25 Aralık 2012, Salı 08:53:05

HAVALİMANLARI "LÜKS YAŞAM MERKEZİ" OLDU

Yılın özel zamanlarında yaşanan yığılmadan ötürü havalimanlarında mahsur kalanlar için hızla yeni bir hizmet sektörü gelişiyor.
  • Chicago O'hare'e ne yapsan bos.
  • Bizde de oyle, iceride klimalar calisir, her yer temiz, yerler piril piril doseme, yiyecek icecek hijyen standardi harika. O son otomatik kapi acilinca yuzune bir sicak hava vurur once sonra bakarsin yoklugun sefaletin icindesin :) Etrafinda akbaba gibi taksiciler donmeye baslar. Hep bunu hissettim Anadolu havalimanlarinda.

ABD’nin birçok havalimanı, artık beklerken iyi zaman geçirmek isteyen yolcular için özel restoranlar, spor salonları, dinlenme kompleksleri gibi imkanlar sunuyor.

Bunlardan en çok öne çıkanlar arasında ise Chicago’daki “O’Hare Uluslararası Havalimanı” bulunuyor. Burada lüks mağazalardan alışveriş, ünlü şeflerin yönettiği ve tasarımcılar tarafından hazırlanan restoranlarda yemek, golf, spa, yoga stüdyolarını ziyaret gibi seçenekler yer alıyor.

HAVALİMANLARI "LÜKS YAŞAM MERKEZİ" OLDU

Facebook Yorum

Yorumlar

O'hare ~ 5 yıl önce
Chicago O'hare'e ne yapsan bos.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
anadolu ~ 5 yıl önce
Bizde de oyle, iceride klimalar calisir, her yer temiz, yerler piril piril doseme, yiyecek icecek hijyen standardi harika. O son otomatik kapi acilinca yuzune bir sicak hava vurur once sonra bakarsin yoklugun sefaletin icindesin :) Etrafinda akbaba gibi taksiciler donmeye baslar. Hep bunu hissettim Anadolu havalimanlarinda.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
ESB ~ 5 yıl önce
Benim de Ankara'da encok sevdigim yer havaalani.

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000