19 Eylül 2012, Çarşamba 09:08:00

HELİKOPTER PİSTİ ŞAŞIRINCA...

Kültür ve Turizm Bakanı Ertuğrul Günay'ı taşıyan helikopter pisti şaşırınca çocuklar tarafından karşılandı!
  • sayın başbakanım, bu adamın neyine bakarak bakan yaptınız? daha 2 kelimeyi bir araya getiremiyo, yazık yazık...
  • bunlar bir devlet adamına kesinlikle yakışmayan tavırlardır. Devlet adamlığı kendini yükseklerde görmek demek değil tam tersine mütavazi olmaktır. Hiçkimse unutmasın ki bu makamlar ve mevkiler asla kalıcı değildir. Ardınızda bıraktığınız eserlerinizle iyi ya da kötü olarak anılırsınız......
  • Bu vatandaş kadar o koltuğa yakışmayan başka bakan yok.İnsanları aşağılamaktan fırçalamaktan başka basına başka hiçbirşeyi yansımıyor. Sayın başbakanımız bu adamı görmüyor mu acaba hiç.. Bakan olmak demek canının istediği herkese fırça atabileceğin anlamına gelmez,hele de bunu kameraların önünde yapabileceği anlamına hiç gelmez. Adam kendini soru sorulmaz konumda görüyor , o koltuktan kalkacağını birgün unutmuş olsa gerek. Yazık.Kimler yönetiyor Kültürümüzü,Turizmimizi..
  • kendini ne saniyorsun onune gelene luzumlu luzumsuz bagirip cagiriyorsun kulturlu karakterli ol biraz

 

Samsun'dan helikopter ile Ordu'ya hareket eden Kültür ve Turizm Bakanı Ertuğrul Günay'ı Ordu Valisi Orhan Düzgün Durugöl Spor tesislerinde bekledi. Ancak Bakan Günay'ı taşıyan helikopter yaklaşık 7 kilometre uzaklıkta ve şehir merkezindeki 19 Eylül stadyumuna indi. Burada spor yapan çocuklar tarafından karşılanan Bakan Günay, yaklaşık 10 dakika bekledi. Bu sırada yanlış yerde bekleyen Vali Orhan Düzgün'de stadyuma geldi. Yanlışlığın helikopter pilotundan kaynaklandığı belirtildi.

GENEL MÜDÜRE FIRÇA

10 dakika gecikmeli de olsa stadyuma gelen Ordu Valisi Orhan Düzgün, Kültür ve Turizm Bakanı Günay'a program hakkında bilgi verdi. Bu sırada bakanlığa gönderilen bir evrakla ilgili bilgi almak isteyen Kültür ve Turizm Bakanlığı Kültür Varlıkları ve Müzeler Genel Müdürü Osman Murat Süslü'yü fırçaladı. Evrağın akıbetini öğrenmek isteyen Süslü'ye Bakan Günay, "Bana gelmeyen bir şeyi benden niye istiyorsun. Şu anda bana gelmeyen şeyin hesabını soruyorsun" dedi.

Bunun üzerine Murat Süslü, "Yazdık efendim" diye cevap verince sinirlenen Bakan Günay, "Yazınızı getirin göreyim. Niye olur olmaz yere yazıyorsunuz her şeyi" diye cevap verdi. Bakan Günay, kendisini takip eden basın mensuplarını da "Tamam arkadaşlar" diyerek aracına binerek konaklayacağı otele gitti.

HELİKOPTER PİSTİ ŞAŞIRINCA...

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (7)

istanbulli ~ 6 yıl önce
sayın başbakanım, bu adamın neyine bakarak bakan yaptınız? daha 2 kelimeyi bir araya getiremiyo, yazık yazık...

Yanıtla

Kalan karakter 1000
VATANDAŞ ~ 6 yıl önce
bunlar bir devlet adamına kesinlikle yakışmayan tavırlardır. Devlet adamlığı kendini yükseklerde görmek demek değil tam tersine mütavazi olmaktır. Hiçkimse unutmasın ki bu makamlar ve mevkiler asla kalıcı değildir. Ardınızda bıraktığınız eserlerinizle iyi ya da kötü olarak anılırsınız......

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Yaver ~ 6 yıl önce
Bu vatandaş kadar o koltuğa yakışmayan başka bakan yok.İnsanları aşağılamaktan fırçalamaktan başka basına başka hiçbirşeyi yansımıyor. Sayın başbakanımız bu adamı görmüyor mu acaba hiç.. Bakan olmak demek canının istediği herkese fırça atabileceğin anlamına gelmez,hele de bunu kameraların önünde yapabileceği anlamına hiç gelmez. Adam kendini soru sorulmaz konumda görüyor , o koltuktan kalkacağını birgün unutmuş olsa gerek. Yazık.Kimler yönetiyor Kültürümüzü,Turizmimizi..

Yanıtla

Kalan karakter 1000
gunay bu kacinci ~ 6 yıl önce
kendini ne saniyorsun onune gelene luzumlu luzumsuz bagirip cagiriyorsun kulturlu karakterli ol biraz

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000