05 Şubat 2011, Cumartesi 12:07:04

HAVALİMANINDA ÇİN İŞKENCESİ!

Voleybolda ülkemize erkeklerde ilk kez Avrupa Kupası kazandıran Arkasspor'a Rus Polisi, havalimanında adeta eziyet çektirdi.
  • Yorumunuz uygunsuz ve hakaret içeren unsurlara yer verdiğinden dolayı yayımlanmamaktadır.
  • Biz burada kolaylık sağlıyoruz. O güzellikleri sorunsuz ve zahmetsizce ülkemize davet edip buyur ediyoruz. Haa güvenliklerinden kendileri sorumlu onlar tabii. Ama zaten geliş amaçları belli, güvenlik ikinci planda. "yuuz dalır" derken güvenliğe pek aldırış ettikleri yok :)))))))))))
  • Efsane oldun sen artık kutlarım. Yakında ekşisözlük' te filan çıkarsın. Ama karışmam bak bünyenle ilgili fizyolojik ve tıbbi yorumlar, üvey baban, enişten ve hatta damadın olmak ve hatta hatta seninle ömür boyu mutlu bir erkek erkeğe birliktelik kurmak isteyenlerin yorumları filan epey meşgul edecektir seni. Bakarsın sahnelere de adım atarsın. Ama kutlarım yine de. Eeee marka olmak kolay değil bu zamanda.
  • Bu haberi duyar duymaz ta en başından ve takımın yorgun olduğunu düşünerekten bu maça Rus iddiasında(burada tek maç) 1.55'ten 100.000 ruble(3500 dolar) oynadım. Maddi açıdan kar oldu...Rusya kendi güvenliğini ön safhada tutmak için son derece normal prosedür uygulamıştır..Darısı Türkiye gibi siyasette 10.sınıf ülkelerin başına......

GM Capital Challenge Cup çeyrek final ilk maçı için Rusya'nın kuzeyindeki Novy Urengoy şehrine giden mavi-beyazlılar, hem 3-1'lik yenilgi aldı hem de görülmemiş muameleyle karşılaştı. Aktarmalarla 16 saat süren İstanbul-Moskova-Novy Urengoy yolculuğundan sonra 7 kez pasaport kontrolünden geçen Arkasspor kafilesi, havalimanı yabancılar şubesinde 1.5 saat anlamsızca bekletildi.

30 bin nüfuslu şehirde otel olmasına rağmen işçilerin kaldığı misafirhanede konaklatılan kafileye ilk gün maçın oynanacağı salonda antrenman izni verilmedi. Eksi 30 derece soğukta dışarıda çalışamayan voleybolcular misafirhanenin kolidorunda açma-germe yaparak günü geçiştirdi. Maçtan birgün önce salona girebilen mavi-beyazlılar burada da pasaport kontrolüyle karşılaştı. Rus polisi aniden salona girerek oyuncuların pasaportlarını tek tek inceledi. Yemek konusunda da sıkıntı yaşayan Arkasspor'a domuz eti ikram edilmesi sabırları taşırdı.

Arkasspor Genel Koordinatörü Yaşar Ergün, İzmir'e gelen tüm yabancı takımlara Türk misafirperverliğinin en güzel örneklerini sunduklarını ancak Rusya'da beklemedikleri bir muameleyle karşılaştıklarını söyledi. Pasaport kontrolünden bıktıklarını belirten Ergün, "Havalimanında 1.5 saat bekletildik. Antrenmanda dahi kontrol yapıldı. Yemekler ve kaldığımız yer çok kötüydü. Antrenman konusunda bize kimse yardımcı olmadı" dedi.

HAVALİMANINDA ÇİN İŞKENCESİ!

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (18)

Misafir ~ 7 yıl önce
Yorumunuz uygunsuz ve hakaret içeren unsurlara yer verdiğinden dolayı yayımlanmamaktadır.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 7 yıl önce
Biz burada kolaylık sağlıyoruz. O güzellikleri sorunsuz ve zahmetsizce ülkemize davet edip buyur ediyoruz. Haa güvenliklerinden kendileri sorumlu onlar tabii. Ama zaten geliş amaçları belli, güvenlik ikinci planda. "yuuz dalır" derken güvenliğe pek aldırış ettikleri yok :)))))))))))

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 7 yıl önce
Efsane oldun sen artık kutlarım. Yakında ekşisözlük' te filan çıkarsın. Ama karışmam bak bünyenle ilgili fizyolojik ve tıbbi yorumlar, üvey baban, enişten ve hatta damadın olmak ve hatta hatta seninle ömür boyu mutlu bir erkek erkeğe birliktelik kurmak isteyenlerin yorumları filan epey meşgul edecektir seni. Bakarsın sahnelere de adım atarsın. Ama kutlarım yine de. Eeee marka olmak kolay değil bu zamanda.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 7 yıl önce
Bu haberi duyar duymaz ta en başından ve takımın yorgun olduğunu düşünerekten bu maça Rus iddiasında(burada tek maç) 1.55'ten 100.000 ruble(3500 dolar) oynadım. Maddi açıdan kar oldu...Rusya kendi güvenliğini ön safhada tutmak için son derece normal prosedür uygulamıştır..Darısı Türkiye gibi siyasette 10.sınıf ülkelerin başına......

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000