20 Ocak 2017, Cuma 10:33:46

Heathrow'da korku dolu anlar

İngiltere merkezli Virgin Atlantic Havayolları'na ait Boeing 787 tipi yolcu uçağı büyük bir yangın tehlikesi atlattı.
  • Ustalar dikkatlo bakin resme..guç unitesi uçak içinde değildir..guç unitesi uçak park posizyonunda iken enerji vermesi içindir uçakta motorlar çalişmaz..o esnada..muhtemelen uçak ile guç unitesi araci ile alakasi kalmamiştir bağlanti çikarilmiştir çunku uçak artik push back araci ile itilerek açiğa goturulecek uçak uçacaktir..bu itme esnasinda pilotlar da motorlari çaliştirmaya başlarlar.guç unite araci da uçagin dibinde olur kablo ile uçaga bağlidir...çikarilir uçak uçuşa gidecek..
  • harici takatin takati kalmamış geçmiş olsun
  • BOEING ın son yıllarda çıkardığı en son modeli 787 Dremlıner modeli güç ünitesi problemi çözemedi Japon havayollarında aynı nedenle acil iniş yaptı hatta üretici firma lityum aküleri değiştı ulluslarası havayolları birliği bu uçakların bir ara uçuşlarına izin vermedi seferden kaldırttı AIRBUS 350 XWB en ufak bir sıkıntı yaşamadı Thy de 787 almadı diyenlere bu haberi iyi analiz etmelerini tavsiye ederim
  • Allah hepsini korusun ya iyisi kötüsü mü olur.

İngiltere merkezli Virgin Atlantic Havayolları'na ait Boeing 787 tipi yolcu uçağı büyük bir yangın tehlikesi atlattı.

Londra'daki Heathrow Havalimanı'nda kalkış öncesi uçağın hemen yanında bulunan güç ünitesi alev aldı. İtfaiye ekipleri zamanında müdahale ederek yangını kontrol altına aldı. Olayda yaralanan olmadığı açıklandı.

 

 

Heathrow'da korku dolu anlar

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (8)

camarothy ~ 2 yıl önce
Ustalar dikkatlo bakin resme..guç unitesi uçak içinde değildir..guç unitesi uçak park posizyonunda iken enerji vermesi içindir uçakta motorlar çalişmaz..o esnada..muhtemelen uçak ile guç unitesi araci ile alakasi kalmamiştir bağlanti çikarilmiştir çunku uçak artik push back araci ile itilerek açiğa goturulecek uçak uçacaktir..bu itme esnasinda pilotlar da motorlari çaliştirmaya başlarlar.guç unite araci da uçagin dibinde olur kablo ile uçaga bağlidir...çikarilir uçak uçuşa gidecek..

Yanıtla

Kalan karakter 1000
yapma böyle ~ 2 yıl önce
harici takatin takati kalmamış geçmiş olsun

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Mustafa Turan ~ 2 yıl önce
BOEING ın son yıllarda çıkardığı en son modeli 787 Dremlıner modeli güç ünitesi problemi çözemedi Japon havayollarında aynı nedenle acil iniş yaptı hatta üretici firma lityum aküleri değiştı ulluslarası havayolları birliği bu uçakların bir ara uçuşlarına izin vermedi seferden kaldırttı AIRBUS 350 XWB en ufak bir sıkıntı yaşamadı Thy de 787 almadı diyenlere bu haberi iyi analiz etmelerini tavsiye ederim

Yanıtla

Kalan karakter 1000
aman .. ~ 2 yıl önce
Allah hepsini korusun ya iyisi kötüsü mü olur.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000