Ana Sayfa » Havacılık Haberleri » Hava-İş Antalya Şubesi yeni yönetimini seçti

Hava-İş Antalya Şubesi yeni yönetimini seçti

09 Kasım 2009 Pazartesi, 15:29:28 Türk-İş'e bağlı Hava-İş Sendikası'nın Antalya şubesi başkanlığına Engin Toncer seçildi.

Hava-İş Sendikası Antalya Şubesi 6. Olağan Genel Kurulu, Genel Başkan Atilay Ayçin'in de katılımıyla Adonis Oteli'nde gerçekleştirildi.

Genel kurulda Şube Başkanlığı için 4 aday yarıştı. Seçimde Engin Toncer 70, Mehmet Kırbıyık 56, İbrahim Demirbaş 25 ve Seyhan Karaca da 14 oy aldı.

Hava-İş Sendikası Antalya Şubesi Sekreterliği'ne İlhan Cankara, eğitim ve teşkilatlandırma sekterliğine Türkan Sabancı, mali sekreterliğe ise Ertan Uyar getirildi. Mehmet Güngör, Kamile Ulusoy, Selçuk Şimşek, Ozan Özduman ve Hakan Hatip Özler ise yönetim kurulu üyeliklerine seçildi.

Haberi Paylaş
Facebook Yorum
AirportHaber Yorum
  • Misafir 09 Kasım 2009, Pazartesi 18:44:17 Hayırlı olsun yeni başkanımıza görevinde başarılar dilerim 0
Yorum Gönder
  • * Yorumlarınız, editör onayından geçmesi durumunda yayınlanacaktır.
  • * Gönderilen yorumlardan kaynaklanacak yasal sorumluluk yorumu gönderen kullanıcılara aittir. Yorumlardan AirportHaber ve bağlı kuruluşları sorumlu tutulamaz.
  • * Kişiler ya da kurumlar hakkında yapılan, eleştiri sınırlarını aşan, hakaret, kötü söz, uygunsuz kelime, ırkçılık, bölücülük unsurları içeren yorumlara yer verilmemektedir.