10 Ağustos 2015, Pazartesi 10:53:30

Havaş, Esenboğa'ya yeniden başladı

Havalimanları ve şehir merkezleri arasında yüksek standartta, hızlı, güvenilir ve konforlu ulaşım olanağı sunan Havaş, Ankara’da Esenboğa Havalimanı-AŞTİ hattında hizmet vermeye başladı.
  • BAZI İLLERDE BU İŞ BÜYÜK RANT KAPISI. İZMİT VE ADAPAZAR DAN S. GÖKÇENE AKMİS SEYAHAT VAR. FİYATLAR FAHİŞ.
  • Havaş iyi ki geldi çünkü daha önce 5.25₺ olan ulaşım havaşın kaldırılmasıyla tek el olduğundan 8₺ oldu. Şimdi tekrar rekabet olur ve isteyen iyi hizmet, rahat, konforlu, saatleri belli olan havaşa aynı şekilde 10₺ye havaşa biner; istemeyen ne zaman kalkacağı belli olmayan, gereksiz kasan, şehir içi otobüs olan belkoya 8₺ ye biner. Sonunda hukukun üstünlüğü kazandı.
  • HAVAŞIN GELDİĞİNE SEVİNENLER NEDEN SEVİNİYOR ANLAMADIM. İNSANLARA KABADAYILIK YAPAN PERSONELLERİ Mİ ÖZLEDİNİZ...
  • havaş insanları resmen sömürüyor biran önce metronun yapılması lazım

Yer hizmetlerinde Türkiye’nin köklü markası Havaş, Ankara Esenboğa Havalimanı’yla şehir merkezi arasında yolcu taşımacılığı seferlerine yeniden başladı.

Esenboğa Havalimanı – AŞTİ otobüs seferleri, günde ortalama 50 ring sefer olarak gerçekleştirilecek. Yolcu konforunun ve güvenliğinin üst düzeyde sağlandığı araçlarla yolculara her yarım saatte bir havalimanı ve AŞTİ’ye ulaşım imkanı sunuluyor.

Havaş Genel Müdürü Kürşad Koçak, ‘’Havaş olarak, yolcu taşımacılığı hizmetimizle başkent yolcusu ile yeniden buluştuk. Ankara’da Havaş 1982 yılından bu yana 33 yıldır verdiği hizmete maalesef 10 ay zorunlu olarak ara vermişti. Şimdi ilk etapta Esenboğa Havalimanı - AŞTİ hattı ile tekrar hizmetinizdeyiz. Havalimanından şehir merkezine servis noktalarımızın ilerleyen günlerde daha da artacağına inanıyoruz. Yolcuların yoğun ilgisinden memnuniyet duyuyoruz. Yolcularımızın seyahatini tamamlayan konforlu, hızlı ve güvenli bir ulaşım hizmeti sunuyoruz” dedi.

İlk gün ücretsiz olarak gerçekleştirilen Esenboğa-AŞTİ seferleri ilk etapta 10 araçla başladı. Türkiye’de toplam 19 havalimanında yolcu taşımacılığı hizmeti sunan Havaş, Esenboğa Havalimanı – AŞTİ hattı ile birlikte hizmet ağına 32. güzergahını ekledi.

Havaş, Esenboğa'ya yeniden başladı

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (34)

ECE ~ 3 yıl önce
BAZI İLLERDE BU İŞ BÜYÜK RANT KAPISI. İZMİT VE ADAPAZAR DAN S. GÖKÇENE AKMİS SEYAHAT VAR. FİYATLAR FAHİŞ.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
sebep? ~ 3 yıl önce
Havaş iyi ki geldi çünkü daha önce 5.25₺ olan ulaşım havaşın kaldırılmasıyla tek el olduğundan 8₺ oldu. Şimdi tekrar rekabet olur ve isteyen iyi hizmet, rahat, konforlu, saatleri belli olan havaşa aynı şekilde 10₺ye havaşa biner; istemeyen ne zaman kalkacağı belli olmayan, gereksiz kasan, şehir içi otobüs olan belkoya 8₺ ye biner. Sonunda hukukun üstünlüğü kazandı.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
HAVAŞ ~ 3 yıl önce
HAVAŞIN GELDİĞİNE SEVİNENLER NEDEN SEVİNİYOR ANLAMADIM. İNSANLARA KABADAYILIK YAPAN PERSONELLERİ Mİ ÖZLEDİNİZ...

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Belko ~ 3 yıl önce
Siz hiç Belko Air'e binmemişsiniz.. Saygılar..
isimsiz ~ 3 yıl önce
havaş insanları resmen sömürüyor biran önce metronun yapılması lazım

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000