18 Eylül 2017, Pazartesi 16:01:15

Havada facianın eşiğinden dönüldü!

Virgin Atlantic Havayolları'na ait A340 ile British Airways'e ait B787 Dreamliner tipi uçaklar havada tehlikeli bir şekilde yakınlaştı. Uçakların bu tehlikeli yaklaşmasını 70 yaşındaki bir İngiliz vatandaşı görüntülerken, olası bir facia ucuz atlatıldı!
  • Bu resim İngilterede çekilmiş, ikiside yabancı hava yolları ve kesinlikle fotomontaj, bunun aşşağıda yazanlar gibi shgm, thy,ve atc ler ile ilgli HİÇ BİR İLİŞKİSİ YOK, bilimsel açıklama yapanlarada; mangalda kül bırakmayanlar gibi veya ben pilotum bu normal diye başlayan yazılar ancak acınacak haldeki toplum bireylerini göstermekte. YAZIK....
  • Bizim pilotlar gibi bunlarda havada selfie yada başka fotoğraflar çekip instagrama yetiştirmekten göstergelere bakamamışlardır . Haliyle 300 mt de yaklaşır 30 metre de !!!
  • Ya siz sözde bu konuları bilirsiniz yada öyle geçinirsiniz. Allahaşkına böyle sıradan haber yayınlamak size değil ama doğruları sözde öğrenmesi gereken izleyenlere yakışmaz. Böyle olsaydı günde 50 uçakla karşı karşıya geçen ben 500 kere yada daha fazla çarpışmıştım. Yapmayın haber yapacak konu bulamazsanız saçmalamayın.
  • 300m diyorsa sorun yok abartmayın!

İngiliz Chris Hines'in bahçesinden çektiği görüntüler tehlikenin boyutunu gözler önüne serdi.

70 yaşındaki Hines balkonunda otururken iki uçağın dikkatini çektiğini ve olağandan daha fazla uçan iki uçağı görünce hemen kamerasına sarıldığını aktardı.

Tehlikeli bir şekilde yakınlaşan uçakların Virgin Atlantic Havayolları'na ait A340 ile British Havayolları'na B787 Dreamliner tipi yolcu uçakları olduğu ifade edildi.

İngiliz yetkililer ise uçakların arasında yaklaşık 300 metre kadar mesafe bulunduğunu ve görüntülere yansıdığı kadar bir mesafe bulunmadığını aktardı. Hines ise "Çok şaşırmıştım, hemen kameramı elime geçirdim ve daha yakından bir görüntü sağlamak için uçakları yakınlaştırdım.

Virgin Atlantic Havayolları'nın olay sırasında 311 yolcu, British Havayolları'nın ise 214 yolcu taşıdığı belirtildi. 

Havada facianın eşiğinden dönüldü!

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (35)

İnanılmaz ~ 9 ay önce
Bu resim İngilterede çekilmiş, ikiside yabancı hava yolları ve kesinlikle fotomontaj, bunun aşşağıda yazanlar gibi shgm, thy,ve atc ler ile ilgli HİÇ BİR İLİŞKİSİ YOK, bilimsel açıklama yapanlarada; mangalda kül bırakmayanlar gibi veya ben pilotum bu normal diye başlayan yazılar ancak acınacak haldeki toplum bireylerini göstermekte. YAZIK....

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Yolcu ~ 9 ay önce
Bizim pilotlar gibi bunlarda havada selfie yada başka fotoğraflar çekip instagrama yetiştirmekten göstergelere bakamamışlardır . Haliyle 300 mt de yaklaşır 30 metre de !!!

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Yg ~ 9 ay önce
Ya siz sözde bu konuları bilirsiniz yada öyle geçinirsiniz. Allahaşkına böyle sıradan haber yayınlamak size değil ama doğruları sözde öğrenmesi gereken izleyenlere yakışmaz. Böyle olsaydı günde 50 uçakla karşı karşıya geçen ben 500 kere yada daha fazla çarpışmıştım. Yapmayın haber yapacak konu bulamazsanız saçmalamayın.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
300m ~ 9 ay önce
300m diyorsa sorun yok abartmayın!

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000