01 Temmuz 2009, Çarşamba 09:04:49

HAVADA YANGIN PANİĞİ!

Spirit Havayolları’na ait Airbus A319 tipi yolcu uçağının kokpitinde yangın çıktı…
  • Yorumunuz uygunsuz ve hakaret içeren unsurlara yer verdiğinden dolayı yayımlanmamaktadır.
  • THY ile Amerika'ya giderken kokpite girme şansım olmuştu. Kokpitte bir baktımki bizim pilotlarımız yakmış sigarayı pöfürdetiyor. Banda ikram ettiler almadım. Orta panele kola bardaklarını koymuşlar bardaklar sallanıyor. Kamil Koç'ta bile şöföre sigara içmek yasak. Bir içsinde görelim. Yeni uçak alınırken kokpite küllük standart donanım olarak alınmalı.
  • 23 yıldır havacılıgın içindeyim cocpitte ekip sigara içiyor ..lütfen bunu kimse inkar etmesin..olayın oluşuna bakmak lazım...yangın sigaradanmı çıktı yoksa sigorta veya diger cihazlardamı bir sorun vardı....hemen önyargılı olmayalım
  • Adaletle kalkındığını zanneden ülkenin bazı seviyesiz yorumcuları teknoloji dünyasının kendilerine sunduğu interneti maalesef çamur atma ve hakaret yeri olarak kullanıyorlar.SİZ BİLİRMİSİNİZ Kİ SMOKE,FUMES VE FIRE UÇAKLARIN EN ÖNEMLİ EMERGENCY DURUMLARIDIR VE HAYATİ ÖNEM ARZ ETMEKTEDİRLER.BU KONULAR BÖYLE SEVİYESİZ YORUMCULARIN BEYİNLERİNE AĞIR GELİR.

Chicago O’Hare’den Fort Lauderdale’ye giden Spirit uçağının kokpitinde havadayken küçük bir yangın çıktı. Yangından çıkan duman nedeniyle rahatsız olan ilk 10 sıradaki yolcu öksürmeye başladı.

Hostesler yolculara hemen müdahalede bulunduysa da zehirlenme ihtimaline karşılık uçak Daytona Beach Havalimanı’na acil iniş yaptı.

Uçağın güvenli bir iniş gerçekleştirdiği ve yangının neden çıktığının bilinmediği öğrenildi.

Yolcularının durumunun iyi olduğu da gelen bilgiler arasında.

HAVADA YANGIN PANİĞİ!

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (11)

Misafir ~ 9 yıl önce
Yorumunuz uygunsuz ve hakaret içeren unsurlara yer verdiğinden dolayı yayımlanmamaktadır.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 9 yıl önce
THY ile Amerika'ya giderken kokpite girme şansım olmuştu. Kokpitte bir baktımki bizim pilotlarımız yakmış sigarayı pöfürdetiyor. Banda ikram ettiler almadım. Orta panele kola bardaklarını koymuşlar bardaklar sallanıyor. Kamil Koç'ta bile şöföre sigara içmek yasak. Bir içsinde görelim. Yeni uçak alınırken kokpite küllük standart donanım olarak alınmalı.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 9 yıl önce
23 yıldır havacılıgın içindeyim cocpitte ekip sigara içiyor ..lütfen bunu kimse inkar etmesin..olayın oluşuna bakmak lazım...yangın sigaradanmı çıktı yoksa sigorta veya diger cihazlardamı bir sorun vardı....hemen önyargılı olmayalım

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 9 yıl önce
Adaletle kalkındığını zanneden ülkenin bazı seviyesiz yorumcuları teknoloji dünyasının kendilerine sunduğu interneti maalesef çamur atma ve hakaret yeri olarak kullanıyorlar.SİZ BİLİRMİSİNİZ Kİ SMOKE,FUMES VE FIRE UÇAKLARIN EN ÖNEMLİ EMERGENCY DURUMLARIDIR VE HAYATİ ÖNEM ARZ ETMEKTEDİRLER.BU KONULAR BÖYLE SEVİYESİZ YORUMCULARIN BEYİNLERİNE AĞIR GELİR.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000