17 Ekim 2012, Çarşamba 10:11:40

HAVADA REKABET KIZIŞACAK

Son yıllarda sayıları artan temsil gözetim şirketleri arasına bir yenisi daha katılıyor. SHGM’den ön izin alan bir şirket daha “ Rekabette ben de varım” dedi...
  • temsilcilik nereden nereye geldi,deli dumrul gibi kontuarda makbuzsuz excess toplayan abiler ablalar vardı,sonra bunlara uçağa gider havaşa veya celebiye hazırmı herşey derlerdi onlardan hazır deyince uçağı kaldıralım derlerdi o zaman :) bu abilerden ablalardan hala gözüme çarpanları var.Şimdi kurulan temsilci firma ya sormak lazım sen bu eskilerden aldınmı işe,aldıysan şimdiden yeni değil eski oldun.
  • yeni kurulan şirkette acaba hta yaparmı ruh hastası pskiklog varmıdır onlarda da bir tane yoksa onlar gercek pilot mu çalıştırmak isterler..
  • yeni kurulan sirkete basarilar dilerim sonrada benim adimi kulanarak avrupa mud yazan zata sesleniyorum ben burdayim bana yaz kim oldugunda tahmin ediyorum . ama ben senin seviyene dusmemki
  • AVRUPA Sorumlu MÜDÜR... ALI YUKSELDI... ACENTALAR Sorumlu MÜDÜRÜ... AHMET YUKSEL... HAYIRLI UGURLU OLSUN... DUSSELDORF

Fly Service, ACM ve Merkür gibi son dönemde havacılık sektöründe yerini sağlamlaştıran temsil gözetim şirketleri arasına bir yenisi daha katıldı. Sivil Havacılık Genel Müdürlüğü’ne C tipi hizmet ruhsatı almak için başvuran Miad Tur adlı şirkete ön izin çıktı. Devlet Hava Meydanları İşletmesi’nden onay aldıktan sonra fiilen hizmet vermeye başlayacak olan Miad Tur’un rekabette oldukça iddialı olduğu kaydedilirken şimdiden güçlü bir ekip kurmak için kolları sıvadığı öğrenildi.


Henüz faaliyetlerine başlamamasına rağmen Irak Airways’in temsil gözetim hizmetini vermek üzere anlaşma sağlayan Miad Tur’un, başka şirketlerle de görüşme halinde olduğu bildirildi.

Temsil gözetim şirketleri Türkiye’de temsilciliği bulunmayan havayolu şirketlerinin uçuş izinlerinin alınması ve diğer operasyon gerekliliklerinin yerine getirilmesi konusunda her türlü hizmeti sunuyor.

©AirportHaber

HAVADA REKABET KIZIŞACAK

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (12)

ilerleyen havacılık ~ 6 yıl önce
temsilcilik nereden nereye geldi,deli dumrul gibi kontuarda makbuzsuz excess toplayan abiler ablalar vardı,sonra bunlara uçağa gider havaşa veya celebiye hazırmı herşey derlerdi onlardan hazır deyince uçağı kaldıralım derlerdi o zaman :) bu abilerden ablalardan hala gözüme çarpanları var.Şimdi kurulan temsilci firma ya sormak lazım sen bu eskilerden aldınmı işe,aldıysan şimdiden yeni değil eski oldun.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
~ 6 yıl önce
yeni kurulan şirkette acaba hta yaparmı ruh hastası pskiklog varmıdır onlarda da bir tane yoksa onlar gercek pilot mu çalıştırmak isterler..

Yanıtla

Kalan karakter 1000
ali yükseldi ~ 6 yıl önce
yeni kurulan sirkete basarilar dilerim sonrada benim adimi kulanarak avrupa mud yazan zata sesleniyorum ben burdayim bana yaz kim oldugunda tahmin ediyorum . ama ben senin seviyene dusmemki

Yanıtla

Kalan karakter 1000
TEBRIK EDIYORUM ~ 6 yıl önce
AVRUPA Sorumlu MÜDÜR... ALI YUKSELDI... ACENTALAR Sorumlu MÜDÜRÜ... AHMET YUKSEL... HAYIRLI UGURLU OLSUN... DUSSELDORF

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000