25 Temmuz 2017, Salı 09:20:27

Havada uçağın kapısını açmaya çalıştı

Bir havayolu şirketinin Polonya'nın Katowice şehrinden İngiltere'nin Luton kentine yaptığı sefer sırasında yolcular korku dolu anlar yaşadı.
  • havada basınçtan açmak metanet ister herkezin hakkı değildir o kapıyı açmak kabin basıncı kaptan tarafından düşürülmeli veya ft düşmeli ki ancak öyle o kapı açılır. Airbus ise zaten imkansız :))
  • Bugunde gece 1 45 de jjs tk 24 yabanci ucak carpti taksi yolunda
  • Yorumlara bakıyorum da burada nasıl bir kitle var ya !! :(
  • Acil çıkış uçak havadayken kabin içi basınçtan acılırmı

Bir havayolu şirketinin Polonya'nın Katowice şehrinden İngiltere'nin Luton kentine yaptığı sefer sırasında yolcular korku dolu anlar yaşadı. Uçuş esnasında uçağın kapısını açmaya çalışan bir yolcu güvenlik görevlileri tarafından tutuklandı.

Görgü tanıklarından biri olan 44 yaşındaki David Salon isimli yolcu, şüphelinin kendi yerinden kalkarak acil çıkış kapısı yanında oturan bir kadının yanına geldiğini ve aniden acil çıkış kapısını açmaya çalıştığını belirtti.

Diğer yolcuların da müdahalesiyle yerine oturtulan ve ismi açıklanmayan erkek yolcu, indikleri havalimanında sağlık kontrollerinin ardından uçuş güvenliğini tehlikeye attığı gerekçesiyle polis tarafından tutuklandı.

Havayolu şirketi olayla ilgili yaptığı açıklamada, uçuş güvenliğini sağlamak için gerekli prosedürü izlediklerini ifade etti. Şirket, iniş sonrası yolcunun polise teslim edildiğini ve gerekli işlemlerin başlatıldığını duyurdu.

Havada uçağın kapısını açmaya çalıştı

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (14)

Onur ~ 12 ay önce
havada basınçtan açmak metanet ister herkezin hakkı değildir o kapıyı açmak kabin basıncı kaptan tarafından düşürülmeli veya ft düşmeli ki ancak öyle o kapı açılır. Airbus ise zaten imkansız :))

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Yunus ~ 12 ay önce
Bugunde gece 1 45 de jjs tk 24 yabanci ucak carpti taksi yolunda

Yanıtla

Kalan karakter 1000
VAY ARKADAŞ ~ 12 ay önce
Yorumlara bakıyorum da burada nasıl bir kitle var ya !! :(

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Meraktan soruyorum ~ 12 ay önce
Acil çıkış uçak havadayken kabin içi basınçtan acılırmı

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Tk ~ 12 ay önce
Açılması çok çok zor o basıncı yenip de açacak bir insan yok.
## ~ 12 ay önce
Ben onu Atr de deniycektimde bir zamanlar sırf meraktan sonra aklıma Atasözumuz geldi. .Ne gelirse ya meraktan ya....Bir gün sen dene bakalım aciliyomu yoksa acilmiyormu tecrübenide lütfen Paylaş. .

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000