18 Temmuz 2011, Pazartesi 13:55:42

HAYATA TUTUNDU...

Libya’da yaşanan olaylar sırasında bölgede bulunan Türkler’in tahliyesinde önemli rol üstlenen Merkür Havacılık, bu kez trafik kazasında yaralanan 13 yaşındaki Libyalı çocuğu tedavisi için ambulans uçakla İstanbul’a getirdi...
  • 55000$para aldığınız bir operasyonuda düzgün yapmazsanız eğer yazık zaten . Yolcu uçağından bile pahalı bir operasyon.
  • SEKTORDE GORDUGUM EN BASARILI FIRMA TAKIM RUHU HAKIM OZELLIKLE LIBYA TAHLIYE OPERASYONLARINDA EN BASARILI FIRMAYDI TEKRAR TEBRIK EDERIM
  • arnavutluktan uçak kiralayip üzerine 3-5 koyup satmak bumu başarı?çok komiksiniz ya.
  • Pırıl pırıl gençleri var, istediğiniz kadar eleştirin, onların enerjisi kavuracak piyasayı maalesef... Maalesef diyorum çünkü rakipleriyim. Sezar'ın hakkı Sezar'a..
Turizm hizmetlerinin yanı sıra havacılık alanında da faaliyet gösteren Merkür Grup, Libya’daki operasyonlarını sürdürüyor. 

Geçtiğimiz aylarda Libya’da yaşanan karışılıklık sonrası Türkler’in tahliye edilmesinde önemli rol oynayan Merkür Grup, bu defa 13 yaşındaki bir çocuğun hayata tutunmasına yardımcı oldu.
 
Geçirdiği trafik kazası sonrası yoğun bakıma alınan 13 yaşındaki Libyalı çocuk, ambulans uçakla Bingazi’den İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı’na getirildi. 
 
Umutların tükendiği anda Türkiye’den gelen ambulans uçakla yaşama tutunan Libyalı çocuğa Türkiye’ye gelişi sırasında babası da eşlik etti. 

 
HAYATA TUTUNDU...

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (10)

Misafir ~ 7 yıl önce
55000$para aldığınız bir operasyonuda düzgün yapmazsanız eğer yazık zaten . Yolcu uçağından bile pahalı bir operasyon.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 7 yıl önce
SEKTORDE GORDUGUM EN BASARILI FIRMA TAKIM RUHU HAKIM OZELLIKLE LIBYA TAHLIYE OPERASYONLARINDA EN BASARILI FIRMAYDI TEKRAR TEBRIK EDERIM

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 7 yıl önce
arnavutluktan uçak kiralayip üzerine 3-5 koyup satmak bumu başarı?çok komiksiniz ya.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 7 yıl önce
Pırıl pırıl gençleri var, istediğiniz kadar eleştirin, onların enerjisi kavuracak piyasayı maalesef... Maalesef diyorum çünkü rakipleriyim. Sezar'ın hakkı Sezar'a..

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000