04 Kasım 2015, Çarşamba 13:27:31

Havada 'terör' paniği!

Wizz Air'e ait yolcu uçağı, bir yolcunun kokpit kapısını tekmelemesi nedeniyle acil iniş yaptı.
  • Nufus sayisi hizla artiyor. Ayni oranda ucan sorunlu insan sayisi da artiyor. Yasanan bu tip olaylar sık goruluyor gibi oluyor ama aslinda artan ucak-ucus-insan sayisi oranlari karsilastirildiginda cok buyuk bir artis degil bu tip olaylar. Frekans arti sadece. Belkide ucacak yolculara kisa bir psikolojik test yada gecmis taramasi yapiliverilse iyi olabilir. 5 dk yapilacak bir DNA testi bile mental mutasyon olup olmadigini gosterebilir. Bu test bir kereye mahsus yapilip ne bileyim ucus karti gibi bir sey verilebilir yada sadece sorunlu yolcular database i yapilabilir bu olaylar gun gectikce dahada artacak cunku.
  • kesin işsiz ayjetlilerdendir
  • Panik atak geçirmiş
  • CANLARINI ORTAYA KOYMUS NAPACAK

Wizz Air'e ait yolcu uçağı, bir yolcunun kokpit kapısını tekmelemesi nedeniyle acil iniş yaptı. Aynı yolcunun uçuş sırasında 2 kez de acil çıkış kapısını açmaya çalıştığı bildirildi.

Romanya'nın başkenti Bükreş'ten Norveç'teki Torp Havalimanı'na giden uçakta yaşananlar havada 'terör' paniğine neden oldu. Yolcunun uçak içinde hem acil çıkış kapısı hem de kokpit kapısını tekmeleyerek açmaya çalışması üzerine uçak İsveç'in Malmö kentine acil iniş yaptı.

Kokpit ekibinin uçağa çağırdığı polis tarafından gözaltına alınan yolcunun sorgusu devam ederken, kimliğine ilişkin bir açıklama yapılmadı.

Uçaktaki bazı yolcuların aktardığı bilgiye göre, sorunlu yolcu uçağın koridorunda bağırarak acil çıkış ve kokpit kapısını tekmeledi.

Havada 'terör' paniği!

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (10)

Nufus-oranti ~ 3 yıl önce
Nufus sayisi hizla artiyor. Ayni oranda ucan sorunlu insan sayisi da artiyor. Yasanan bu tip olaylar sık goruluyor gibi oluyor ama aslinda artan ucak-ucus-insan sayisi oranlari karsilastirildiginda cok buyuk bir artis degil bu tip olaylar. Frekans arti sadece. Belkide ucacak yolculara kisa bir psikolojik test yada gecmis taramasi yapiliverilse iyi olabilir. 5 dk yapilacak bir DNA testi bile mental mutasyon olup olmadigini gosterebilir. Bu test bir kereye mahsus yapilip ne bileyim ucus karti gibi bir sey verilebilir yada sadece sorunlu yolcular database i yapilabilir bu olaylar gun gectikce dahada artacak cunku.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
ayjet ~ 3 yıl önce
kesin işsiz ayjetlilerdendir

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Ayjetli ~ 3 yıl önce
Ayjetliler birşey mi yaptı sana :))
Cem ~ 3 yıl önce
Panik atak geçirmiş

Yanıtla

Kalan karakter 1000
FASF ~ 3 yıl önce
CANLARINI ORTAYA KOYMUS NAPACAK

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000