01 Mayıs 2009, Cuma 16:24:49

Hedef: Avrupa’nın BEST’i olmak

Best Havayolları yöneticileri, Almanya’nın Düsseldorf şehrinde Kuzey Ren-Vestfalya (NRW) bölgesi seyahat acenteleriyle bir araya geldi. Best Air Yönetim Kurulu Başkanı Bahtışen Tunca, hedeflerinin Avrupa’nın en iyi şirketlerinden olmak olduğunu ifade etti.
  • Arkadaşlar uzun süredir bu yorumları okumuyordum ama yine dayanamadım.Yorum yazan arkadaşlar bu firmanın il kuruluşundan beri aynı yazıları yazıp duruyorsunuz bu firma daha ne kadar yüzünüzü kara çıkaracak asıl sorununuz hazımsızlık sizin la olum dedikoduyu bırakıp işinize gücünüze baksanıza niye milletle uğraşıyorsunuz haa demek işiniz yokki dedikoduya vakit buluyorsunuz oldu olcak çay partiside verin veya ne bileyim altın günü falan yapın bari sektör sizin gibileri daha az görür.Ayrıca aile terbiyesi almamış olan bu yorumculara diyorumki utanın gerçekten utanın ha başkalrın uşaklığını yapıyorsanız onu bilemem belkide karakteriniz budurki vazifenizde bu oluyor vesselam
  • HAYIRDIR TUNCA HANIM ? MIRAY BATTI SIMDI SIRA ÜLGEREMI GELDI E HADI INSALLAH VATANA MILLETE HAYIRLI OLSUN SIZ DOLANDIRMAYA DEVAM EDIN NEDE OLSA YAZ SEZONU GELDI :))))))) BU SEFER KAC AY UCACAK UCAKLARINIZ ?
  • ucaklar dolmadigi icin ucus baslangici bir hafta ertelenmis! simdiden bunlar böyle baslarsa sonu ne olur bilemem
  • Yahu insanlara karşı yüzünü kızartıp bukadar da utanmadan atılırmı. Daha yerlerde sürünen şirket Avrupa'nın Best'i olacakmış.. Hıhhh Ufak at ta civcivler yesin derler...

Best Air, yaz döneminde Almanya’dan Türkiye’ye başlayacak seferlerle yeni bir atak başlatmayı planlıyor. Şirket yöneticileri ve acente sahipleri yaz dönemi öncesinde fikir alışverişinde bulunmak amacıyla Almanya’nın Düsseldorf şehrinde bir araya geldi.

Toplantıya Best Havayolları adına Yönetim Kurulu Başkanı Bahtışen Tunca, Yönetim Kurulu Başkanvekili Ekrem Çalkılıç ve Genel Müdür Teoman Tosun katıldı.

“Sımsıcak duygularla geliyoruz” diyen Best Air yetkilileri, uçuş emniyeti ve yolcu memnuniyetine büyük önem verdiklerini ifade ettiler. Düzenlenen toplantı için ABD’den gelen Yönetim Kurulu Başkanı Bahtışen Tunca ise, çalışmaların daha verimli olması amacı ile 2 Mayıs’tan itibaren uzun bir süre Türkiye`de kalacağını açıkladı. Şirketin 4 yılı geride bırakmakta olup, ilk kurulduğu günden itibaren Avrupa ve Almanya`ya seferlerde bulunduğunu, fakat bunun başkaları adına yapıldığını ifade etti.

Tunca sözlerine şöyle devam etti: “Bundan sonra biz; kaliteli, başarılı ve insanlara vereceğimiz iyi hizmetle Best olarak Avrupa’da olacağız. Benim başarım sizin başarınız; sizin başarınız da benim başarımdır. Lafla değil, yapacağımız işlerle göreceksiniz ve inşallah Avrupa’da Best olacağız”

Hedef: Avrupa’nın BEST’i olmak

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (21)

Misafir ~ 9 yıl önce
Arkadaşlar uzun süredir bu yorumları okumuyordum ama yine dayanamadım.Yorum yazan arkadaşlar bu firmanın il kuruluşundan beri aynı yazıları yazıp duruyorsunuz bu firma daha ne kadar yüzünüzü kara çıkaracak asıl sorununuz hazımsızlık sizin la olum dedikoduyu bırakıp işinize gücünüze baksanıza niye milletle uğraşıyorsunuz haa demek işiniz yokki dedikoduya vakit buluyorsunuz oldu olcak çay partiside verin veya ne bileyim altın günü falan yapın bari sektör sizin gibileri daha az görür.Ayrıca aile terbiyesi almamış olan bu yorumculara diyorumki utanın gerçekten utanın ha başkalrın uşaklığını yapıyorsanız onu bilemem belkide karakteriniz budurki vazifenizde bu oluyor vesselam

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 9 yıl önce
HAYIRDIR TUNCA HANIM ? MIRAY BATTI SIMDI SIRA ÜLGEREMI GELDI E HADI INSALLAH VATANA MILLETE HAYIRLI OLSUN SIZ DOLANDIRMAYA DEVAM EDIN NEDE OLSA YAZ SEZONU GELDI :))))))) BU SEFER KAC AY UCACAK UCAKLARINIZ ?

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 9 yıl önce
ucaklar dolmadigi icin ucus baslangici bir hafta ertelenmis! simdiden bunlar böyle baslarsa sonu ne olur bilemem

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 9 yıl önce
Yahu insanlara karşı yüzünü kızartıp bukadar da utanmadan atılırmı. Daha yerlerde sürünen şirket Avrupa'nın Best'i olacakmış.. Hıhhh Ufak at ta civcivler yesin derler...

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000