25 Nisan 2016, Pazartesi 08:50:34

Hitit'in 17'nci havayolu müşterisi Precision Air oldu

Tanzanya’nın, havayolu endüstrisinde lider şirketi Precision Air, 6 Nisan tarihinde, dünya havayolu PSS (Yolcu Servis Sistemi) endüstrisinin liderlerinden başarılı yazılım şirketi Hitit Bilgisayar Hizmetleri ile yollarını birleştirdi.
  • Helal olsun 17 havayolu dile kolay, Türkiye'den böyle firmalar çıkması gurur verici. Başarılarının devamını diliyoruz. Bir Avrupa ülkesinde olsa çoktan devletin tüm kurumlarının tam desteği ile alıp yürürdü, başta THY olmak üzere arkasında durulması lazım yoksa milyarlar dışarı gidiyor, günahtır. Pegasus rakip firma falan diyecek olursa da açıp bir baksın dünya devi Amadeus hangi ezeli rakip Avrupa havayollarının ve devletlerin desteği ile bugünlere gelmiş, adamlar şimdi tüm dünyayı haraca bağladılar. Bizim en azından milli havacılık endüstrimizi böyle yerli değerlerle ilerletmemiz lazım, büyük ülke vizyonu bunu gerektirir.

Tanzanyalı şirket Precision Air, envanter kontrolü, dinamik ücretlendirme, ek hizmet satışı, hızlı entegrasyon ve çoklu dağıtım kanalı olanakları sunması, havayollarına, değişen piyasa koşullarına uyum sağlamaları ve ek gelir olanaklarından yararlanmaları konusunda esneklik ve kontrol sağlaması sebebiyle, Yolcu Hizmetleri  Sistemi  (PSS) sağlayıcısı olarak Hitit’in Crane PAX, PSS çözümünü tercih ederek; envanter yönetimi,  ücretlendirme, rezervasyon, biletleme (Crane PAX), sadakat yönetimi (Crane PAX Sadakat Yönetimi ) ve yolcu kalkış sistelerini kullanmaya başladı.

Precision Air’in ticari direktörü Robert Owusu, “Pek çok yazılım sistemi içinden Hitit’i tercih etmemizin sebebi, çok yönlü, güvenilir, kullanıcı dostu ve çok başarılı bir sistem sunuyor olmasıdır. Precision Air, Hitit’in Crane PAX çözümünü kullanarak, dünyadaki pek çok yerdeki interline ortaklarıyla kesintisiz şekilde bağlantı kuruyor olacak. İnanıyoruz ki, Crane PAX’in zengin fonksiyonel özellikleri ve esnekliği, Precision Air’in  yüksek  yolcu hizmet  standartları ile birleşince, güçlü bir dinamizm ortaya çıkacak.” dedi.

Hitit CEO’su Nur Gökman ise: “Precision Air’in  havayolu PSS sağlayıcısı olarak Hitit Bilgisayar Hizmetleri’ni seçmesi bizi çok heyecanlandırdı ve mutlu etti. İnanıyoruz ki,  havayolunda uzman, güçlü takımımız ve Crane PAX’ın üstün özellikleri sayesinde, Precision Air,  çok kısa zamanda GDS’ler üzerinden satış yapabilir olacak ve tüm dünya acentelerine açılarak dağıtım ve satış kanallarındaki satışlarını arttıracak. Onlar bizim ürünlerimizi kullanarak geliştikçe, biz de onlarla birlikte büyüyor olacağız.” şeklinde yorum yaptı.

Hitit'in 17'nci havayolu müşterisi Precision Air oldu

Facebook Yorum

Yorumlar

Helal ~ 2 yıl önce
Helal olsun 17 havayolu dile kolay, Türkiye'den böyle firmalar çıkması gurur verici. Başarılarının devamını diliyoruz. Bir Avrupa ülkesinde olsa çoktan devletin tüm kurumlarının tam desteği ile alıp yürürdü, başta THY olmak üzere arkasında durulması lazım yoksa milyarlar dışarı gidiyor, günahtır. Pegasus rakip firma falan diyecek olursa da açıp bir baksın dünya devi Amadeus hangi ezeli rakip Avrupa havayollarının ve devletlerin desteği ile bugünlere gelmiş, adamlar şimdi tüm dünyayı haraca bağladılar. Bizim en azından milli havacılık endüstrimizi böyle yerli değerlerle ilerletmemiz lazım, büyük ülke vizyonu bunu gerektirir.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000