27 Eylül 2017, Çarşamba 09:00:27

Herkesin hayatını tehlikeye attı

Sabah Gazetesi yazarlarından Bülent Cankurt, şarkıcı Aleyna Tilki'nin uçakla seyahati sırasında yolcuları ve uçuş emniyetini nasıl tehlikeye soktuğunu bugünkü köşesinde okuyucularına aktardı.
  • Inis aninda hicbir pilot, profesyonel sorumluluklarini askiya alip minik bir kizin skandalina alet olmaz. Habercilik yaparken abisi geldi,dovdu algisindan vazgecilse ne kadar cok sey kazaniriz bir dusunun isterim.
  • Yaklasma sirasinda icerde donen danstan haberi yok galiba bu yaziyi yazan arkadasin. Kaptan da buyur git evladim olmadi numarasini alir takilirsiniz demistir. Ne ayaksiiiz olm siz dalga mi geciosunuz milletle haber diye.
  • Gazeteci bilim adamlarımız tarafından geliştirilen son teknoloji ürünü medya maymunumuz vatana millete hayırlı uğurlu olsun... :-)
  • eskiden,terminal binasina gidinceye kadar kullanmayiniz vardi,sonra ucus modu cikti iniste kalkista kapatilmak uzere...kapatmadilar...yillarca yok batarya yok acil durumda su bu...yolcuyla ekipleri birbirine taktilar...sonrada simdi kullanin...olay aaa bisey olmuyomus be,nolcah la, acin iniste kalkista..olayına gelicek...basimiza bir felaket gelir...sonra duyuru....sonra anons revizyonu sonra devrik cümle...bir daha revizyon. .sonra bir daha, bir daha...(o ucak sistemi denk gelme olasiligi dusukte olsa oyle yada boyle etkileniyor...tecrubeyle sabit) ki yeni zellandada 2003 de meydana gelmis kaza var....bir tek vidanin bile ucus emniyetini etkiledigi ortadaysa...yolcu memnuniyeti adina yapilan bu uygulama silsilesi neyin nesi...elite plusum acarim bana birsey olmaz

Yeni şarkısı 'O Sen Olsan Bari' ile konserden konsere koşturan 17 yaşındaki Aleyna Tilki, neredeyse her gün gazetelere, televizyonlara haber oluyor. Yalnız bu haberlerin birinin bile Aleyna'nın başarısı ile alakalı olmaması ne kadar da acı. Ya bir kafede nargile içerken görüntülenip haber oluyor, ya da beğenmediği dondurmayı sokağa attığı için. Aleyna ile aynı uçakta seyahat eden bir arkadaşımın anlattığı olay da, Aleyna'nın şımarıklığının geldiği son noktayı gösteriyor!

YARDIMCI PİLOT SUSTURABİLMİŞ!

En son Adana Film Festivali'nde güvenliği nedeniyle sahneden inen Aleyna Tilki, Adana dönüşü uçaktaki herkesin can güvenliğini tehlikeye atmış. Business'te uçan Aleyna, uçak inişe geçtiği anda telefonunu açıp konuşmaya başlamış. Kabin görevlilerinin ve yolcuların tüm uyarısına rağmen "Ne olacak?" deyip konuşmasına devam etmiş. En sonunda yardımcı pilot kokpitten çıkıp gelmiş ve onun uyarısıyla kapatmış.

Evet; Aleyna çok genç olduğu için bu yaşta gelen şöhreti kaldıramayıp çok şımarmış olabilir ama başkalarının hayatını tehlikeye atacak kadar değil! Bence artık birileri Aleyna Tilki'ye 'dur' demeli. Böyle giderse dünya çapındaki bu güzel ses, zayi olup gidecek... (Bülent Cankurt / Sabah)

Herkesin hayatını tehlikeye attı

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (66)

cabincase ~ 10 ay önce
Inis aninda hicbir pilot, profesyonel sorumluluklarini askiya alip minik bir kizin skandalina alet olmaz. Habercilik yaparken abisi geldi,dovdu algisindan vazgecilse ne kadar cok sey kazaniriz bir dusunun isterim.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Tkn ~ 10 ay önce
Yaklasma sirasinda icerde donen danstan haberi yok galiba bu yaziyi yazan arkadasin. Kaptan da buyur git evladim olmadi numarasini alir takilirsiniz demistir. Ne ayaksiiiz olm siz dalga mi geciosunuz milletle haber diye.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Volvo ~ 10 ay önce
Gazeteci bilim adamlarımız tarafından geliştirilen son teknoloji ürünü medya maymunumuz vatana millete hayırlı uğurlu olsun... :-)

Yanıtla

Kalan karakter 1000
sinirlari zorlamak ~ 10 ay önce
eskiden,terminal binasina gidinceye kadar kullanmayiniz vardi,sonra ucus modu cikti iniste kalkista kapatilmak uzere...kapatmadilar...yillarca yok batarya yok acil durumda su bu...yolcuyla ekipleri birbirine taktilar...sonrada simdi kullanin...olay aaa bisey olmuyomus be,nolcah la, acin iniste kalkista..olayına gelicek...basimiza bir felaket gelir...sonra duyuru....sonra anons revizyonu sonra devrik cümle...bir daha revizyon. .sonra bir daha, bir daha...(o ucak sistemi denk gelme olasiligi dusukte olsa oyle yada boyle etkileniyor...tecrubeyle sabit) ki yeni zellandada 2003 de meydana gelmis kaza var....bir tek vidanin bile ucus emniyetini etkiledigi ortadaysa...yolcu memnuniyeti adina yapilan bu uygulama silsilesi neyin nesi...elite plusum acarim bana birsey olmaz

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000