22 Ekim 2010, Cuma 10:10:43

HAYATA SON BAKIŞ (FOTO)

Geçtiğimiz sene helikopter kazasında hayatını kaybeden BBP lideri Muhsin Yazıcıoğlu'nun son kareleri helikopterde bulunan İHA muhabiri tarafından çekilmişti. Muhabirin çektiği o resimler İHA tarafından yayınlandı. İşte Yazıcıoğlu'nun hayata son bakışı...
  • Evet o ne acı ve gaddarca bir başlık "hayata son bakış" !!! "yeni keşfedilen kareler" filan eyvallah da bu başlık çok acımasız olmuş. Bir de evet o arkadaşıma katılıyorum: menderes ve özal bu ülkeye zarar veren kişiler. hala yaptıklarının sonuçlarından kurtulamıyoruz ! Rahmetli Reis de olsa aynısını derdi. Çabası da yurdunu milletini layık olduğu yere getirmekti.
  • Yazık ve ya günah. Görüşün sıfıra indiği gözle görülür bir abartma.
  • Yazık günah be kardeşim bu resimleri yayınlarken bir de ailelerini düşünün bu insanların,bu resimleri görünce nasıl üzülürler.Bizim basımınız kadar "Son Görüntü" meraklısı basın yoktur dünyada.Yeter artık yayınlamayın bu görüntüleri.
  • türkiyenin büyük kaybı yazık oldu türkiyenin başı sağolsun
Helikopterin düştüğü bilgisi yetkililere 15.55’te ulaşmıştı. Bundan yaklaşık 1 saat önce İsmail Güneş gazetecilik aşkıyla denklanşörüne basıyordu. 14.51’de çekilen bu kareler Yazıcıoğlu’nun kazadan önceki son fotoğrafları oldu.
25 Mart 2009, 14:58: GÖRÜŞ MESAFESİ DARALIYORİsmail, makinesiyle dışarısının manzarasını da tarihe not düşüyor. Saat 14.58 ve 14.59’da çekilen karelere dışarıdaki amansız hava şartları yansırken, İsmail’in denklanşöre bastığı son an olan 15.00’te çekilmiş bu kare uçuş bölgesinde görüş mesafesinin sıfıra düştüğünü gösteriyor.

SON ANA KADAR GAZETECİLİK
Helikopter içinden ve dışından görüntüleri tarihe not eden İsmail Güneş, bir ara aynı objektife kendisi de poz vermiş.(İHA)
HAYATA SON BAKIŞ (FOTO)

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (11)

Misafir ~ 8 yıl önce
Evet o ne acı ve gaddarca bir başlık "hayata son bakış" !!! "yeni keşfedilen kareler" filan eyvallah da bu başlık çok acımasız olmuş. Bir de evet o arkadaşıma katılıyorum: menderes ve özal bu ülkeye zarar veren kişiler. hala yaptıklarının sonuçlarından kurtulamıyoruz ! Rahmetli Reis de olsa aynısını derdi. Çabası da yurdunu milletini layık olduğu yere getirmekti.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 8 yıl önce
Yazık ve ya günah. Görüşün sıfıra indiği gözle görülür bir abartma.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 8 yıl önce
Yazık günah be kardeşim bu resimleri yayınlarken bir de ailelerini düşünün bu insanların,bu resimleri görünce nasıl üzülürler.Bizim basımınız kadar "Son Görüntü" meraklısı basın yoktur dünyada.Yeter artık yayınlamayın bu görüntüleri.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 8 yıl önce
türkiyenin büyük kaybı yazık oldu türkiyenin başı sağolsun

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000