13 Ağustos 2012, Pazartesi 17:32:28

HAVALİMANI İŞÇİLERİNİ KAÇIRDILAR

Hakkari'nin Yüksekova İlçesi'nde yapımı devam eden havaalanı inşaatında çalışan iş makinası ve kamyonlar PKK'lı teröristler tarafından yakıldıktan sonra sürücüleri kaçırıldı.
  • İnsan kendi memleketinde bu tarz bir olaya nasıl maruz kalabiliyor anlamıyorum? Üstelik de terör saldırısına hedef olacağı %100 olan bir inşaat nasıl bu kadar korumasız olabiliyor? Ben bu durumu gerçekten anlamıyorum, ve bunun altında daha nasıl bit yenikleri var çok çok çok merak ediyorum!... Bunlar öylesine anormal şeyler ki akılcı bir açıklaması olamaz!...
  • orası resmen teksas olmuş apaçi gibi saldırıyor hainler. olağan üstü hal için kırmızı karın yağması bekleniyor heralde. oraya saldırılacağını tahmin edecek bi müneccim yokmu bu memlekette ? oraya havalanından evvel 60 kere basılan tenekekolları adam edecek bir şeyler çoktan yapılmış olmalıydı aslında , memleketin yolları elden çıktığında havalanı işgörecek oda var tabi. osman pamukoğluna dikkat ! memlekette birkaç mehmet ölmüş kimin umurunda , ölmezde yaralanırsa koyar otobüse gönderirsin. elfışfışlara ambulas uçaktan bol ne varki memlekette ...
  • ne iyi yönetiliyor türkiye . asker öldürüyorlar,politikacilari kaciriyorlar,iscileri kaciriyorlar,yolda cevirme yapiyorlar. nebicim güvenlik var türkiyede???????????????????????????????????????????????
  • Bitince oraya giden yolcu ucaklarini kim nasil koruyacak,artik ucaklarinda emniyeti sorun orda baksana hale

Bugün saat 16.00 sıralarında Yüksekova İlçe merkezine 20 kilometre uzaklıkta bulunan Köprücük ile Kadı Köyü arasında bulunan hafriyat alanına gelen PKK’lılar, havaalanı inşaatında kullanılan 11 kamyon ve 1 iş makinesini ateşe verdi.

PKK’lılar 11 sürücüyü de yanlarına alarak bir kamyonla uzaklaştı. Yanan kamyon ve iş makinelerinin söndürülmesi için belediye ekipleri olay yerine giderken, PKK’lıların yakalanması için de operasyon başlatıldı.

Haziran ayında şehirde dağıtılan bir bildiri nedeni ile inşaat çalışmaları durdurulmuştu. Bildiride Yüksekova ilçesinde yapılan havaalanının askeri amaçlı olduğu belirtilerek müteahhit firmaların tehdit edilmişti.

HAVALİMANI İŞÇİLERİNİ KAÇIRDILAR

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (11)

Memleketime bak... ~ 6 yıl önce
İnsan kendi memleketinde bu tarz bir olaya nasıl maruz kalabiliyor anlamıyorum? Üstelik de terör saldırısına hedef olacağı %100 olan bir inşaat nasıl bu kadar korumasız olabiliyor? Ben bu durumu gerçekten anlamıyorum, ve bunun altında daha nasıl bit yenikleri var çok çok çok merak ediyorum!... Bunlar öylesine anormal şeyler ki akılcı bir açıklaması olamaz!...

Yanıtla

Kalan karakter 1000
dikkatli ! ~ 6 yıl önce
orası resmen teksas olmuş apaçi gibi saldırıyor hainler. olağan üstü hal için kırmızı karın yağması bekleniyor heralde. oraya saldırılacağını tahmin edecek bi müneccim yokmu bu memlekette ? oraya havalanından evvel 60 kere basılan tenekekolları adam edecek bir şeyler çoktan yapılmış olmalıydı aslında , memleketin yolları elden çıktığında havalanı işgörecek oda var tabi. osman pamukoğluna dikkat ! memlekette birkaç mehmet ölmüş kimin umurunda , ölmezde yaralanırsa koyar otobüse gönderirsin. elfışfışlara ambulas uçaktan bol ne varki memlekette ...

Yanıtla

Kalan karakter 1000
a330 ~ 6 yıl önce
ne iyi yönetiliyor türkiye . asker öldürüyorlar,politikacilari kaciriyorlar,iscileri kaciriyorlar,yolda cevirme yapiyorlar. nebicim güvenlik var türkiyede???????????????????????????????????????????????

Yanıtla

Kalan karakter 1000
İsim / Rumuz ~ 6 yıl önce
Bitince oraya giden yolcu ucaklarini kim nasil koruyacak,artik ucaklarinda emniyeti sorun orda baksana hale

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000