26 Eylül 2012, Çarşamba 08:05:49

HAYALLERİN GERÇEKLEŞTİĞİ AN

Bursa'da yürüme engelli bir kız, tandem pilotuyla uçmanın keyfini yaşadı. Hayallerinin gerçekleştiğini söyleyen genç kız, gökyüzündeki röportajında, "Şimdi kuşları daha iyi anlıyorum" diye konuştu.
  • guzel paylasimlar bunlar. Keske her pilot hayatinda en az bir kez bir yurume engelli ucursa.

Bursa'da yürüme engelli 28 yaşındaki Gökçe Değirmencioğlu, tandem pilotu İbrahim Altın ile birlikte uçuş yaptı. Genç kız, atlamadan önce yaptığı konuşmasında, "Çok heyecanlıyım. Yamaç paraşütü yapmak hayalimdi. Gerçek olacak inşallah. Herkes uçmalı bence. Şimdiden heyecanımı duyabiliyorum. Çok güzel olacak" diye konuştu.

Bursa'nın yamaç paraşütü merkezi Dışkaya'dan atlayışa geçen Değirmencioğlu, eşsiz doğa manzarasında uçmanın keyfini yaşadı. Mutluluğu ve heyecanı gözlerinden okunan Gökçe Değirmencioğlu, gökyüzünde yapılan röportajda heyecanını anlattı. Bunun eşsiz bir duygu olduğunu ifade eden Değirmencioğlu, "Şimdi kuşları daha iyi anlayabiliyorum. Uçabilmek şahane bir duygu" diye konuştu.

Ömründe ilk defa engelli bir kişiyi uçurduğunu anlatan Berussa Sportif Havacılık Kulübü kurucu üyesi olan tecrübeli tandem pilotu İbrahim Altın ise, "Bu zamana kadar binlerce kişinin gökyüzündeki heyecanına ortak oldum. İlk defa yürüyemeyen bir insana uçma duygusunu yaşattığım için çok mutluyum. Benim de hayatım boyunca unutamayacağım anlardan biriydi” diye konuştu. 

HAYALLERİN GERÇEKLEŞTİĞİ AN

Facebook Yorum

Yorumlar

guzel ~ 6 yıl önce
guzel paylasimlar bunlar. Keske her pilot hayatinda en az bir kez bir yurume engelli ucursa.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000