28 Aralık 2011, Çarşamba 11:36:44

HAVALİMANINDA KORKULU ANLAR!

Kırgızistan'ın güneyindeki Oş Havaalanı'nda yolcu uçağı pistten çıktı, 18 yolcu hafif şekilde yaralandı...
  • la bahtsız bedevi at yalanı öpiyim inananı hangi hapı seçtin sen maviyimi kırmızıyım bende onu seçiyim. Wake up Neo. Aşıcaz bunları beraber kop neo kop.
  • Bende bu uçuştaydım.Çok sert bir iniş oldu.İndikten sonra uçak yan yatmaya başladı, sanki bir lunapark oyuncağı gibi birden ters döndük.Gürültü çok korkutucuydu.Neyseki sağ salim çıktım uçaktan.Sonrasında yangın çıktı.Ancak itfaiye tam zamanında söndürerek bir facia yı önledi diyebilirim.
  • PIA (Pakistan international Airlines) haric sonu istan ile biten sirketlerden uzak durun kardesim,Avrupada ne kadar atilmis,uzaklastirilmis pilot varsa bunlarda ozellikle ozbekistan pilotlari,aman allahim yok boyle birsey,zaten guvenlik hak getire,kokpit kapisi ucus boyunca acik,onune gelen gidip pilota soru soruyor,ekonomideki adam ucaga ilk binenlerden oldugu icin buisines'a oturuyor ve sizin yerinizden kalkmiyor,hostesler ucube gibi ve obez yok boyle bir havayolu
  • evet haklısın böyle taklaları ancak asker astronotlar yapabilirler :))
Bişkek-Oş seferi yapan Rus yapımı Tu-134 tipi yolcu uçağının inişten sonra pistten çıkması sonucu 69 yolcudan 18'i hafif şekilde yaralandı. Yolculara havalimanına yakın hastanelere kaldırıldığı ifade edildi.

Kyrgyzstan Airlines Havayolları'na ait uçak, Türkiye saatiyle bu sabah 08:25 sularında Oş Havalimanı'nı inmesinin hemen ardından pistten çıkarak yan yattı. Kaza sırasında yolcular büyük panik yaşayan yolculardan 18'i hafif şekilde yaralandı.

Yoğun kar yağışının neden olduğu ifade edilen kazayla ilgili soruşturma başlatıldı.

HAVALİMANINDA KORKULU ANLAR!

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (12)

Misafir ~ 6 yıl önce
la bahtsız bedevi at yalanı öpiyim inananı hangi hapı seçtin sen maviyimi kırmızıyım bende onu seçiyim. Wake up Neo. Aşıcaz bunları beraber kop neo kop.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 6 yıl önce
Bende bu uçuştaydım.Çok sert bir iniş oldu.İndikten sonra uçak yan yatmaya başladı, sanki bir lunapark oyuncağı gibi birden ters döndük.Gürültü çok korkutucuydu.Neyseki sağ salim çıktım uçaktan.Sonrasında yangın çıktı.Ancak itfaiye tam zamanında söndürerek bir facia yı önledi diyebilirim.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 6 yıl önce
PIA (Pakistan international Airlines) haric sonu istan ile biten sirketlerden uzak durun kardesim,Avrupada ne kadar atilmis,uzaklastirilmis pilot varsa bunlarda ozellikle ozbekistan pilotlari,aman allahim yok boyle birsey,zaten guvenlik hak getire,kokpit kapisi ucus boyunca acik,onune gelen gidip pilota soru soruyor,ekonomideki adam ucaga ilk binenlerden oldugu icin buisines'a oturuyor ve sizin yerinizden kalkmiyor,hostesler ucube gibi ve obez yok boyle bir havayolu

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 6 yıl önce
evet haklısın böyle taklaları ancak asker astronotlar yapabilirler :))

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000