08 Ocak 2014, Çarşamba 08:02:05

HAVADA UFO PANİĞİ

Almanya'nın Bremen Havaalanı'nda radarın görüş alanına giren "tanımlanamayan uçan cisim" kaosa neden oldu. Havaalanındaki radar sistemini 3 saat engelleyen "uçan cisim" uçuş iptaline neden oldu.
  • Amma uzatmışsınız. Ben söyleyeyim o bahsedilen uzaylı ufo, yüzde 90 made in china dır. Son yıllarda bu RC cihazların sayısında patlama var. uçak, helikopter, hexacopter vs. Bunlar çok yanarlı dönerli aletler olduğu için uzaktan yanlış anlaşılmaya müsait. Ayrıca havalimanı yakınlarında kullanılması facialara yol açabilir. Bu da ayrı bir konu.
  • Kur'an da denildiği gibi biz Hertürlü varlıkları yarattık , Buna göre UFO veya benzeri canlıların olduğuna inananiliriz Kara'da yaşayan hayvanların Deniz'de yaşayanların benzemesi gibi veya ışıklı yaratıkların olabileceğini düşünebiliriz veya IşIk oyunu gibi birşey üretmekte günümüzde çok kolay
  • emeyinliste 23:59 da burda @coolblogwriter
  • UFO'yu bilmem ama, UFO haberlerinin son dönemde yaygınlaştığı kesin. Günümüzde medyada pompalanan her şeyin bir sebebi olduğu gibi bunun da sebebi belli maalesef. HAARP Projesi kapsamında Dünyada UFO tehdidi varmış gibi bir manipulasyonun yapılacağı MASON oyuncaklarını araştıran herkesin bildiği bir konudur. Amaç UFO tehdidini gerçekmiş gibi Dünyaya benimsetmek ve sözde UFO Savunma Sistemleriyle Dünyada yayılmacılık ve daha fazla sömürgecilik. "UFO'dan da mı paraya çıkıyor be kardeşim!", evet öyle maalesef. Sömürülecek kesim de belli siz, biz, masum köylü. Geyik yapmak yerine bu detayları ve projeleri araştırmanızı naçizane tavsiye ederim.

Almanya'nın Bremen Havaalanı'nda radarın görüş alanına giren "tanımlanamayan uçan cisim" kaosa neden oldu. Havaalanındaki radar sistemini 3 saat engelleyen "uçan cisim" uçuş iptaline neden oldu.

Almanya'nın Bremen Havaalanı'nda dün gece UFO olduğu iddia edilen "tanımlanamayan uçan cisim" radar sistemini engelledi.

Havalanındaki radarın üç saat boyunca görüş alanından çıkmayan "uçan cisim" tarifeli bir uçuşun iptaline neden oldu.

Almanya'nın Münih kentinden gelen bir uçak ise, Bremen yerine Hannover Havaalanı'na inmek zorunda kaldı.

Fransa'nın başkenti Paris'ten gelen bir uçak ise, havada uzun süre kaldıktan sonra Bremen Havaalanı'na inebildi. "Tanımlanamayan uçan cismi" tespit etmek için kalkan bir polis helikopteri de, başarısız oldu.

Bremen polis sözcüsü, "Havaalanında görülen şeyin ne olduğunu hala bilmiyoruz. Ancak orada bir şey olduğundan çok eminiz" dedi.

HAVADA UFO PANİĞİ

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (26)

isim ~ 4 yıl önce
Amma uzatmışsınız. Ben söyleyeyim o bahsedilen uzaylı ufo, yüzde 90 made in china dır. Son yıllarda bu RC cihazların sayısında patlama var. uçak, helikopter, hexacopter vs. Bunlar çok yanarlı dönerli aletler olduğu için uzaktan yanlış anlaşılmaya müsait. Ayrıca havalimanı yakınlarında kullanılması facialara yol açabilir. Bu da ayrı bir konu.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
iPhone Uygulaması ~ 4 yıl önce
Kur'an da denildiği gibi biz Hertürlü varlıkları yarattık , Buna göre UFO veya benzeri canlıların olduğuna inananiliriz Kara'da yaşayan hayvanların Deniz'de yaşayanların benzemesi gibi veya ışıklı yaratıkların olabileceğini düşünebiliriz veya IşIk oyunu gibi birşey üretmekte günümüzde çok kolay

Yanıtla

Kalan karakter 1000
305mi 1001 mi ~ 4 yıl önce
emeyinliste 23:59 da burda @coolblogwriter

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Sözde ~ 4 yıl önce
UFO'yu bilmem ama, UFO haberlerinin son dönemde yaygınlaştığı kesin. Günümüzde medyada pompalanan her şeyin bir sebebi olduğu gibi bunun da sebebi belli maalesef. HAARP Projesi kapsamında Dünyada UFO tehdidi varmış gibi bir manipulasyonun yapılacağı MASON oyuncaklarını araştıran herkesin bildiği bir konudur. Amaç UFO tehdidini gerçekmiş gibi Dünyaya benimsetmek ve sözde UFO Savunma Sistemleriyle Dünyada yayılmacılık ve daha fazla sömürgecilik. "UFO'dan da mı paraya çıkıyor be kardeşim!", evet öyle maalesef. Sömürülecek kesim de belli siz, biz, masum köylü. Geyik yapmak yerine bu detayları ve projeleri araştırmanızı naçizane tavsiye ederim.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000