28 Ekim 2017, Cumartesi 13:08:26

Havada korku dolu anlar

NBA ekibi Oklahoma City Thunder oyuncularını taşıyan uçak 30 bin feette büyük tehlike atlattı.
  • Niye dalga geciyorsunuz. Bu ucakta can tasiyor burada millet dalgasini geciyor.
  • Sema Kuzusuna (c) carpmistir mubarek
  • Mumdan çıktı diyollağ. Birisi bir yorum yapmış ki belli ki iddia oynamış Oklahoma dan yatmış. Bu kadar hırs hem bünyeye hem de cebine zarar dostum. Spor bu kazanıp kaybetmek var tabi. Önemli olan tek kişinin burnunun dahi kanamaması, kırım olmaması. 30 bin feet te olması ilginç tabi ama klasik Abd hikayelerinden de olabilir. Severler abartıyı, kahramanlık hikayelerini...
  • Maçtan yenik çıkmışlar, taraftarlar nasıl beddua ettiyse kabul olmuş işte:)) Hem maçı kaybedip hem de huzur içinde eve mi döneceklerdi? İlahi Adalet diye bir şey var adamı 30 bin feet irtifada bile gelir bulur. Aptalca oynadığı için kaybeden rezil olan bizim spor takımlarının başına daha beteri gelsin diye beddua edeceğim ama uçuş ekiplerine yazık. Hikmetinden sual olmaz rabbim biliyor ne yapacağını. İşte ispatı.

Minnesota Timberwolves deplasmanından 119-116 mağlup ayrılan Oklahoma City Thunder dönüş yolunda büyük tehlike atlattı.

Chicago üzerinde oyuncuları taşıyan uçağın burnu henüz tanımlanamayan bir nesneyle yaşadığı çarpışma nedeniyle ağır hasar aldı. Olayın 30 bin fette meydana geldiği belirlenirken yolcu ve mürettebattan kimsenin yaralanmadığı ancak büyük korku yaşadıkları belirtildi.

Oklahoma City Thunder’ın İspanyol oyuncusu Alex Abrines, olay için şaşkınlığını gizleyemedi ve twitter üzerinden “Hangi hayvan / nesne uçakla aynı yükseklikte uçuyor ve buna neden olabilir???” paylaşımını yaptı.


 

Havada korku dolu anlar

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (20)

Yaw ~ 9 ay önce
Niye dalga geciyorsunuz. Bu ucakta can tasiyor burada millet dalgasini geciyor.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Kuzudur ~ 9 ay önce
Sema Kuzusuna (c) carpmistir mubarek

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Dedeye sahip çıkalım ~ 9 ay önce
Mumdan çıktı diyollağ. Birisi bir yorum yapmış ki belli ki iddia oynamış Oklahoma dan yatmış. Bu kadar hırs hem bünyeye hem de cebine zarar dostum. Spor bu kazanıp kaybetmek var tabi. Önemli olan tek kişinin burnunun dahi kanamaması, kırım olmaması. 30 bin feet te olması ilginç tabi ama klasik Abd hikayelerinden de olabilir. Severler abartıyı, kahramanlık hikayelerini...

Yanıtla

Kalan karakter 1000
İlahi Adalet ~ 9 ay önce
Maçtan yenik çıkmışlar, taraftarlar nasıl beddua ettiyse kabul olmuş işte:)) Hem maçı kaybedip hem de huzur içinde eve mi döneceklerdi? İlahi Adalet diye bir şey var adamı 30 bin feet irtifada bile gelir bulur. Aptalca oynadığı için kaybeden rezil olan bizim spor takımlarının başına daha beteri gelsin diye beddua edeceğim ama uçuş ekiplerine yazık. Hikmetinden sual olmaz rabbim biliyor ne yapacağını. İşte ispatı.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000