18 Ekim 2010, Pazartesi 15:57:40

Havayollarına grev uyarısı

Fransa Sivil Havacılık Otoritesi, yaptığı açıklamayla yarınki genel grev nedeniyle havayolu şirketlerinden, tarifeli uçak seferlerini azaltmalarını istedi.
  • olamaaz yorumu yapan arkadaş bu grevin tgs ile ve thy yollari ile ne alakasi var anlamiş degilim
  • benim baktiğima gore pegasusunki ucuyor normal ? bu arada pegasusun onceki gunku st.ettienne ucagi meteoroloji nedeniyle lyon a divert etmiş. sonrada ekibin gorev suresi doldugu için otele gitmişler ve st.ettienne-istanbul donus ucusu dun yaklaşik 12 saatlik gecikmeyle yapilabilmiş..
  • Fransayı hiç sevmem iki yüzlü hükümet politikaları yüzünden. Türkiyenin Avrupa birliğine her zaman karşı çıkan ülkelerden bir tanesi.. Sonra demokrasiden bahseden ermeni anıtlarının yapılmasına izin veren ve soykırımı meclisinden geçirip evet diyen minnoşlardan. Dönüp din özgürlüklerinden söz edip ters hareketler yapan. Hadi bakalım mademki demokrasi var alsana grev bitik durumda olan ekonomin biraz daha dibe çöksün de yunanistandan daha eter olursun..
  • tamamen TGS ve THY tüzünden bu olaylar :)))

Otorite, Fransa'daki grev nedeiyle Paris'te bulunan Orly Havaalanı'ndaki seferlerin yüzde 50, diğer kentlerdeki seferlerindeyse yüzde 30 oranında azaltılması çağrısında bulundu.

Başta başkent Paris olmak üzere grevin ülke genelinde hava ulaşımının olumsuz yönde etkilemesi bekleniyor.

Hükümetin, emeklilik yaşının 60'dan 62'yı çıkarılmasını öngören yasa tasarısına karşı çıkan işçiler, yarın bir günlük genel greve gidecek ve ülke genelinde protesto gösterileri düzenleyecek.

Havayollarına grev uyarısı

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (8)

Misafir ~ 8 yıl önce
olamaaz yorumu yapan arkadaş bu grevin tgs ile ve thy yollari ile ne alakasi var anlamiş degilim

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 8 yıl önce
benim baktiğima gore pegasusunki ucuyor normal ? bu arada pegasusun onceki gunku st.ettienne ucagi meteoroloji nedeniyle lyon a divert etmiş. sonrada ekibin gorev suresi doldugu için otele gitmişler ve st.ettienne-istanbul donus ucusu dun yaklaşik 12 saatlik gecikmeyle yapilabilmiş..

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 8 yıl önce
Fransayı hiç sevmem iki yüzlü hükümet politikaları yüzünden. Türkiyenin Avrupa birliğine her zaman karşı çıkan ülkelerden bir tanesi.. Sonra demokrasiden bahseden ermeni anıtlarının yapılmasına izin veren ve soykırımı meclisinden geçirip evet diyen minnoşlardan. Dönüp din özgürlüklerinden söz edip ters hareketler yapan. Hadi bakalım mademki demokrasi var alsana grev bitik durumda olan ekonomin biraz daha dibe çöksün de yunanistandan daha eter olursun..

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 8 yıl önce
tamamen TGS ve THY tüzünden bu olaylar :)))

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000