25 Mayıs 2017, Perşembe 10:46:20

Her şeye rağmen Türkiye'yi tercih ediyorlar

Rus turistler yapılan anketlerden güvenlik ile ilgili çıkan olumsuz sonuçlara değil ucuz fiyat nedeniyle Türkiye'ye gelmeye devam ediyor.
  • ucuz olmanin śusu kötü:ekonomide cilekler curudu diye bir tabir var,ucuz satar satar satar kisir donguye girersiniz..kazandiginiz az kar marji tesisinizi ucaginizi yenilemeye imkan tanimaz..tesis curuyene kadar ucuz satar sonrada kepenk kapatirsiniz..
  • Antalya guzel sehir, denizi var hava durumu uygun ve tr yakin sayilir. tabiki gelcekler.
  • AHL Dış Hatlara gelince herkes sinirden çıldırıyor ama. Kapı ötmedi beni ve çantamı niye arıyorsunuz? Kemeri niye çıkartıyoruz? Laptop ve tablet neden çıkıyor ve neden çalıştırmak zorundayız ki çok saçma. Hepiniz salaksınız laptoptan nolacak ki? Şerit metreden nolacak ki saçma saçma şeyler yapıyorsunuz. Bunları hem Türkler hem turistler söylüyor. Laptopı çalıştırırken ettikleri lafların ardı arkası kesilmiyor ama işlerine gelince güvenlik yok. Çarşaflı kadınları kabine alıp arama yapınca ırkçı oluyor millet. Türklerin "yaaa kardaşım almanya da kapı bile yok yaa biz ülkemize hainlik mi edeceğiz" diye bağırması falan. yapılan şey basit bir üst araması. Kimseye bişey beğendiremezsiniz.
  • sormak lazım bu kadar güvenliği nerde gördülerde düşük puan verdiler

Rus Kamuoyu Araştırma Merkezi VTSIOM’un yaptığı anketten Ruslar Türkiye’deki turist güvenliğine 5 üzerinden 2.66 puan verdi.

Rus haber sitesi Sputnik'in haberine göre VTSIOM, 27-28 Nisan ve 14-16 Mayıs tarihlerinde 1200 ve 1800 kişinin katılımıyla iki anket gerçekleştirdi. Ankete göre katılımcılar Türkiye'de turistler için güvenlik düzeyine 5 üzerinden 2.66 puan verdi.

Ankette, Rusların yüzde 13'ünün Türkiye'yi ileriki yıllarda potansiyel tatil yeri olarak gördüğü belirtiliyor.

Türkiye’deki güvenlik  sorunu ile ilgili olarak son dönemde yapılan başka anketlerden de benzer  sonuçlar çıkmasına karşın Rusya’dan gelenlerin sayısı artıyor.

Her şeye rağmen Türkiye'yi tercih ediyorlar

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (19)

eren ~ 1 yıl önce
ucuz olmanin śusu kötü:ekonomide cilekler curudu diye bir tabir var,ucuz satar satar satar kisir donguye girersiniz..kazandiginiz az kar marji tesisinizi ucaginizi yenilemeye imkan tanimaz..tesis curuyene kadar ucuz satar sonrada kepenk kapatirsiniz..

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Manavgat ~ 1 yıl önce
Antalya guzel sehir, denizi var hava durumu uygun ve tr yakin sayilir. tabiki gelcekler.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
AHL ~ 1 yıl önce
AHL Dış Hatlara gelince herkes sinirden çıldırıyor ama. Kapı ötmedi beni ve çantamı niye arıyorsunuz? Kemeri niye çıkartıyoruz? Laptop ve tablet neden çıkıyor ve neden çalıştırmak zorundayız ki çok saçma. Hepiniz salaksınız laptoptan nolacak ki? Şerit metreden nolacak ki saçma saçma şeyler yapıyorsunuz. Bunları hem Türkler hem turistler söylüyor. Laptopı çalıştırırken ettikleri lafların ardı arkası kesilmiyor ama işlerine gelince güvenlik yok. Çarşaflı kadınları kabine alıp arama yapınca ırkçı oluyor millet. Türklerin "yaaa kardaşım almanya da kapı bile yok yaa biz ülkemize hainlik mi edeceğiz" diye bağırması falan. yapılan şey basit bir üst araması. Kimseye bişey beğendiremezsiniz.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
sormak lazım ~ 1 yıl önce
sormak lazım bu kadar güvenliği nerde gördülerde düşük puan verdiler

Yanıtla

Kalan karakter 1000
~ 1 yıl önce
Bu kadar güvenliği nerede gördüler mi? Bence verdikleri puan fazla bile. Güvenlik yok ki neye vermişler bu puanı şaşırdım doğrusu.
Ruhi ~ 1 yıl önce
Hayırdır. Havalimani taksicileri hariç kimden çekinecek bunlar. 24 saat canlı bir şehir. Moskovadan 10 kat daha güvenli bir şehir ve ülkeyiz. Daes e bu kadar Turki militan katilmasinin sebebi de zamanında yapilan rus isgal ve zulmleridir
Yok ~ 1 yıl önce
Durup dururken adamların uçağını düşür, sonra niye güvenmiyorlar de

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000