24 Ağustos 2013, Cumartesi 17:25:37

HAVALİMANI İÇİN BAŞBAKAN'A MEKTUP YAZDILAR

Kızıltepe AK Parti Gençlik Kolları Kasım ayında faaliyete geçecek Mardin Havaalanı isminin "Selahadin-i Eyyubi Havaalanı" olması için Başbakan Recep Tayip Erdoğan'a Mektup gönderdi.
  • mardin havalimanı olsun. ne gerek var isim soyisim vermeye... hayır işin acı tarafı mardin bir marka şehir bu marka dururken isim soy isim vermek ilginç.mardin özel bir şehir. kesinlikle şehrin adı verilmeli limana.
  • Bence sadece nick name gibi bir şey mesela '' DİKTATÖR'' olsa nasıl olur
  • Atatürk havalimanı kapatılarak yeni havalimanı açılacaksa isim aramaya kalkışmayın adı zaten belli ATATÜRK havalimanı !!!
  • istanbula yapılacak havalimanının ismide rte

Kızıltepe Eski Hastane Caddesi'nde bulunan PTT merkez binası önünde açıklama yapan AK Parti Gençlik Kolları Başkanı Mustafa Nülifer Mardin havalimanının yeni terminal binasının ismi ile ilgili Başbakan Erdoğan'a mektup gönderdiklerini mektubun içeriğinde Mardin Havaalanının isminin Salahaddin-i Eyyubi olarak değiştirilmesi olduğunu söyledi.

Gençlik Kolları Halkla İlişkiler Müdür Yardımcısı Ferit Akdağ ise Selahaddin-i Eyyubi'nin Kudüs'ün fatihi olduğu için bu ismi düşündüklerini belirterek şöyle dedi:

"Eyyubi, hem Türklerin hem Kürtlerin hem de İslam coğrafyasında herkesin kabul ettiği hayırla yad ettiği bir lider bir komutandır. Sayın Başbakanımız da bize göre 21. Yüzyılın Selahaddinidir. Müslüman ülkelerdeki darbelere en yüksek sesle karşı çıkan, Müslümanların haklarını her yerde savunan Somali'de, Bosna Hersek'te, Mısır'da, Suriye'de, Irak'ta her yerde Müslümanlara sahip çıkan bir liderin ekibi olarak kendisine böyle bir ricada bulunduk. İnşallah bizleri kırmayacaktır."

HAVALİMANI İÇİN BAŞBAKAN'A MEKTUP YAZDILAR

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (13)

mantıklı insan ~ 5 yıl önce
mardin havalimanı olsun. ne gerek var isim soyisim vermeye... hayır işin acı tarafı mardin bir marka şehir bu marka dururken isim soy isim vermek ilginç.mardin özel bir şehir. kesinlikle şehrin adı verilmeli limana.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
diktatör ~ 5 yıl önce
Bence sadece nick name gibi bir şey mesela '' DİKTATÖR'' olsa nasıl olur

Yanıtla

Kalan karakter 1000
iPhone Uygulaması ~ 5 yıl önce
Atatürk havalimanı kapatılarak yeni havalimanı açılacaksa isim aramaya kalkışmayın adı zaten belli ATATÜRK havalimanı !!!

Yanıtla

Kalan karakter 1000
xd ~ 5 yıl önce
tayyip olur başka ne olacak.. amaç belli ist havalimanıda tamamen yıkılır...
pee ~ 5 yıl önce
istanbula yapılacak havalimanının ismide rte

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000