22 Şubat 2017, Çarşamba 09:26:35

Heathrow Havalimanı'nda Lindsay Lohan'a şok!

ABD'li ünlü aktris Lindsay Lohan, Londra'daki Heathrow Havalimanı'nda başörtüsü nedeniyle ayrımcılığa uğradığını açıkladı.
  • ayıp etmişler. bu karının kim olduğu belli, örtünün içinde silah taşıyacak değil heralde. suriye, ırak, afganistan, somali gibi ülkelerde radikal islami terörizim kan dökerken, linsay lohan gibi ılımlı bir insanla uğraşmak ahlaka edebe sığmaz. ayrıca bu tutum işid'in elini güçlendirir. ılımlı müslümanları zorla radikal islamcıların kucağına atıyorlar. farkında değiller.
  • Yazın Malide g-string ile görüntülenecek kişi...
  • ülkemizin %5'i başka dine inanıyor onlarda buraya toplanmış
  • Nur suresinin 31 ci ayetini bas ortu ile ilgili oku ogren Bir daha Yazarsan gelirim ona gore,

ABD'li ünlü aktris Lindsay Lohan, Londra'daki Heathrow Havalimanı'nda başörtüsü nedeniyle ayrımcılığa uğradığını açıkladı.

ITV televizyonunda yayımlanan sabah programında konuşan Lohan, bir süre önce havalimanında New York uçağına binerken bir görevlinin kendisinden başörtüsünü çıkarmasını istediğini söyledi.

"Bir tür şok yaşadım"
Hayatında ilk defa ayrımcılığa uğradığını hissettiğini anlatan Lindsay Lohan, "Kadın görevli başörtümü çıkarmamı istedi, çıkardım. Bence sorun değildi, ancak başörtüsünü çıkarmaktan rahatsız olacak başka bir kadının bu durumda neler hissedeceğini düşününce korktum. Bir tür şok yaşadım." ifadelerini kullandı.

ABD'li ünlü oyuncu, kendisini durduran görevlinin, pasaportunda "Lindsay Lohan" yazdığını görünce kendisinden özür dilediğini de söyledi.

Lohan, Müslüman olup olmadığıyla ilgili soruya da "Henüz bitirmediğim bir konuyla ilgili konuşmak istemiyorum. Bu doğru olmaz. Ancak bu, dikkate aldığım bir konu." yanıtını verdi.

Heathrow Havalimanı'nda Lindsay Lohan'a şok!

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (35)

ahmet ~ 1 yıl önce
ayıp etmişler. bu karının kim olduğu belli, örtünün içinde silah taşıyacak değil heralde. suriye, ırak, afganistan, somali gibi ülkelerde radikal islami terörizim kan dökerken, linsay lohan gibi ılımlı bir insanla uğraşmak ahlaka edebe sığmaz. ayrıca bu tutum işid'in elini güçlendirir. ılımlı müslümanları zorla radikal islamcıların kucağına atıyorlar. farkında değiller.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Manipülasyon. ~ 1 yıl önce
Yazın Malide g-string ile görüntülenecek kişi...

Yanıtla

Kalan karakter 1000
ercan ~ 1 yıl önce
emin misin?
bursa 777 ~ 1 yıl önce
ülkemizin %5'i başka dine inanıyor onlarda buraya toplanmış

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Akili rumuzu ~ 1 yıl önce
Nur suresinin 31 ci ayetini bas ortu ile ilgili oku ogren Bir daha Yazarsan gelirim ona gore,

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000