafet bulunmaz, battal beden mi giyeceksin, göğüslerin sarktı” diye alay etmesinin evliliği bitiren nedenlerden biri olduğunu öne süren Kurtoğlu, eşinin aylık kazancının yaklaşık 400 bin TL olduğunu bildirdi. Genç kadın çok sayıda gayrimenkulu bulunan eşinden aylık 10 bin TL tedbir nafakası ile 200 bin TL manevi, 300 bin TL maddi tazminat talep etti.

KARŞI DAVA AÇTI

İstanbul Üniversitesi Tıp Fakültesi Genel Cerrahi Anabilim Dalı öğretim üyesi Prof. Dr. Mehmet Kurtoğlu ise karşı boşanma davası açarak 300 bin TL manevi tazminat istedi. Eşinin dayak iddialarının boşanma davası için uydurulduğunu ileri sürdü.

‘DAİRE VE OTOMOBİL’

40 yıldır kazanımlarını eşi ve ailesiyle paylaştığını belirten Prof. Kurtoğlu, 13 yaş küçük eşinin geleceğini düşünerek, ona lüks semtlerde 2 daire aldığını belirtti. Sadece emekli maaşı olduğunu iddia eden eşinin 7 bin lira kira geliri ve 100 bin dolarlık BMW marka lüks aracının bulunduğunu kaydeden Kurtoğlu, eşinin kendisine bir oyun grubu edinip, Bodurum’da villa kiraladığını da anlattı. İnancı gereği ibadetlerini yerine getirmeye çalıştığını belirten Prof. Dr. Mehmet Kurtoğlu, “Bir baba ve eş olarak dini konularda hatırlatma, bir temenni ve dualardan öteye geçmeyen uyarılardır” dedi. Kurtoğlu eşinin hayat, giyim ve yaşam tarzında özgür olduğunu da kaydetti.

MOBBİNG DAVASI GİBİ

Prof. Kurtoğlu, eğitimli bir kişi olan eşinin 27 yıllık evliliği boyunca dayak iddiaları ile ilgili bir kez bile rapor almadığını ve şikâyette bulunmadığını belirterek “Bu uydurulduğunun ispatı” dedi. (Habertürk)

Hostesten profesör eşine 500 bin liralık dava

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (47)

okan ~ 2 yıl önce
iyi

Yanıtla

Kalan karakter 1000
HAVASIZ OLSUN ~ 3 yıl önce
ILK ZAMANLARI ESIM DOKTOR DIYE CART CART HAVA ATANLAR SONUNDA HIPCIYI ISLARLAR

Yanıtla

Kalan karakter 1000
dl-tr ~ 3 yıl önce
Bu yuzden Turk erkeklerden hoslanmiyorum, dikken uzerinde kaliyosun, moralsiz, huysuz, siddetli, agresif ortam yaratirlar. oyle adamlarla ancak inekler gecinebilir. Alman sevgilimi can kurban!

Yanıtla

Kalan karakter 1000
cucumbers ~ 3 yıl önce
Alman erkekleri ve "cucumbers" Turk erkeklerinden daha iyidir.
dl-tr ~ 3 yıl önce
sen herhalde ufaklarindansin
Yalaza ~ 3 yıl önce
Davul bile dengi dengine çalar derler. Ne yazık ki burada davul yine dengi dengine çalmamış. Kabin görevlisi bayanların Sıkça başlarına gelen bir olay daha. Benim tavsiyem , Kabin Görevlileri kendi denklerini arayıp bulurlarsa sıkıntı yaşamazlar.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
yalaza£ya ~ 3 yıl önce
Yorumunuzu begendim ama doktor bey oğlumuzunda bu konuda suçu yokmu? sırf güzel diye yada sahte sarışın diye bir kadınla evlenılmez ki ilerde patlarsın mutlaka.insan bir bütündür aklı kalbi ve en son dışı çünkü güzellik 40 günde doyuluyor...doktorla hostes kafa olarak zaten birbirine denk değiller..bunu doktor beyfendinin anlamış olması gerekirdii
aynı fikirdeyim ~ 3 yıl önce
genel cerrahi profesörü adamın çay-kahve servisi yapan hostesle ne işi varmış?

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000