12 Ocak 2012, Perşembe 12:55:53

HAYALİ 5 UÇAK DAHA ALMAK...

Londra'da yaşayan Türk işadamı, eşine Porsche almaya gitti, MİG 15 savaş uçağıyla evine döndü. Mustafa Aziz adlı çılgın, "Eşim bu olaya bozuldu ama savaş uçağı tutkumun sonu gelmiyor" dedi...
  • sanirim ac olan sensin,yoksa boyle kisilerin yaptigi seylere imrenmessiniz.ben o parayi bulurumda sunexpress gibi yahuduleri calistiran bir sirkete yedirmem
  • ac mısın ne sın ya bılet parası yokmus ulen sunexpress de bılet 100 lıra
  • adam kendi parasıyla istedigini yapar.bize mi soracaktı,kime ne ?
  • Tebrik ederim çok doğru söylemişsiniz.
İngiltere' nin Londra kentinde şirketi olan Türk işadamı Mustafa Aziz, ülke gündeminin ilk sırasına oturdu..

Aziz, önceki gün eşine hediye almak için evden ayrıldı. Güney Londra'da birkaç otomobil araştıran Aziz, daha sonra bir uçak ilanı gördü. Wallington'dan eşinin hayalindeki arabayı almak yerine kendi tutkusu MİG 15 savaş uçağını 7 bin sterlin karşılığında alan Aziz, mutlu bir şekilde evine döndü. 
 
BAHÇEDEKİ UÇAK 
 
Saddam Hüseyin döneminde Irak ordusunda kullanılan MİG15'in eşsiz bir koleksiyon olduğunu belirten Aziz, "Savaş uçakları benim vazgeçilmez tutkum. Eşimi üzdüğümü biliyorum. O daima bana karşı anlayışlı olmuştur. Onun hediyesini de yakında getireceğim. Bu özel uçak, evimin bahçesinde yerini alacak" dedi.

Daha önce de Hawker Siddeley HS125 tipi bir uçağın kokpitinde fotoğraflar çektiren Türk işadamı, uçak tutkusunun 7 yaşında başladığını söyledi. 
 
BU TUTKUNUN SON TEMSİLCİSİ 
 
İngiltere'nin en önemli bulvar gazetelerinden The Sun gazetesi, Mustafa Aziz için, "Tutkusu, eşini geçti. Savaş uçağı sahibi olmak, son derece ender görülen bir hobi. Mustafa Aziz de bu tutkunun son temsilcilerinden" yorumunu yaptı.

Daily Mail ise, "Mustafa'nın hayali, 5 savaş uçağı daha almak. Bunu başarmak içinçalışmalarını tamamladı. Tek sorun ailesini ikna etmek" diye yazdı. (Takvim)
HAYALİ 5 UÇAK DAHA ALMAK...

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (9)

Misafir ~ 6 yıl önce
sanirim ac olan sensin,yoksa boyle kisilerin yaptigi seylere imrenmessiniz.ben o parayi bulurumda sunexpress gibi yahuduleri calistiran bir sirkete yedirmem

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 6 yıl önce
ac mısın ne sın ya bılet parası yokmus ulen sunexpress de bılet 100 lıra

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 6 yıl önce
adam kendi parasıyla istedigini yapar.bize mi soracaktı,kime ne ?

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 6 yıl önce
Tebrik ederim çok doğru söylemişsiniz.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000