23 Nisan 2016, Cumartesi 09:51:36

Hıncal Uluç'tan Ercan analizi

Sabah Gazetesi yazarlarından Hıncal Uluç, bugünkü köşesinde Ercan Havalimanı'nda yaşanan değişimi kaleme aldı.
  • Değerli bir yazar olan Hıncal'ı tanımayan yazdıklarını okumayan bir çok kişinin yorumları var öncelikle KKTC de öğrenci olarak uzun yıllar Ercan'dan uçtum son derece kötü durumda olan havalimanı son dönemlerde temiz aydınlık ve gerçekten iyi bir duruma geldi en azından uçuştan önce kendimize zaman ayırıp kahve içilebilecek düzgün bir hale geldi.
  • Yine yapmış yapacağını. En kötü işletilen havalimanını manipüle etme çabaları. Ama beyhude olmuş. Giden bilir ercan rezilliğini. Hiç bir aklı başında sivil havacı burası için güzel bir şey söylemez. Tecrübeli yolcular ercan duty free den bir şey almaz. Bakkal ve marketlerde herşeyin yarı fiyatına olduğunu bilir. Burasını SHGM bir dentlese bir saat sonra kesin kapatır.
  • hıncal uluç un bu yazı için ücret aldığını düşünüyorum.
  • Yeryüzündeki en kötü havalimanı için yazılanlara bakın. Diyecek laf yok stop

Sabah Gazetesi yazarlarından Hıncal Uluç, bugünkü köşesinde Ercan Havalimanı'nda yaşanan değişimi kaleme aldı. Eski halini 'Gecekondu bakkalı' olarak niteleyen Uluç, 'yeni halini tanıyamadım' dedi.

İşte Uluç'un Ercan analizi:

Son geldiğimde bir baraka bozması gecekondu bakkalı görünümdeki Ercan Hava Limanı terminalini bu defa tanıyamadım.. T&T Hava Limanı İşletmeciliği devralmış alanı.. Serhat Özçelik'i Genel Müdür yapmış.. Ve de her şey nasıl değişmiş inanamadım.. Üstelik, bu terminalin tam karşısına yeni, çok daha büyük bir terminal inşa edilirken..

"Üç beş ay daha burada idare edelim" dememişler.. İnsana saygı işte bu..

Yenisi yapılırken, eskiyi A'dan Z'ye yenileyen tonla masrafı göze almak, başka nasıl açıklanır?.

Harika bir Kıbrıs hafta sonunu, pazar akşamı Ercan'da bitirirken tanıştırdı Ertan, Serhat Müdürle beni ve onunla yeni terminali gezdik..
İnanılmaz.. Yani gidip görmeniz lazım mutlak..

..Ve de gidin.. Kıbrıs gidilecek, görülecek, yaşanacak yer.. Gidip de yerleşenler tonla.. Daha da artar, bana sorarsanız.. Ama kısa tatil için ideal..

Hıncal Uluç'tan Ercan analizi

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (21)

Hıncal ~ 2 yıl önce
Değerli bir yazar olan Hıncal'ı tanımayan yazdıklarını okumayan bir çok kişinin yorumları var öncelikle KKTC de öğrenci olarak uzun yıllar Ercan'dan uçtum son derece kötü durumda olan havalimanı son dönemlerde temiz aydınlık ve gerçekten iyi bir duruma geldi en azından uçuştan önce kendimize zaman ayırıp kahve içilebilecek düzgün bir hale geldi.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Hıncal ~ 2 yıl önce
Yine yapmış yapacağını. En kötü işletilen havalimanını manipüle etme çabaları. Ama beyhude olmuş. Giden bilir ercan rezilliğini. Hiç bir aklı başında sivil havacı burası için güzel bir şey söylemez. Tecrübeli yolcular ercan duty free den bir şey almaz. Bakkal ve marketlerde herşeyin yarı fiyatına olduğunu bilir. Burasını SHGM bir dentlese bir saat sonra kesin kapatır.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
ücret ~ 2 yıl önce
hıncal uluç un bu yazı için ücret aldığını düşünüyorum.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
AVM ~ 2 yıl önce
Yeryüzündeki en kötü havalimanı için yazılanlara bakın. Diyecek laf yok stop

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000