06 Nisan 2013, Cumartesi 11:10:45

HEZARFEN'DE KAVGA BİTMİYOR!

Hezarfen Havaalanı'ndan tartışmalı şekilde ayrılan ünlü akrobasi pilotu Ali İsmet Öztürk, havaalanına yakın bölümde oluşturduğu hatıra ormanındaki ağaçların havaalanı yönetimi tarafından söküldüğünü iddia etti.
  • Bu adamın dümdüz bir çizgisi vardır. O çizgiye paralel olanlar onu çok severler, olmayanlar için o çizgisinden asla taviz vermez. Buda diğerlerini çileden çıkarır ona düşman olurlar. Yıllardır ve şimdi yaşanan bundan ibarettir. Ama unutulmamalıdırki bütün başarısının ardında bu çizgi vardır. Tarihe geçen bütün insanların benzeri gibi olduklarıda başka bir gerçektir.
  • Aliİsmet Öztürk'ü yakından tanıyan biri olarak diyorumki gerçekten insafınız kurusun yazıklar olsun, zira tanımadan bilmeden ya da tanıdığı halde insanların gözünün içine baka baka yalan söyleyen kendini bilmezlere sesleniyorum!. Bu yazılanların çoğu Ali İsmet Öztürk ve kızı Semin Öztürk'ü ciddi derecede kıskanan ve onların yaptıklarına erişemeyecekleri için ancak laflarıyla itham eden kişilere aittir.1-Ali İsmet Öztürk bu ülkenin milli sporcusudur ve uçağında Türk bayrağını taşıyarak ülkemizi yurtdışındaki birçok organizasyonda başarı ile temsil etmiştir. 2- Bir çok insanı havacılık camiasına katmıştır(ancak malesefki bu insanların bazıları da aleyhinde hiç doğruluğu olmayan yalan yanlış söylemlerle minnetlerini göstermişlerdir) 3- Sebep ne olursa olsun bu fidanları bu şekilde katletmek caniliktir ve son olarak kızı Semin Öztürk hakkında ileri geri konuşanlar lütfedip 19 Mayıs tarihinde Antalya Karain'e gidip seyretsinler ve söylediklerinden utansınlar!
  • Bu kadar tepki gösteren kişiler gerçekten konuya ne kadar hakimler acaba ? Olayları en başından beri görüp yaşamışlar mı ? Eğer hal böyle olsaydı, o ağaçların katledilmediğini ve sadece yerlerinin değiştirildiğini de bilirlerdi..
  • neden fanatikçe, düşünmeden bilmeden yorum yapılıyor bir kısmı o kadar düşünmeden yazılmış ki bu adam kira borcunu elektrik borcunu ödememiş, üstüne bin türlü oyunla insanları mağdurum diye sosyal medyadan arkasına almak istemiş tuhaf birisi bu kadar büyük bir isim neden havalimanının tek dert ettiği şeyi, hakkı olan masrafları tahsil etmek istediği için polemik yaparak insanlara mağduru oynuyor ücretini ödediğiniz bir şeyi kim sizden mahrum eder bu sosyal düzende söyler misiniz hezarfende neden o kadar şirket çalışırken yeni gelenlere ya da organizasyona kapılar açılırken neden bu beyle durumları bu şekilde öde borcunu uçur uçağını istediği kadar başarılı olsun bayrak dolandırsın g çeksin takla atsın kimin borcunu ödememe lüksü var başka bir işi iyi yapabiliyor diye hangimiz evimizin kirasını arabamızın vergisini ödemeden bu şekilde davranabiliriz bu beyin hangi özelliği bunları meşru kılar

Ünlü akrobasi pilotu Ali İsmet Öztürk, Hezarfen Havaalanı yönetiminin '1111 Uçan İsim' adıyla oluşturulan hatıra ormanındaki ağaçları gerekçesiz olarak söktüğünü öne sürdü. Bir süre önce havaalanından tartışmalı şekilde ayrılan Öztürk, bu kez de havaalanı yönetimini fidanlıktaki ağaçları sökmekle suçladı. Hezarfen Havaalanı çevresinde oluşturulan hatıra ormanının uçuşlara engel teşkil etmeyecek bölgeye kurulduğunu söyleyen Öztürk, buna rağmen havaalanı yönetiminin kasıtlı olarak ağaçların bir bölümünü söktüğünü iddia etti.

Ağaçları sökmekle suçlanan havaalanı yönetimi ise sessizliğini korurken bazı kaynaklar tarafından, sözkonusu ağaçların 23 pistine iniş kalkış yapacak uçakları etkileyebileceğini ve bu yüzden daha kısa olan maki türü ağaçların dikilmesinin daha uygun olacağı kaydedildi.

