11 Ağustos 2018, Cumartesi 09:19:26

Teknisyen uçak kaçırdı!

ABD’nin Seattle kentinde bulunan Tacoma Havalimanı’nda bir çalışan Bombardier Q400 tipi uçağı kaçırdı. Savaş jetleri havalandı, uçak kısa süre sonra düştü.
  • :)) :)) uç uç böceğim kaptan amcan sana terlik pabuç alacak
  • Peşpeşe 3 gün 77de yağlama yaptıktan sonra ben
  • Pilot ihtiyacını teknisyen ile karşılasın THY. Bakın teknisyenler gayet güzel uçak uçuruyor. Hali hazırda 787 ve 350 pilotu da arıyorlar zaten. Oldu bu iş :) indiğimiz yerde bakımını da yaparız. Havada pilot karada teknisyen gerisini siz düşünün. :)))
  • Uçağı kaçırdıysa bi sonrakine binseydi zuhahadasa

ABD’nin Seattle kentinde bulunan Tacoma Havalimanı’nda çalışan bir teknisyen, Bombardier Q400 tipi uçağı kaçırdı. Savaş jetleri havalandı, uçak kısa süre sonra düştü.

Tacoma Havalimanı’nda Horizon Air’e ait bir uçak, 29 yaşındaki bir havalimanı çalışanı tarafından kaçırıldı. Uçak, havaalanının 25 mil güneybatısındaki Puget Sesi'ndeki Ketron Adası'nın yakınlarında geldiğinde düştü. Uçağın kaçırılmasından hemen sonra iki F15 tipi savaş uçağı havalandı, Tacoma Havalimanı’nda uçuşlar durduruldu.

Uçak bir süre havada kaldıktan sonra düştü. Uçağın  F15 tipi savaş jeti tarafından düşürülüp düşürülmediği hakkında bilgi verilmedi.

Uçağı kaçıran kişinin intihar etmek istediği ileri sürüldü.

Uçağın havadaki son anları işte böyle görüntülendi:

Teknisyen uçak kaçırdı!

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (16)

tekniksi yene ~ 8 gün önce
:)) :)) uç uç böceğim kaptan amcan sana terlik pabuç alacak

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Amm 12-22 ~ 8 gün önce
Peşpeşe 3 gün 77de yağlama yaptıktan sonra ben

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Teknisyen ~ 9 gün önce
Pilot ihtiyacını teknisyen ile karşılasın THY. Bakın teknisyenler gayet güzel uçak uçuruyor. Hali hazırda 787 ve 350 pilotu da arıyorlar zaten. Oldu bu iş :) indiğimiz yerde bakımını da yaparız. Havada pilot karada teknisyen gerisini siz düşünün. :)))

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Karikatürcü trol ~ 9 gün önce
Uçağı kaçırdıysa bi sonrakine binseydi zuhahadasa

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000