20 Eylül 2010, Pazartesi 09:49:17

Havalimanı'nda gazeteciyi dövdü

Los Angeles Havaalanı'nda (LAX) gazeteciyi döven Katy Pary'nin nişanlısı Russell Brand gözaltına alındı.
  • AYNISI BURDA OLSAYDI NE OLURDU ACABA???? HERKES ESIT OLDUGU ICIN ORALAR OYLE BURDA DA BAZILARI DAHA DA ESIT OLDUGU ICIN BURASI BOYLE..ARADA FARK COOKKK..MESELA IBO ASENA YI DOVDU POLISLERIN GOZU ONUNDE AMA NE OLDU HIICCC..ARDA VE HALUK ULUSOY UN OGLU GELISDE GUVENLIK GOREVLISINE SALDIRDILAR NE OLDU HIICCC...EMNIYET AMIRI GELDI ARDA YI OPTU,KOKLADI SONRA GULE GULE ARDACIM DEDI O DA ABI MERKA ETME BILETLERIN YARIN ELINDE DEDI...HEY GIDI TURKIYEM HEY NE GUNLERE KIMLERIN ELINE KALDIN HEYY..
Ünlü aktör, uluslararası havaalanında bir gazeteciyi dövdüğü gerekçesiyle gözaltına alındı.

İngiliz aktör ve şovmen Russell Brand (35), ABD’nin Los Angeles kentindeki uluslararası havaalanında bir gazeteciyi dövdüğü gerekçesiyle gözaltına alındı.

Nişanlısı şarkıcı Katy Perry ile havalimanında uçağa binmek üzereyken kendilerini görüntülemeye çalışan bir gazeteciye saldırdığı gerekçesiyle gözaltına alındıktan sonra tutuklanan aktör, 20 bin dolar kefaletle serbest bırakıldı.
Havalimanı'nda gazeteciyi dövdü

Facebook Yorum

Yorumlar

Misafir ~ 8 yıl önce
AYNISI BURDA OLSAYDI NE OLURDU ACABA???? HERKES ESIT OLDUGU ICIN ORALAR OYLE BURDA DA BAZILARI DAHA DA ESIT OLDUGU ICIN BURASI BOYLE..ARADA FARK COOKKK..MESELA IBO ASENA YI DOVDU POLISLERIN GOZU ONUNDE AMA NE OLDU HIICCC..ARDA VE HALUK ULUSOY UN OGLU GELISDE GUVENLIK GOREVLISINE SALDIRDILAR NE OLDU HIICCC...EMNIYET AMIRI GELDI ARDA YI OPTU,KOKLADI SONRA GULE GULE ARDACIM DEDI O DA ABI MERKA ETME BILETLERIN YARIN ELINDE DEDI...HEY GIDI TURKIYEM HEY NE GUNLERE KIMLERIN ELINE KALDIN HEYY..

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000