Ali İsmet Öztürk ise fidanların uçuş emniyetini aksatacak bölgede olmadığını savundu. 

İŞTE FİDANLARIN ÖNCEKİ VE SONRAKİ HALLERİ©AirportHaber.com ÖZEL

HEZARFEN'DE KAVGA BİTMİYOR!

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (39)

çizgi meselesi ~ 5 yıl önce
Bu adamın dümdüz bir çizgisi vardır. O çizgiye paralel olanlar onu çok severler, olmayanlar için o çizgisinden asla taviz vermez. Buda diğerlerini çileden çıkarır ona düşman olurlar. Yıllardır ve şimdi yaşanan bundan ibarettir. Ama unutulmamalıdırki bütün başarısının ardında bu çizgi vardır. Tarihe geçen bütün insanların benzeri gibi olduklarıda başka bir gerçektir.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
e yeter artık!!! ~ 5 yıl önce
Aliİsmet Öztürk'ü yakından tanıyan biri olarak diyorumki gerçekten insafınız kurusun yazıklar olsun, zira tanımadan bilmeden ya da tanıdığı halde insanların gözünün içine baka baka yalan söyleyen kendini bilmezlere sesleniyorum!. Bu yazılanların çoğu Ali İsmet Öztürk ve kızı Semin Öztürk'ü ciddi derecede kıskanan ve onların yaptıklarına erişemeyecekleri için ancak laflarıyla itham eden kişilere aittir.1-Ali İsmet Öztürk bu ülkenin milli sporcusudur ve uçağında Türk bayrağını taşıyarak ülkemizi yurtdışındaki birçok organizasyonda başarı ile temsil etmiştir. 2- Bir çok insanı havacılık camiasına katmıştır(ancak malesefki bu insanların bazıları da aleyhinde hiç doğruluğu olmayan yalan yanlış söylemlerle minnetlerini göstermişlerdir) 3- Sebep ne olursa olsun bu fidanları bu şekilde katletmek caniliktir ve son olarak kızı Semin Öztürk hakkında ileri geri konuşanlar lütfedip 19 Mayıs tarihinde Antalya Karain'e gidip seyretsinler ve söylediklerinden utansınlar!

Yanıtla

Kalan karakter 1000
.. ~ 5 yıl önce
Bu kadar tepki gösteren kişiler gerçekten konuya ne kadar hakimler acaba ? Olayları en başından beri görüp yaşamışlar mı ? Eğer hal böyle olsaydı, o ağaçların katledilmediğini ve sadece yerlerinin değiştirildiğini de bilirlerdi..

Yanıtla

Kalan karakter 1000
vay vay vay! ~ 5 yıl önce
yoksa bir geri dönüş mü söz konusu ?
.. ~ 5 yıl önce
geri dönüş derken ? en başından beri ortada ağaçlara verilmiş bir zarar yoktu ki, sadece ekilecek yerleri değiştirmişler..
pilot ~ 5 yıl önce
neden fanatikçe, düşünmeden bilmeden yorum yapılıyor bir kısmı o kadar düşünmeden yazılmış ki bu adam kira borcunu elektrik borcunu ödememiş, üstüne bin türlü oyunla insanları mağdurum diye sosyal medyadan arkasına almak istemiş tuhaf birisi bu kadar büyük bir isim neden havalimanının tek dert ettiği şeyi, hakkı olan masrafları tahsil etmek istediği için polemik yaparak insanlara mağduru oynuyor ücretini ödediğiniz bir şeyi kim sizden mahrum eder bu sosyal düzende söyler misiniz hezarfende neden o kadar şirket çalışırken yeni gelenlere ya da organizasyona kapılar açılırken neden bu beyle durumları bu şekilde öde borcunu uçur uçağını istediği kadar başarılı olsun bayrak dolandırsın g çeksin takla atsın kimin borcunu ödememe lüksü var başka bir işi iyi yapabiliyor diye hangimiz evimizin kirasını arabamızın vergisini ödemeden bu şekilde davranabiliriz bu beyin hangi özelliği bunları meşru kılar

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Konu ?? ~ 5 yıl önce
Konu bu değil ki kardeşim, sen millete laf ediyorsun ama kendi yazdıklarına bak. ne borçu ne parası ? Konu fidan, konu ağaç anladın mı ? şüpheliyim anladığından ama neyse.
çapsız ~ 5 yıl önce
sen buna cevap ver yorumun altına yazan yazılana cevap verebiliyosan konuş yoksa doğa mpğa değil konu git greenpiece'a eylem yap böyle böyle diye çapsız çapsız konuyu aynı yere getirme
çapsız diyene ~ 5 yıl önce
bak haklı çıktım sen hala anlamamışsın konuyu. eh kafa meselesi tabi normaldir.

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000