24 Ocak 2017, Salı 11:03:38

Hosteslerin görenleri şaşkına çeviren eğitim anları

Havayolu şirketlerinin özellikle uçak içindeki en önemli yüzü olan kabin memurlarının eğitimi bu kez görenleri oldukça şaşırttı.
  • Bizler Türk'üz! Herkes kendi insanını, vatandaşını ve vatanını desteklemeli ona destek çıkmalı, ancak o zaman bizler gelişiriz ve ilerleriz. Burada ise başkasını çekemeyenler, kendini bilmeyenler ve kendi kişiliğinden dahi haberi olmayanlar eleştri yapıyor. Önce kendinize sonra başkasına bakın ama eleştirmeyin yüceltin!!!
  • Sizin layığınız değil zaten böyle her yönü ile iyi eğitim almış kabin memurları. Siz alışmışsınız yes no dışında ingilizcesi olmayan abileri dayıları sayesinde kabinde dolaşan ne iş yaptığını bilmeyen tiplere. Tk nın uçan balon kabin personeline bunları öğretsen ne olur ki? Vizyon mu var ekipte yolcuda?
  • saygıyla ve sevgiyle yapılan ikram yeterlidir.
  • Ne yapacaksın Doğrucu Davut görselliği? uçakta başına bir iş gelse ilk yardım isteyeceğin kişinin görselliğinden sana ne. THY konusunda eğitimli ve dil bilen personele yöneliyorsa sendeki kadını meta olarak görme durumu ne . Yapacağın max 18 saatte gözünü doyurmak mı doğruculuk . Ben doğruyu söyleyeyim arkadaşlar size doğru olan uçuş süresince kendimizi güvende hissetmektir. Ben THY seyahatlerinde karşımda aptal insanlar değil eğitimli insanlar görüyorum .Ayrıca Kadınların güzel olma zorunluluğu senin yapacağın uçuş için yoktur.

Havayolu şirketlerinin özellikle uçak içindeki en önemli yüzü olan kabin memurlarının eğitimi bu kez görenleri oldukça şaşırttı.

Çin'de verilen eğitimlerde hosteslerin oturma biçimlerinden ayakta nasıl duracakları, yürüyüşlerinden ikram anlarında nasıl davranıcakları tek tek eğitimden geçiyor.

Ayakta durdukları anlarda kafalarında dergi olan kabin memuru adaylarının bacaklarının arasına da kağıt konarak adeta bir robot gibi durmaları isteniyor.

İşte o eğitimden bazı kareler:

Hosteslerin görenleri şaşkına çeviren eğitim anları

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (82)

İnsanlık ~ 2 yıl önce
Bizler Türk'üz! Herkes kendi insanını, vatandaşını ve vatanını desteklemeli ona destek çıkmalı, ancak o zaman bizler gelişiriz ve ilerleriz. Burada ise başkasını çekemeyenler, kendini bilmeyenler ve kendi kişiliğinden dahi haberi olmayanlar eleştri yapıyor. Önce kendinize sonra başkasına bakın ama eleştirmeyin yüceltin!!!

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Bravo ~ 2 yıl önce
Sizin layığınız değil zaten böyle her yönü ile iyi eğitim almış kabin memurları. Siz alışmışsınız yes no dışında ingilizcesi olmayan abileri dayıları sayesinde kabinde dolaşan ne iş yaptığını bilmeyen tiplere. Tk nın uçan balon kabin personeline bunları öğretsen ne olur ki? Vizyon mu var ekipte yolcuda?

Yanıtla

Kalan karakter 1000
gereksiz eğitim ~ 2 yıl önce
saygıyla ve sevgiyle yapılan ikram yeterlidir.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
BLUE ~ 2 yıl önce
BU KONU İLE BİLGİNİZİN OLMADIĞI NASIL BELLİ.YANLIZCA İKRAM YETMİYOR.UÇAGA GELİŞİDEN AYRILANA KADAR KABİN GÖREVLİLERİN YAPMASI GEREKEN BİRÇOK DAVRANIŞ MEVCUT.BİLGİLEN ÖYLE YAZIN.
hayat ~ 2 yıl önce
Ne yapacaksın Doğrucu Davut görselliği? uçakta başına bir iş gelse ilk yardım isteyeceğin kişinin görselliğinden sana ne. THY konusunda eğitimli ve dil bilen personele yöneliyorsa sendeki kadını meta olarak görme durumu ne . Yapacağın max 18 saatte gözünü doyurmak mı doğruculuk . Ben doğruyu söyleyeyim arkadaşlar size doğru olan uçuş süresince kendimizi güvende hissetmektir. Ben THY seyahatlerinde karşımda aptal insanlar değil eğitimli insanlar görüyorum .Ayrıca Kadınların güzel olma zorunluluğu senin yapacağın uçuş için yoktur.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000