03 Nisan 2009, Cuma 10:56:02

Helikopter kazasında DERİN ŞÜPHE!

Helikopter kazası ile ilgili suikast iddiaları üzerinde tartışma sürerken dün akşam Kanal D Ana Haber’de, ABD’deki Fethullah Gülen ile yapılan bir telefon görüşmesi yayınlandı.
  • suizan demek kötü zan,süphe demektir.hoca efendi bu olayda bir süphe var demek istiyo.bence de var bir halikopteri 48 saat sonra köylüler buluyorsa bu olayin dibini arastirmak lazim.
  • Adam hiç çekinmeden bakın neler söylüyor.Bir SUİZAN ETMEK LAZIM diyorö nece konuşuyor?Anlıyan biri açıklıyabilir mi lütfen?
  • SÖYLEDİĞİNİN NERESİ MANTIKSIZ ANLAYAMADIM.. 1-SEN İL DEFA HELİKOPTERE BİNECEKSİN. 2-DEVLETIN VALISI YARALILAR BULUNDU DİYEREK ARAMALARI DURDURACAK.. 3-DAHA DA ÖNEMLİSİ BU OLAY ERGENEKON İDDANAMESİNDEN HEMEN SONRA VE SEÇİMLERDEN HEMEN ÖNCE GERÇEKLEŞECEK.. İLK DUYDUĞUMDA BENİNDE AKLIMA SUİKAST GELDİ.. İYİCE İRDELEMEK LAZIM..
  • Eğer yukardaki haber ve konuşulanlar doğruysa, hoca, önce Allahtan sonra naciz alperenlerden kork.selamlar saygılar hürmetler

Gülen, konuşmasında, Yazıcıoğlu’nun bir suikaste kurban gitmiş olabileceğine dikkat çekiyordu. Ardından, Yazıcıoğlu’nun Ergenekon savcılarıyla defalarca görüşüp bilgi ve belge verdiği, "bir anlamda gizli tanık olduğu" iddia edilmesi ortalığı daha da heyecanlandırdı.

Gülen: Şüphe etmek lazım

Fethullah Gülen’le yapılan görüşme şöyleydi:

Gülen: Bu arkadaşın başına 4.5 defa böyle trafik kazası gelmiş. Onları atlatmaya çalışmış. Fakat bu defa farklı şekilde gitmiş. Şimdi bir yönüyle şüphe etmek lazım. Suizan etmek lazım. Bakmak lazım bu helikopter nasıldır filan.

Ses: Yani temizdir bizim insanımız. Böyle normal şeylerin ardında bir kısım hileler hurdalar aramaz.

Gülen: Aldanırsanız böyle kurban gidersiniz. Bir perşembe akşamı kurban gidersiniz.

Fethullah Gülen görüşmede, Eşref Bitlis’in ölümü ile BBP liderinin ölümü arasında ilişki kuruyor, "Bir yönüyle şüphelenmek lazım. Her şeyi kurcalamak lazım" diyor.

BBP Kanal D’yi kınadı

Kanal D haberin yayınlanmasından sonra BBP Genel Başkan Yardımcısı Ahmet Şanverdi gece şu açıklamayı yaptı: "Yapılan yayınlarda haber kaynağı belirtilmediği gibi haberin doğruluğu da teyit edilmemiş, sadece bir iddiadan hareket edilmiştir. BBP olarak, Genel Başkanımızı bu tip olaylar içerisinde gösterme çabalarını şiddetle reddediyor ve kınıyoruz. Hukuki haklarımız saklı kalmak kaydıyla gerekli düzeltmelerin ivedilikle yapılmasını istiyoruz."

Helikopter kazasında DERİN ŞÜPHE!

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (15)

Misafir ~ 9 yıl önce
suizan demek kötü zan,süphe demektir.hoca efendi bu olayda bir süphe var demek istiyo.bence de var bir halikopteri 48 saat sonra köylüler buluyorsa bu olayin dibini arastirmak lazim.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 9 yıl önce
Adam hiç çekinmeden bakın neler söylüyor.Bir SUİZAN ETMEK LAZIM diyorö nece konuşuyor?Anlıyan biri açıklıyabilir mi lütfen?

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 9 yıl önce
SÖYLEDİĞİNİN NERESİ MANTIKSIZ ANLAYAMADIM.. 1-SEN İL DEFA HELİKOPTERE BİNECEKSİN. 2-DEVLETIN VALISI YARALILAR BULUNDU DİYEREK ARAMALARI DURDURACAK.. 3-DAHA DA ÖNEMLİSİ BU OLAY ERGENEKON İDDANAMESİNDEN HEMEN SONRA VE SEÇİMLERDEN HEMEN ÖNCE GERÇEKLEŞECEK.. İLK DUYDUĞUMDA BENİNDE AKLIMA SUİKAST GELDİ.. İYİCE İRDELEMEK LAZIM..

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 9 yıl önce
Eğer yukardaki haber ve konuşulanlar doğruysa, hoca, önce Allahtan sonra naciz alperenlerden kork.selamlar saygılar hürmetler

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000