07 Aralık 2015, Pazartesi 15:32:40

"Hiçbir şey eskisi gibi olmayacak"

TURSAB Yeniden Platformu'nu kurarak bu geçtiğimiz haftasonu yapılan TURSAB seçimlerinde başkan adayı olan Firuz Bağlıkaya, yeniden başkanlığa seçilen rakibi Başaran Ulusoy'u tebrik etti.
  • Firuz bey tebrikler keske gecen secim basarili olamayan emin bey olgunluk gosterip bu secim sizin onunuzu acsaydi guclu ve sektor uzmanlarindan olusan kadronuz vardi.Acentaciligi temelden biliyorsunuz.Kesinlikle isin ucunu birakmayin bir sonraki secimde insallah ulusoy egemenligi sona erecektir. Yillardir TURSAB'in acilim anlamini dahi bilmeden bir sirketmiscesine yonetilen kurumda umuyorum onumuzdeki donemlerde gercek benligini bulacaktir.
  • Bu sektör adam olmayacak hala yıllardır ne iş yaptığı belli olmayan adamı başkan seçiyorlar. Yenilen pehlivan güreşe doymuyor. Siz yok olmaya mahkum edildiniz
  • SAYIN FİRUZ BEY..MADEM SEKTÖR AŞIĞISIN ,BIRAKSAYDIN EMİN ÇAKMAK KAZANSIN...SENİN TÜM OYLARIN EMİN ÇAKMAK VE EKİBİNİN OYLARIYDI...YANİ SEN ADAY OLMASAN ZATEN E.ÇAKMAK ULUSOYU İNDİRİYORDU...SEN ÇIKTIN EKMEĞİNE YAĞ SÜRDÜN ULUSOYUN...EMİN BEY 2 SENEDİR ÇALIŞIYORDU...SEN İSE SON 3 AY ÇIKTIN...AYIPTIR...MADEM ULUSOY DU ORTAK HEDEF BİRLEŞİP İNDİRSEYDİNİZ...SEKTÖRÜ 2 YIL DAHA ZORA VE BPŞA SOKTUNUZ...TEBRİKLER.
  • Acenta açınca havayoluna ortak olmuyorsunuz veya havayolunun herhangi bir hakkına sahip olmuyorsunuz. Tursab , belirli iş kollarının gelişmesi düzenlenmesi vb konular için var ve bunu nasıl yapacağını düşünmek yerine havayolları üzerinde hak hukuk iddia etmek sadece komedi...

TURSAB Yeniden Platformu'nu kurarak bu geçtiğimiz haftasonu yapılan TURSAB seçimlerinde başkan adayı olan Firuz Bağlıkaya, yeniden başkanlığa seçilen rakibi Başaran Ulusoy'u tebrik etti.

Bundan sonra hiçbir şeyin eskisi gibi olmayacağının da altını çizen Bağlıkaya, TURSAB Yeniden Platformu olarak çalışmaya devam edeceklerini açıkladı.

Bağlıkaya'nın açıklaması şöyle;

Kongre sonuçlarının acentelerimize ve sektörümüze hayırlı olmasını diliyorum. Sayın Ulusoy'u seçildiği için tebrik ediyorum ve görevinde başarılar diliyorum.

Üç ay gibi kısa bir zamanda 18 yıllık bir başkana ve yönetim geleneğine karşı verdiğimiz mücadeleyi ve geldiğimiz noktayı çok önemli buluyorum. TÜRSAB Yeniden Platformu’na hayat veren arkadaşlarımız bu süreçte çok büyük bir iş çıkardılar. Meslektaşları için yüksek fedakarlıkla ve azimle çalıştılar. TÜRSAB Yeniden Platformu olarak bize oy verenlerin umutlarını temsil etmeye devam edeceğiz. Bu kadar kısa sürede böylesine etkin bir konuma ulaşan hareketimiz, fikirleri ve enerjisiyle acentelerimizin  hakkını, hukukunu savunmaya devam edecektir. Turizm sektörünün birikimlerinin, sektörün yönetimine yansıması için çalışmaya devam edeceğiz.

TÜRSAB Yeniden bir şey olmak için değil bir şeyleri yapmak için bir araya geldi. Bu zaman diliminde değişim sürecini başlattığımızı ve sektördeki ezberleri bozduğumuzu düşünüyorum. Sayın Ulusoy yeni yönetiminin Genel Kurul’un çoğunluğundan tasvip görmediğini hiç aklından çıkarmayacaktır. Kime ve neye hizmet ettiği ortada olan Emin Çakmak ise kendisinin 4 yılda geldiği noktaya bu ekibin sadece 3 ayda gelmesi karşısında ezilmektedir.
Bundan sonra hiç bir şey eskisi gibi olmayacaktır.

TÜRSAB Yeniden Platformu ve bu harekete hayat veren arkadaşlarımız, seçim sürecinde bize destek olan meslektaşlarımızla birlikte, yanlışların karşısında olmaya, koşmaya ve haklı davasına kararlılıkla devam edecektir.

Firuz Bağlıkaya
TÜRSAB Yeniden Platformu Kurucusu

"Hiçbir şey eskisi gibi olmayacak"

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (6)

acenta-2 ~ 2 yıl önce
Firuz bey tebrikler keske gecen secim basarili olamayan emin bey olgunluk gosterip bu secim sizin onunuzu acsaydi guclu ve sektor uzmanlarindan olusan kadronuz vardi.Acentaciligi temelden biliyorsunuz.Kesinlikle isin ucunu birakmayin bir sonraki secimde insallah ulusoy egemenligi sona erecektir. Yillardir TURSAB'in acilim anlamini dahi bilmeden bir sirketmiscesine yonetilen kurumda umuyorum onumuzdeki donemlerde gercek benligini bulacaktir.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Sektör ~ 2 yıl önce
Bu sektör adam olmayacak hala yıllardır ne iş yaptığı belli olmayan adamı başkan seçiyorlar. Yenilen pehlivan güreşe doymuyor. Siz yok olmaya mahkum edildiniz

Yanıtla

Kalan karakter 1000
ACENTENİN SESİ ~ 2 yıl önce
SAYIN FİRUZ BEY..MADEM SEKTÖR AŞIĞISIN ,BIRAKSAYDIN EMİN ÇAKMAK KAZANSIN...SENİN TÜM OYLARIN EMİN ÇAKMAK VE EKİBİNİN OYLARIYDI...YANİ SEN ADAY OLMASAN ZATEN E.ÇAKMAK ULUSOYU İNDİRİYORDU...SEN ÇIKTIN EKMEĞİNE YAĞ SÜRDÜN ULUSOYUN...EMİN BEY 2 SENEDİR ÇALIŞIYORDU...SEN İSE SON 3 AY ÇIKTIN...AYIPTIR...MADEM ULUSOY DU ORTAK HEDEF BİRLEŞİP İNDİRSEYDİNİZ...SEKTÖRÜ 2 YIL DAHA ZORA VE BPŞA SOKTUNUZ...TEBRİKLER.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Acenta ~ 2 yıl önce
Acenta açınca havayoluna ortak olmuyorsunuz veya havayolunun herhangi bir hakkına sahip olmuyorsunuz. Tursab , belirli iş kollarının gelişmesi düzenlenmesi vb konular için var ve bunu nasıl yapacağını düşünmek yerine havayolları üzerinde hak hukuk iddia etmek sadece komedi...

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000