17 Aralık 2015, Perşembe 01:25:12

Hindistan'da feci ölüm: Teknisyen A319 motoruna kapıldı

Hindistan'da korkunç bir kaza meydana geldi. Bombay-Haydarabad seferini gerçekleştirecek Air India uçağının motoru havalimanı personelini içine çekti.
  • Indian Meatball .....
  • gerek yorucu vardıya düzeni sebebiyle gerekse görevli arkadasların ihmalkarlıgı, bişey olmazcılık nedeniyle bu tür feci sonuclara gebedir havacılık. önce kendı canınız.. güvenlikten tasarruf etmemek lazım. iş her zaman yapılır. telafi edilir. kendiniz için değil sizi sevenler için kendinize dikkat etmek zorundasınız.
  • Cok aci cekmemistir umarim. Akillara durgunluk veren cinsten bir hadise. Hadise demisken kanat carpan A320 ve kaptanina ne oldu bilen var mi?
  • Meslektaşımıza allah rahmet eylesin saygıyla anıyoruz. Hepimizin başına gelebilir ailesine sabır diliyorum.

Hindistan'da dün meydana gelen korkunç kazada havalimanı personeli uçak motoruna kapılarak hayatını kaybetti.

Hindistan'ın ulusal havayolu şirketi Air India'nın AI-619 sefer sayılı Bombay-Haydarabad seferi sırasında gerçekleşen feci kaza sonrası olayla ilgili soruşturma başlatıldığı belirtildi.

Olayın, Aır India'nın VT-SCQ kuyruk numaralı Airbus A319 tipi uçağının push-back yapıldığı sırada meydana geldiği belirtildi. Motorun yakınında bulunan kırklı yaşlarında olduğu belirtilen bir teknisyen, motorun içine çekilerek feci çekilde can verdi.

Feci kaza sonrası seferden çekilen VT-SCQ kuyruk numaralı uçak yerine Bombay-Haydarabad seferi başka bir Airbus A319 tipi uçakla yaklaşık 4 saatlik rötarla gerçekleştirildi.

Air India Başkanı Ashwani Lohani, yaşanan felaket nedeniyle derin üzüntü duyduklarını ve konunun derinlemesine araştırılacağını ifade etti. 

Hindistan'da feci ölüm: Teknisyen A319 motoruna kapıldı

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (21)

İsim / Rumuz ~ 3 yıl önce
Indian Meatball .....

Yanıtla

Kalan karakter 1000
dikkat ~ 3 yıl önce
gerek yorucu vardıya düzeni sebebiyle gerekse görevli arkadasların ihmalkarlıgı, bişey olmazcılık nedeniyle bu tür feci sonuclara gebedir havacılık. önce kendı canınız.. güvenlikten tasarruf etmemek lazım. iş her zaman yapılır. telafi edilir. kendiniz için değil sizi sevenler için kendinize dikkat etmek zorundasınız.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Hizli olmustur ~ 3 yıl önce
Cok aci cekmemistir umarim. Akillara durgunluk veren cinsten bir hadise. Hadise demisken kanat carpan A320 ve kaptanina ne oldu bilen var mi?

Yanıtla

Kalan karakter 1000
çok hızlı ~ 3 yıl önce
Sanırım olayın videosunu izlememişsiniz.
Revizyon ~ 3 yıl önce
Meslektaşımıza allah rahmet eylesin saygıyla anıyoruz. Hepimizin başına gelebilir ailesine sabır diliyorum.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000