01 Eylül 2010, Çarşamba 08:59:34

HAVALİMANINDA SANİYE SANİYE HIRSIZLIK

Trabzon Havalimanı'nda bagajlardan kaybolan değerli eşyaların üç havalimanı çalışanı tarafından çalındığı tespit edildi. Zanlıların hırsızlık anları güvenlik kameraları tarafından saniye saniye görüntülendi
  • Bir yorumlara bakıyorum, bir fotoğraflara... Neyi savunuyorsunuz anlamadım? Adam resmen etrafı keserek bir yandan bavulun fermuarını açmış bakıyor. Kör müsünüz anlamadım.
  • Arkadaşlar genelleme yapılamaz tabi yükleme boşaltmada pırlanta gibi insanlar da çalışıyor alın teriyle amaa burada resmen bagajları kurcalıyor adam görmüyor musunuz bunun ne mazereti olabilir bunun şu ya da bu şirketi trabzonu rizesi mi var?
  • Arkadaş bana söylemeseniz havaş olduğunu anlamayacaktim resimde haberde havaş geçmiyor bile bu sizin kurumunuza maledilen bi olay değil ki hem niye celallendin bu kadar? Sen misin yoksa o çantaları yoklayan niye sinirlendiniz bu kadar böyle insanları ifşa etmeli basın, yoksa bunlar türerler!
  • Haber yap,insanlar yorum yazsın,görüntü bul koy , ama adam ne düşünür,aile şerefi,itibarı ne olur önemli değil?Kaldıki ortada sabit görülen bir şey de yok.Görüntüdeki kişinin çalıştığı kurum her şeyden önce insana değer veren ve yatırımını insana yapan bir kurum.Allah kimsenin başına vermesin.Korkunç bir iftira,bu haberin yapılış şeklini denetleyen yetkili yok mu?Sorgulanmak demek suçlu olmak demek midir? Yarın bugün siz bu adalet önünde hesap vermeyecek misiniz? Ben olsam kesinlikle mahkemeye verirdim bu yanlış tesşhiri...
Trabzon Havaalanı'nda son zamanlarda yolcu bagajlarında kaybolan değerli eşyaların sırrı çözüldü. Hırsızlık şikayetlerinin artması üzerine bagajların uçağa götürüldüğü son nokta olan 'şutaltı' bölümündeki kameralar geriye dönük incelendi. Kamera kayıtlarında üç çalışanın, bavulları kısa sürede açıp görebildikleri değerli eşyaları aldığı görüldü.

Son bir yıl içerisinde çeşitli aralıklarda Trabzon Havalimanı'nda bavullarından değerli eşyalarının kaybolduğunu öne süren dört kişinin başvurusu üzerine soruşturma başlatıldı.

ÜÇ KİŞİ GÖZALTINA ALINDI
Başlatılan soruşturma kapsamında geriye dönük kamera kayıtları incelendi. Trabzon Emniyet Müdürlüğü Hırsızlık Masası ekiplerinin 12 ayrı kamera kaydında yaptığı inceleme sonunda, bagajların uçağa nakli öncesindeki son yer olan 'şutaltı' denilen bölümde bavulları açıp içlerinden bazı eşyalar aldıkları belirlenen üç havaalanı çalışanı tespit edildi. Çantaları karıştırdıkları belirlenen ve havaalanında yer hizmeti veren bir şirkette çalışan İdris Ö., Memduh K. ve Muammer Ç. emniyette alınan ifadelerinin ardından Cumhuriyet Savcılığı'na çıkarıldı. İddiaları yalanlayan zanlılar tutuksuz yargılanmak üzere serbest bırakıldı.

Trabzon Devlet Hava Meydanları Başmüdürü Vedat Ataberk, 'Ziynet eşyalarının kaybolduğu iddia edilen şutaltı denilen bagajların toplandığı bölgedeki kamera kayıtları polis tarafından alındı. 12 kamera görüntüleri incelendi, üç kişinin görüntülerle suç işledikleri sabit görüldü Bu kişilerle ilgili dava sürüyor' dedi.

(Akşam)
HAVALİMANINDA SANİYE SANİYE HIRSIZLIK

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (14)

Misafir ~ 8 yıl önce
Bir yorumlara bakıyorum, bir fotoğraflara... Neyi savunuyorsunuz anlamadım? Adam resmen etrafı keserek bir yandan bavulun fermuarını açmış bakıyor. Kör müsünüz anlamadım.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 8 yıl önce
Arkadaşlar genelleme yapılamaz tabi yükleme boşaltmada pırlanta gibi insanlar da çalışıyor alın teriyle amaa burada resmen bagajları kurcalıyor adam görmüyor musunuz bunun ne mazereti olabilir bunun şu ya da bu şirketi trabzonu rizesi mi var?

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 8 yıl önce
Arkadaş bana söylemeseniz havaş olduğunu anlamayacaktim resimde haberde havaş geçmiyor bile bu sizin kurumunuza maledilen bi olay değil ki hem niye celallendin bu kadar? Sen misin yoksa o çantaları yoklayan niye sinirlendiniz bu kadar böyle insanları ifşa etmeli basın, yoksa bunlar türerler!

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 8 yıl önce
Haber yap,insanlar yorum yazsın,görüntü bul koy , ama adam ne düşünür,aile şerefi,itibarı ne olur önemli değil?Kaldıki ortada sabit görülen bir şey de yok.Görüntüdeki kişinin çalıştığı kurum her şeyden önce insana değer veren ve yatırımını insana yapan bir kurum.Allah kimsenin başına vermesin.Korkunç bir iftira,bu haberin yapılış şeklini denetleyen yetkili yok mu?Sorgulanmak demek suçlu olmak demek midir? Yarın bugün siz bu adalet önünde hesap vermeyecek misiniz? Ben olsam kesinlikle mahkemeye verirdim bu yanlış tesşhiri...

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000